2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Rabbim yardımcın olsun kuzucum bu güzel ve zorlu süreçler çabucak geçiyor geriye bakıp zaman ne çabuk geçmiş diyoruz
yeterki iyi olsun kuzucuklar
Amin kuzum aynen oyle yeterki sagliklari yerinde olsun sabah aksam oyle dua ediyorum inanki bende zor ama ilerisi aydınlık

Gecen bi videoya denk geldim kadın 7 yaşındaki kızıni emziriyodu, biz de nasil bırakacaz nasıl bırakacaz derken öyle olmayalım inşallh
ay canım Allah korusun çok fena ya teyzemin oğluda öyleydi ilkokula gidiyordu kadının memede hala duruyordu
töbe bismillah kınamamıştım ya galiba

Aramızdaki bağ kopacakmış gibi geliyo mu sana da? :/ Gece uykularımız bölük pörçük bizim, sizinkisi nasıl?
Evet sanki onun ihtiyaci olan ilgi ve sevgi meme vermezsem eksik kalicakmis gibi geliyo ama oyle degil biliyorum ama yine de o hisse kapiliyorum, bebegin memeye ihtiyaci varmis da ben vermiyomsm gibi hissetcekmisim gibi ay cok uzucu ya, hele bi de o aglicak ben vermicm falan coook zor, gercekten korkuyorum 5 yasina kadar emicek diye
Gece uykularimiz rezalet, nadiren bazen 3-4 kere kalktigi sansli gecelerden oluyo ama genel olarak 8kere fln kalkiyo

Gece uykularımız bizim de rezil gibi. Du bakalım su akar yolunu bulur derler :)

Ay buna cok gulduum, ben de bu tayfadanim,
Nasi birakicaz ya ben hic birakmak istemiyorum

ya eşim ve çevremdekiler artık büyüdü bıraktırmak lazım diyor
geçen eşimin yengeside herkesin içinde hala emziriyormuşsun bıraktırmak lazım dedi
dedim evet hazır olduğum zaman bıraktıracağım

Aramızdaki bağ kopacakmış gibi geliyo mu sana da? :/ Gece uykularımız bölük pörçük bizim, sizinkisi nasıl?

ya bu duygu ne tuhaf bende öyle hissediyorum kıyamıyorum ama zaman geçtikçede bıraktırmak zor olacak biliyorum
bir yandanda daha da küçük ama yani diyorum dün gece 4-5 kere kalktım 15-30 dk arası memede kalıp koydum bazen koyuyorum başlıyor ağlamaya geri alıyorum susuyor uykusuzluk çok yorucu

bizde öyleyiz geceleri dün gece sürekli memedeydi
ikilemde olmakta zor hep 18 aydan sonra diyordum bakalım ne olacka
sabır taşıyla bıraktırırz

Bakalım... iki yaşına kadar yolu var, o saatten sonra bi şekilde kesicem artık. Seninkisi seni emzik yapmaya başlamış o da çok yorucu oluyor, bi zaman bn de yasadim yni seyi. Mama vererek cozum buldum, aglayip susmayinca da alip salona getirdim uyumayacaksan burda oturuyoruz diye bi kac sefer sonra bıraktı emzik yapma olayını

gece kaç gibi mama veriyorsun
iyi istikrarlı olup karar vermişsin

gece kaç gibi mama veriyorsun
iyi istikrarlı olup karar vermişsin
Bu aralar 22.00 gibi uyuyup gece 12 kalkiyo bi o zaman veriyorum meme istemesin ve uykusu acilmadan hemen geri uyusun diye, bi de sabaha karsi 5.00 gibi veriyorum. Onun haricinde aralardaki kalkislarinda hemen meme vermeyip once bi sallamayayla yeniden uyutmaya calisiyorum

Canim bence biraktirma 2 yaşindan önce.hasta olduğunda,biyeri acidiginda meme ona ağri kesici olurmuş 2 yaşina kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…