2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canim bence biraktirma 2 yaşindan önce.hasta olduğunda,biyeri acidiginda meme ona ağri kesici olurmuş 2 yaşina kadar.

kuzum çok baskı var üzerimde sürekli gece kalkıyor diye eşimde olmak üzere bıraktırsana artık diyor 4 aydır maruz kalıyorum en son dedim ne zaman hazır hissedersem o zaman diye

ayağıma aldığımda ağlıyor susmuyor memeye gelene kadar eşimi çağırdım bu sabah uykusuzluğa dayanamayıp onun ayağından durur en azından diye yok

ayağıma aldığımda ağlıyor susmuyor memeye gelene kadar eşimi çağırdım bu sabah uykusuzluğa dayanamayıp onun ayağından durur en azından diye yok
Kizim da durmuyor hemen, spotifydan kukuli kar yagiyor, bakkal amca gibi boyle hareketli seyler aciyorum o zaman yatiyor ses etmeden. Bi 30 sn sonra da hemen ninni muzigine geciyorum oyle gidiyor. Bn bunu söyle yorumluyorum, şimdi hemen yatirinca veya ninni tarzı uyku müzikleri açınca "bunlar beni uyutacaklar" moduna girip stres oluyor ama böyle eglenceli, neşeli şarkılar açınca o stresi ortadan kalkmış oluyor. Sen de dene bakalım bi. Ama youtubedan fln açma çunku bu sefer ekrana takılır ve uykusu hepten açılır. Onun sevdigi bi şarkıyı sadece muzik olarak açıp bi dene bakalım biz de çok işe yariyor bn faydasıni çok gördüm bu metodun.

deneyeyim bakim inş işe yarar

Kızlar merhaba. Bugün testle hamile olduğunu öğrendim. Bu kadar korunmaya rağmen nasıl tuttu anlamıyorum. Şok içindeyim ve gram sevinemedim allahın gücüne gitmesin de. Kızım daha 16 aylık. Nasıl yapacağım allah askına fikir verin moralim cok bozuk. Çok hazırlıksız yakalandık. O kadar emindim ki olamayacağına. Hastaneye bile gitmek istemiyorum ya.

canım benim bak bu kadar dikkate rağmen Rabbim nasip etmiş herşeyde vardır bir hayır
şuan hazır olmadığın ve beklemediğin için bu düşünceye girmen çok normal
yeterki sağlıkla gelsin minik burada aynı zamanda bebiş bekleyenimiz de var seni en iyi onlar anlar
hatta 1mrw de doğum yaptı
hadi kızlar

Sacmalamaaa kizzzzzberaber doğururuuzzzz bende hamileyimm ilkgün bende bi şey oldumm amaa bakk benimde 16aylık kızımvar ayniyız zatenn hiç oyle zora olacağını düşünme bence

Gece uykularımız bizim de rezil gibi. Du bakalım su akar yolunu bulur derler :)
Ben de oyle dusunuyorum, napcagimi bilmiyorum bazen dusuncelere daliyorum zamani geldiginde nasil biraktiricam diye ama bi sekilde herkes biraktiriyosa bizimki de birakir, belki kendiliginden bile birakir
Ne demek artik buyudu, 2 yasina kadar memeye ihtiyaci var cocugun bence, sen vermek istiyosan etrafindakilerin ne dedigini cok da takma, evt zor evt uykusuzluk yorgunluk ama sen istiyosan memnundan duyma kimseyi valla, bana da diyo bir iki kendini bilmez, cok kiziyorm, emsin diye neler yaptim ben ya, uyurken emmeye kendi ellerimle alistirdim yeterki emsin diye, 4. Ayda birakiyodu az daha
bizde öyleyiz geceleri dün gece sürekli memedeydi
ikilemde olmakta zor hep 18 aydan sonra diyordum bakalım ne olacka
sabır taşıyla bıraktırırz
Evt aslinda 18. Aydan sonra konusup anlasarak biraktiranlar olmus, daha cok anliyolar ya o aylarda, iste memeler uyudu memeler yoruldu sonra emeriz fln diyip bi sekilde unutturup biraktiriyolarmis, ama benimki cok uyanik ya kandiramiyorum hic bi sekilde
Meme vermeden uyutmayi basardinmi hic? Benim denememe bile izin vermiyo, hele biberonla mama fln vermeye kalkarsam kiyamet, benm yerime babasi giderse kiyamet, meme vermeyip kucagimda salliyim desem kiyamet, ayagimda hic sallayamadim bile ztn
Yoook benimki de durmuyo, bir kere sallayarak uyutamadim daha, birak uyutmayi sallayamadim bile
Aa hayirli olsun, haziran anneleri coştu, valla ben de yanlislikla hamile kalmazsam korkudan planlayip da yapamicm galiba, nasil oldu sizin korunma yonteminde mi bi problem oldu yani korunurken nasi olabilirki, keske bende birden yanlislikla olsa da ogrensem yoksa cesaret edemiyoruum
Hersey bir yana bi surprizle gelen ne varsa sonu cok iyi oluyo, Allahin bi bildiga vardir ki gondermis size o melegi, en iyi sekilde bakarsiniz hatta belki yillar sonra donup baktiginizda iyi ki oyle olmus bile diyeblrsiniz, saglikla gelsin insallah

