2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar moralim çok bozuk. Cocugu kontrole götürdüm bıngıldagimiz kapali doktor 1 cm acilma olmazsa ameliyat olcak dedi bilirubinde 13.5 sınırda 3 gun sonra tekrar kontrole cagirdi . Ne yapicam bilmiyorum bu durumu bilen duyan varmi bıngıldak acilirmi sonradan

Yaaa çok üzüldüm erken kapanınca baş çevresi büyüyor mu diye kontrol ediliyor ama doğuştan olunca hiç duymadım

Beyin gelisiminde cok onemliymis eger 1 cm genislemezse ameliyat olur dedi mahvoldum dunyam karardi
Hiç duymadım canım, erken kapanan duydum ama. Peki ameliyatla kesin düzeliyor muymuş? Ya da ne zamana kadar 1 cm açılmasını bekleyecekler? Gün doğmadan neler doğar dur bakalım dünyan kararmasın hemen, dualarım sizinle güzel haberlerini alırız inşallah

Valla canim 3 ay takip edicez dediler eger heray 1 cm acilma olmazsa beyin cerrahina gonderiyorlarmis onlar ameliyatla kemikleri aciyormus zeka geriligine sebeb oluyormus acilmazsa

Valla canim 3 ay takip edicez dediler eger heray 1 cm acilma olmazsa beyin cerrahina gonderiyorlarmis onlar ameliyatla kemikleri aciyormus zeka geriligine sebeb oluyormus acilmazsa
İnşallah açılma olur, kafa çapının büyümesi de önemli. Çocuk doktorunuz kim bilmiyorum ama sen kendi aydındaki doktoruna da danış bence. Benim dr da bu konularda iyidir, felaket senaryosu da yazmaz hemen istersen ona da bi danışırsın. Umarım gerek kalmaz ameliyata

ah yavrum çok geçmiş olsun
Allahın izni ile dualarım sizinle hayırlısı ile ameliyata geerek kalmadan biter gider
güneşinde böbrek üstü bezleri ile ilgili sıkıntılar olmuştu ömür boyu ilaç kullanacak yok hastalanırsa hemen iyileşemeeyecek
Allahım çok üzülüp ağlamıştım seni çok iyi anlıyorum
ama mümkün olur mu bilemiyorum
içini ferah tutup bu tatlı zamanlarının tadını çıkar kuzum

Canim uzulme kemikler buyuk ihtimal birleşmemiştir henüz.kafasinin arkasindaki bingildakta mi kapali?

Surekli kafamda acabalarla geziyorum inanki minicik bedeni ameliyatı kaldirirmi gerek kalirsa bide beyin ameliyati bitigide var zaten sunnette olcak sarilik sınırda aklimi yitirmek uzereyim cok zor rabbim kimseyi evladiyla sinamasin korkuyorum

Canim uzulme kemikler buyuk ihtimal birleşmemiştir henüz.kafasinin arkasindaki bingildakta mi kapali?
Yokk kuzum sadece ön kısım zaten eger ön kısım acilmazsa sekil bozuklugu ve zeka geriligi olmasin diye 3. Ayda amliyat yapiliyormus ankaradan bi doktorlar gorustuk isinin ehliymis ben meslek hayatimda cok nadir bu sebeble ameliyat ettirdigimiz bebek hatirliyorum genelde aciliyor dogum kanalinda cok kalinca kemikleri sertlesiyor bizde sert bi sekilde aileleri uyariyoruz iciniz rahat olsun acilir diye umuyorum acilmazsada ameliyat zor bir ameliyat olmuyor dedi ama iste su Ameliyat kelimesi beni benden aliyor

annelik çok zor gerçekten Rabbim güç kuvvet versin bizlere
sarılık hep yaşanıyor kuzum benim oğluşta bir numara kalmıştı hastanede 1 hafta ama geçti gitti şükür
güzel düşün güzel anne üzme kendini

bu çok güzel bir haber içini ferah tut kuzum

Hic uzulup yipratma kendini.sütün azalmasın.açilir o kemikler

Gozleri biraz duzene girdi gibi bakalim yarin kan alicaklar tekrar insallah degerimiz düşmüştür canim.

Herkese merhaba,

Herkese bol saglikli hastaliksiz günler diliyorum ve umarim herkes iyidir.
Giremedigim zamanlarin hepsini okuyamadim ama 6.hastaliktan bircok yakalanan gördüm. Herkese cok gecmis olsun . Biz yakalanmayanlar 2 yas deseler de 3 yasa kadar risklerdeyiz . Yine daha once hic duymadigim el ayak hastaligi.. Sirf bu yüzden yazi denize hasret gecirdik diyebilirim.

Bu aralar bizim ev kreşe dönmüş vaziyette.

Oncelik oglumdaydi tabi o nereden kapti bilinmemekle beraber pazara gitmiştik orada ne kadar uyarsam da dibimize giren bir bayan vardi acabalarim havada uçuşuyor..

Sonrasinda ben yikildim tam iyileştim derken esim yataklara düştü.

Döngünün tekrarlanmasindan korkuyorum. Bu hastalik aa ben sizi hasta etmiştim ikinciye yakalanmazsiniz demiyor ki ☹

Bu arada tam teferruatli okuyamadigim için sikayet eden var mi göremediğimden kendi sikayetimi dile getireyim.

Oglum bildiğiniz gibi değil kafasini yerlere nasil vuruyor istediğini yapmayinca anlatamam. Ta en altta oturan sesi duyuyordur o kadar yani..

Hatta gecen gün alni morardi sirf bu yüzden. O anlarda Kucagimiz harici hiçbir yerde susmuyor belimiz kopma derecesine gelse de indiremiyoruz kiyamet kopuyor. Doktorumuz o anda ilgisini başka yere çekin diyor da cekilcek gibi değilki.. Ya kucak ya istediği sey. Başka seçenek yok.

Hadi ilgilenmeyelim diyoruz durmuyor yanimiza geliyor orada vuruyor kafasini tekrardan.

Ne yapacagimi sasirdim.

Bu durumla karsilasan var mi ?

Neler yapiyorsunuz ?

1mrw gozunuz aydin ve cok gecmis olsun, umarim doktorunuzun dedigi gibi ameliyatlik bir duruma gelmeden acilma gerceklesir. acilinca da ilerde kapanacak böyle de ilginc bir durum var yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…