2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Meraklanma topuk kani en gec 2 hafta icinde cikiyo.yani cikmistir ve bi sorun olmadiği icin aramadilar seni.bacım cok kafana takiyosun,2 tane bebegin var onlari düşunerekten bu kadar kafaya takmayi birak bence.bir abla tavsiyesidir benden sana:) senin troitin olsa bile cok cok yuksek degerlerde seyredecek ki ancak cocuğuna sirayet etsin.tsh ın cok yuksek ciksa kesin bilinirdi zaten.
Canim bişey sorcam,aile hekimi neden troit sordu? Bebegin sık sık dili dışari felan mi cikariyo?ya da kabizliği mi var? Veyahut göbek deliği dısari mi firlamiş?

sweetgirlcandy canim bisey sorcam.hani ahsen de sivilce,dokuntu gibi bisey olmuştuya o hemen geçmiş miydi? Bizim oğlan gecen gun diş cikarirken bi gece sadece biraz ateşlendi.sonrasinda yanağinda ve bileğinde sivilce gibi bişey oldu.dökuntu mu acaba diye merak ettim,sizinkine benziyo hikayesi çunku

Yüksek ateşi oldu 3 gün. Ateşten sonraki 24 saat içinde hafif kızarıklık oldu isilik gibi karın bölgesinde. 24 saat sonra da geçti

ya güneşinde diş geliyor ishal oldu poposu çok fena bide külot bez küçük mü geldi anlamadım kuşunun üstü tahriş olmuş
fito krem sür 4-5 gün 4-5 defa geçmezse gel dedi
ablaya söyledim sürmeyi atlama diye sudocremle karıştırıp sürdüm işe daha çok yarasın diye dedi :)

sizin kaç dişiniz cikti?Bizim 12.cikiyo simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…