2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Okadar etiketler ettik seni hic bakmadın gelmedin ne durumda oldugunu merak ettik erken dogurmustun
Evet cnm
36. Haftada doğurmuştum
Herkesin derdi kendine zor tabide
Benim kız beni cidden zorladı
Hayata küstüm resmen bir dönem
Benim kızın bütün değerleride çok düşük
İşin kötüsü ben vitaminde içiremiyorum
Ben veriyorum o çıkarıyor
Denemediğimiz vitamin kalmadı
Ciddi anlamda servet harcıyorum kızlar takviyelere
Belki birini beğenirde içer diye
Ama nerdeee

Dediklerini hiç duymadım cnm
Dolayısıyla vermedimde
Ama gerçekten güvendiğiniz önerilere açığım
Sadece bu macunlara güvenemiyorum açıkçası
Doktor sakın ha falan deyip uyardı
bir çok şey anlattı bunlarla ilgili
Korkuttu açıkçası beni biraz

Ama doktor bunları içmesi şart dediği için kussada sürekli verdiğim bir kaç ilaç var
Şuan düzenli verdiğim
Demir ilacı
D vitamini
Polivit multivitamin ( doğal bir şurup değil açıkçası ilaç gibi bir şey) ama doktor bunun içerik değeri daha yüksek dedi o yüzden veriyorum
Ligone Kids (Buda multivitamin içerisinde omega 3 vs var. Bu yüzden ekstra balık yağı vermiyorum)

Birde kendim enterogermina probiyotik veriyorum hergün
Bunada 2 ay oldu başlayalı
Severek içtiği tek şey bu.
Doktora hergün vermek istiyorum sorun olur mu dedim.
Fiyatlar yüksek ama içirebilirsen çok iyi olur dedi

Şimdide mi aynı

Değerleri düşükse o zaman iştahsızlık ondan da olur. B12 ve demir düşük olunca özellikle.

Macunu takip ettiğim bi eczacı var ona güveniyorum o önermişti çocuklarına da içiriyor hatta. Zühre ananin

Bey-öz mix de aynı şekilde

Polivit bize de iştah açsın diye vermişti doktoru işe yaramıştı ama ben ilaç sonuçta diye bırakmıştım geri

HAmileliğin nasıl gidiyo zorlanıyomusun bu seninde 2 ci bebe dimi
Evet ikinci
ilkinde de zordu
Ama bu Şuan daha zor çünkü düşük riskim var
Bebek Rahime yapışıkmış
Dahada aşağı inerse düşecek dedi doktor
Progestan verdi
Ve yatacaksın dedi
Yaklaşık 1 aydır
Yemek yemek ve tuvalete gitmek dışında yataktan hiç kalkmıyorum
Kızada annem ve teyzem dönüşümlü bakıyor
Şimdi çok ciddi bel ağrımda başladı ağrısı kalçaya ve bacağıma vuruyor
Kitleniyorum kalkamıyorum
Fıtıktan şüpheleniyoruz
Pazartesi doktor randevum var
Doktor demir eksikliği iştahsızlık yapar dedi
Ama yükselmiyor işte
Çünkü içmiyor benim kız
Polivitde işe yaramıyor iştah için benim kızda
Ama değerleri diğer bitkisel şuruplara göre daha hızla yükseltir dedi doktorlar ondan kullanıyoruz
Her sabah 1 çay kaşığı ver dedi
Ama haftada 2-3 gün anca içiyor benim zilli
Bey öz mixin içeriğine baktım şimdi
Bildiğimiz pekmez karışımıymış aslında
Hurma özü dışındakilerin hepsini benim kayınpederim kendi yapıyor
Onları karıştırıp içirmeye çalışayım bakayım

Macuna bakamadım unutmuşum dur onada bakayım şimdi
Benim kızda aşırı zor ya. Bebekliği çok kolay geçti 1 yaşına kadar. 1 yaşından sonra çocuğa güncelleme geldi resmen. 2 erkek çocuğuna bedel o derece
İnan Benimkide öyle doktor bile şaşırdı
Bu kadar az yiyen bir çocuk nasıl bu kadar enerjik olabilir diyor
Uykuda hiç yok benim kızda
Akşam en erken 12 de yatıyor
Çoğu Zaman gece 3ü buluyor uyuması
Geceleri Max 6-7 saat uyuyor
Gündüzde 1 yada 1 buçuk saat

Ooyyy canımm allah yardımcın olsunn yaaa annenle teyzen olması iyi oldu senin açıdan

Bişeylerin içinde vermeye çalışsan gerçi yemek de yemiyor dedin. Ahsende öyle ya çırpı bacak diyorum ama bi enerji bi hareket. Az otursa belki kilo da alır ama asla durmuyor.

Ooyyy canımm allah yardımcın olsunn yaaa annenle teyzen olması iyi oldu senin açıdan
Amin cnm
Rabbim cümlemize yardım etsin bu çocuklarla
Bişeylerin içinde vermeye çalışsan gerçi yemek de yemiyor dedin. Ahsende öyle ya çırpı bacak diyorum ama bi enerji bi hareket. Az otursa belki kilo da alır ama asla durmuyor.
Yesinde varsın minyon olsun ona razıyım
Ama yemiyor bu veletler

seneler once almati düşunmuştum sonra abartma dedim kendime.7 senedir yaklaşik ön iki gözü kullanmiyorum gibi bişey

OYyy tesekkür ederiz teyzoşii
Kiz bu takvim dogruysa 11 haftalik hamilesin oyle mi,zaman ne cabuk geçmiş.cinsiyetini merak ettim bebişinin,erkek bebekler 11.haftadan itibaren kendilerini belli etmeye başliyolar,kontrolun ne zaman? Çok heyecanli yaa:))tabi sağlikli olsun oncelikle

Reactions: Jou
Bebeğimmm 27 haziran diyo ama normal dogumu karşılıyo doktor bana ilk veya 2ci haftada sezaryen olur dedi bende 18hazirana cektimm illaki önden gidiyorumdur

5aralıkta randevu

Bebeğimmm 27 haziran diyo ama normal dogumu karşılıyo doktor bana ilk veya 2ci haftada sezaryen olur dedi bende 18hazirana cektimm illaki önden gidiyorumdur

5aralıkta randevu
Bizimde ikincisini 10 gun önce aldilar sezeryanla. normalde 18 haziranda doğacakti.
Ama varya,kizim 40 haftalik dogmuştu tam buyumuştu anne karninda,oglum 10 gun once olunca elleri felan küçucuktu. 10 gun daha bekleseydi diye üzulmuştum

Benimkide boyu cok kısaydı ozaman 18 hazirandı kızımda 3hazirana alınmiştı
Ama daha bekleyemezdim o ayrı nefesim kesiliyodu çok zaten dogurunca hemen uzadı büyüdü sıkıntı etmedim hiç bunada etmem 37 haftada dogururum

5aralıkta randevu
yavru ben sana sordum mu çin takvimine baktın mı kız mı erkek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…