2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sen deneyimlemişsin ondan rahatsin.yaa ne bileyim ilk çocugum 40 haftayi geçince kocaman bebek olarak dogmuştu ona alişmiştim.simdi 2.hamileligim geldi aklima cok heyecanliydi ilkine gore:)

Reactions: Jou
Sen deneyimlemişsin ondan rahatsin.yaa ne bileyim ilk çocugum 40 haftayi geçince kocaman bebek olarak dogmuştu ona alişmiştim.simdi 2.hamileligim geldi aklima cok heyecanliydi ilkine gore:)
Öyle tabi kuzumm ilkten nasıl olduysa 2 cidede insan garipsiyorr ilkten hamileliğimden farkli geciyor benim bide asla uyumazdım simdi kızımı uyutunca bende o ara gidiyorum resmen

Öyle tabi kuzumm ilkten nasıl olduysa 2 cidede insan garipsiyorr ilkten hamileliğimden farkli geciyor benim bide asla uyumazdım simdi kızımı uyutunca bende o ara gidiyorum resmen
benim de 2. de aksam 9 olunca uyku bastiriyodu.kizin nasil bi cocuk,uslu mu? Burdaki bitun cocuklari gormek isterdim.bizimki cok kuduruk yaa

Reactions: Jou
Benimki firinin kPagini acip ocaklari talan etmeye baslayinca direk firini bagladim ilk iki gozu kullanmiyorum koruyucu almadim

Yaaa neyi var acaba. Kaç aylık oldu
1.5 aylik canim 2 gundur surekli gazliymis gibi ayaklarini cekiyor rutinimiz gunde 1 kaka yada 2 3 gune birdi dun 4 saatte 6 kez bugunde sabahtan beri 4 kez kaka yapti sari puturlu normal kaka ama bana ishal gbi geliyor karni gurul gurul abisi bogaz enfeksiyonu gecirdi yenidogana bulasmasin die kaynanaya verdim 2 gundur orda onlami alakali dicem ama ates oksuruk yok bilemedim neyi var doktora yazdim yarin gel test yapalim dedi korkuyorum birsey olmasa bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…