2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selam kizlar.kan ilaci olarad sidefer kullaniyodum ama biraktim.icerigi pek güven vermedi.bestiron kullanmati düşunuyorum.ama daha önce kullanan var mi,nasil kan değerlerini arttirito mu,içerigi hakkinda sizin de bilginiz var mı?
Merhaba sidefer kullanıyorum ben ama Pütür Pütür oldu sizinde oyle miydi

abla aradı şimdi

güneş soğuk soğuk terliyor ishal olmuş birde diyor

halsizmiş kafasını sürekli yaslıyormuş

Psk ne kız
Niye bukadar sey yaptınkii neden bukadar istemiyosun
Psıkolog kız istemiyorum değil. Hiç düşünmüyordum yani kızım 4 5 yaş olana kadar. Kızıma yetememekten korkuyorum ikisini aynı anda nasıl bakacağımdan. Birine bakarken diğerini unutmaktan korkuyorum. Baska bir sey degil. Plansız gebelik psikolojisi sadexe

Reactions: Jou
aNladım canım karnındaki bebegin istemediğini düşünürr travma yaşıyor öyle düşünme hersey güzel olcak ikisi beraber büyüyecekler rahat olcaksın 4 5 yaşina gelcek bidaha etcen ohoo buyuyecekte falan beklicez

Kızlar bugun kontrole cagirdi saglik ocagi aile hekimi hamileyken troidin varmiydi dedi yoktu bildigim kadariyla testlerde ciksa doktorum soylerdi dedim simdi internetten baktimda hamileyken troidi olan annelerde bebeklerin zeka geriligi oluyormus gozum korktu zaten aile hekimi tuhaf tuhaf sorular sordu topuk kani nasil cikti ebe hanim dedi oda bi sorun olsa belli olurdu 20. Gun bugun 1 haftada cikiyor sonuclar dedi adam beni korkttu ya sinirlerim alt üst kendi cocuk doktorum hic byle yaklasmamisti

Reactions: Jou
Boşver ya aile hekimleri zaten nasıl doktor bilmiyorum

Canim topuk kani kac gunde cikiyor bilgin varmi ebe bana 1 hafta dedi ama e nabizda hala gorunmuyor ozeldede alinmisti ilk dogdugunda onuda goremedim.
Gözükmüyor e nabızda. Bizimde hem hastane hem sağlık ocağından aldılar. Sonuç vs çıkmadı yani aranmadım bişey demediler. Sorun olursa ulaşıyorlar bence

Yaw bende geliyorum bildirim yok geri gidiyorum insan haber verir. Bu arada belisn üstten 4 alttan 2 dışı çıktı. Ulen önlerden yine dış beklerken tesadüfen bugün taa üstte arkalarda cene dişi mı diyorlar o çıkmış cocumm kendisi ters dişleride öyle aslaaa kural tanımıyorlar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…