Sacmalamaaa kizzzzzberaber doğururuuzzzz bende hamileyimm ilkgün bende bi şey oldumm amaa bakk benimde 16aylık kızımvar ayniyız zatenn hiç oyle zora olacağını düşünme bence
Jou sende mi ya aaaaaa cok aglıyorum cok. Kızıma yetememekten, ikisini nasıl yapacagım bilmiyorum. Nasıl alısırım bilmiyorum. Tam yavrum büyüyor biraz dinlenme vakti derken.. Basıl kaldıracagım bilmiyorum

Reactions: Jou
Soktayız inan. Ne kadar sürer bilmiyorum. Hakkına da giriyorum ilkini istedik sevindik bunda cok üzgünüm diye. Kızım biraz daha büyüseydi keşke

Soktayız inan. Ne kadar sürer bilmiyorum. Hakkına da giriyorum ilkini istedik sevindik bunda cok üzgünüm diye. Kızım biraz daha büyüseydi keşke
Bak o kadar eminimki kucagina aldiginda iyiki diceksin, ikisini beraber gordugunde iyimi surpriz olmus gelmis diceksin, ayrica suan boyle hissetmen de cok normal, hazirliksiz olmus yani 5 tane yardimci bakici olsa bile psikolojik olarak hazir olmadigin seyde boyle hisseder insan, korkman da uzulmen de normal, kendine yuklenme

Jou sende mi ya aaaaaa cok aglıyorum cok. Kızıma yetememekten, ikisini nasıl yapacagım bilmiyorum. Nasıl alısırım bilmiyorum. Tam yavrum büyüyor biraz dinlenme vakti derken.. Basıl kaldıracagım bilmiyorum
Canooo bende öyleyim yemin ediyorummm acaba almiraya coj duskun oldum dahadaaa kızardim birsey yapmasin diye kiz kizamıyorum çok fenyayım ameliyata onsuz nasıl giricem mesela aklım almıyo kacgundür bende sulu göz dolaşıyorum kızıma sarılıp uyuyorum hep busıra

amann kizzz 2ciyede dinlenirsin neolcak onu duşünme bence senin kizında kardeş geliyo kardeşinede bakar sever beraber büyürler bunuda atlatırızz allahın izniylee hiç düşünme

Gittinmi doktora ben dun gittim cok minnak daha 5 haftalıktı

Bende beklemiyodum 3 aylar önce bi heveslenmiştim ama sonra bıraktık vazgectim nasıl olduysa allah ol dedi ve oldu ben bile çok şaşkınım aam genede çok güzel bi duygu hamileliği ozlemişim

Daha bugün öğrendim insn doktora gitmrk icin bilr hevesli degilim nasıl olacak bilmiyorum. Böyle konusuyorum ama tutacsk mı da bilmiyorum. Hic belirtim olmadı hiç ama. Nasıl olur bilmiyorum. Rabbim nasip ettiyse bizi buna layık görsün içime de huzur ferah verdin insallah

Kaçırdım, hamilesin sanırım :) gözünüz aydın hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Azilar cikti 4 tane baya köpekler gelmedi daha oda 18ayından sonra başlar sanırımm
Oda huysuz yapar gece öyle ediyorsa geliyodur diş
ondandır dimi akşamda yemek var çocukların biri hala da biri bakıcı ablada olacak ilk defa böyle bişiye giriştik
aklım kaldı

Reactions: Jou
kuzum çok baskı var üzerimde sürekli gece kalkıyor diye eşimde olmak üzere bıraktırsana artık diyor 4 aydır maruz kalıyorum en son dedim ne zaman hazır hissedersem o zaman diye
Seni çok iyi anliyorum.şuan diş doneminde oldugu icin biraz daha fazla kalkiyodur belki.bizimki de öyle oluyo.ama memeyi şimdi biraktirirsan diş donemi agrisini giderecek hiç bisey bulamayacak.çunku memeyle rahatlamaya alişmiş.tabi benimki tavsiyedir yanliş anlamiyosun umarim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…