2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben de napayım a101'e lego gelmiş lego aldım kızıma, kartonun üzerindeki robot resmine bakarak lego yapıyodum ki kızım aldı kutuyu uzağa koydu, gidip alayım derken tekli lego parcasinin uzerine bastım çiviye basmış gibi canım acıdı yapmıyom lego mego sinirlerim bozuldu

Bu arada 75 parcali lego 100 liramıydı neydi almak isteyen kossun. Baya ucuz oyuncaklar var cay fincan takımı fln da aldım 65 telaya :)

Rahat bırakırmı hiç ne sandın sıpayı

Canim benim hiç endişelenme korunmana rağmen hamis kaldiysan vardir rabbimin bir bildigi Bende kazara hamis kalmistim ilk anda sen gibi hissettim dedimki ben bittim nasil olcak nasil bakicam cocuklara ama kalp atislarini duyunca herseyi unuttum dedimki bakarim yaparim hamile kaldigimda oglum 7 aylikti simdi 16 aylik ve 17 gunluk bir kardesi var ilk baslarda zor gorundu gozume ama basardim sayilir tek sorunumuz suan meme sadece emzirirken kıskanıyor onu disinda hep abiyle ilgileniyorum gece sarilip uyuyoruz sabah opuserek kalkip kardesine bakiyoruz hersey 2 haftada duzene oturdu hem sen daha sanslisin 2 yasini gecmis olcak kizin ozaman bir cok ihtiyacini dile getiricek benimki daha konusmadigi icin cok zorlaniyorum.hastaneye git ihmal etme sonucta oda senin bir canin ikinizinde saglik kontrolleri onemli inan bana zamanla bu dusuncelerine
kizicak kendini suclu hissediceksin o yuzden suan en guzel zamanlarin tadini cikar kendine zehir etme

Kizlar ya biz 17 günlük olduk ama senceralpin göbek bagi hala düsmedi doktora yazdim kanama olursa goruselim cuma kontrolumuz var zaten simdi yorulmayin buraya kadar dedi ama cok uzamadimi bu durum sizce ?

Jou Kuzum naptin nasil gidiyor hamislik senden sonrada kuzenimden aldim mujdeli haber ikizleri olcakmis 18 aylikta oglu var hayatim elden gidiyyy diye agliyor bi sen mutlu oldun valla cevremde hamile kalinca

Jou Kuzum naptin nasil gidiyor hamislik senden sonrada kuzenimden aldim mujdeli haber ikizleri olcakmis 18 aylikta oglu var hayatim elden gidiyyy diye agliyor bi sen mutlu oldun valla cevremde hamile kalinca
Hahahahah hadii yaaa ikizler olunca bi haylii zor geldi simdi ondan allah yardımcısı olsunnn
UZülsem allahın gücüne gider kızımda yillardır istiyodumm bunada ugraşmadan nasip etti var bundada bir hayır beraber büyürler bizde rahatlarızz dunyayı gezeriizz 4kişilik bi ailecek rabbim nasip eder inşaallahh

Cok hastayım kuzum ne sen sor ne ben diyeyim ateşim çıktı ter içindeydim ates gecti bogaz acısı geldi ardındanda bugun grip oldum ne yapsam geçmedi bogazım psikojim alt ust enerjim çok düşük biran önce iyileşsem kızımla vakit geçirsem
Eşimde sağolsun yardımcı oluyor bana
Sen nasılsın nasıl gidiyorr

Ben iyiyim cok sukur canim sadece uykusuzluk var gripmi oldun hayirdir ? Bi kadin dogumcuna danis ilac falan verir belki

Reactions: Jou
Kizlar ya biz 17 günlük olduk ama senceralpin göbek bagi hala düsmedi doktora yazdim kanama olursa goruselim cuma kontrolumuz var zaten simdi yorulmayin buraya kadar dedi ama cok uzamadimi bu durum sizce ?

güneşinde çok uzun sürmüştü kuzum ya

ay çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine bol bol mandalina ye
vitamin depola

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…