2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Ay ben ağlaya ağlaya sezeryana girmiştim şok olmuştum bi anda olunca

Doğumu travmatik geçmeyen hemen hemen yok sanırım

Normal doğum alttan dikiş sezeryan dikişi daha iyi o derece
Of o dikis cok kotuydu evt, sezaryen daha iyi dimi?
Yok bebegim ben düşünmüyorum bütün mirasım almiraya yaşasin hayatını bu devirde yetismek zor
He valla, hele tek basinayken nasi yetiscen, hem hamileligi zor hem dogumu var hem iki cocuk uuu cok zor

Doğumu travmatik geçmeyen hemen hemen yok sanırım
Normal dogumsa yok sanirim, sezaryende iyi gecenler vardi

He valla, hele tek basinayken nasi yetiscen, hem hamileligi zor hem dogumu var hem iki cocuk uuu cok zor

Evett kuzum herkesten uzağımm bide sürekli kaynanam bende kalıcak ben sıkılırım yanii hic bulaşamam daha o işi allah isteyen e nasip etsin saglicakla benim kızım yeter bana artık allahın izniyle okulunu bitirir evlenir bende kocamla emekli hayatı yaşarım

Aynen aynen. Ben de ciyaklarken doktor "işte bu kadaaarrr" diyerek verdi kucagima. Cocugum mosmor olmuş agliyor, ben de aglama aşkm yok bişey, gecti diye teselli ederken doktor alttan kesi dikme peşinde ama zaten her yerim hassaslasmis, biyerlerime kadar yirtilmisim, ayyy nolursunuz beni bayiltip da öyle dikin dedim. Tamam tamam diyo ben bebekle ilgilrnirken yinr hemen dikmeye calisiyo. Ama ben kan sulandirici kullandigim icin kan kaybim cok olmustu; adam muhtemelen onun telaşına düştü.
Sonra anestezi uzamani geldi hemen yok su ictin mi, ne zaman ictin? Agridan sancidan bi bardak su bilr icememistim 2 damla anca icebilmisimdir. Neyse oyle 5 dklik bayillttida dikti. Millet bn dikiş yapilarken, yitirlirken hissetmedim fln diyo ben de ona şaşırıyorum

Her ikisinide yaşamış biri olaraktan iki gün sezeryan ağrısı çektim bağırsak ağrısı. Çektim
Ama o alttan dikişi onbes gün çektim tuvalete gitmek oturmak fln istemiyordum bide bende çok dikiş vardı ileriye kadar kesti yani oy oy
Her doğum zor orası ayrı
Normal doğum gece 12 de yattım sabah a kadar sancı sekizde 6 cm açılma ile aldılar doğuma ama suni sancı sonrası bende derman yok neyle ikinicam 20 dk fazla
İçerdeydim mecbur alttan kesti aldı oğlumu bir ay sonra oğlumun boynunda bi kitle gb bisi gördüm doktor dahil herkes normal dedi
Ama anne pimpirikli tekrar bakar mısınız dedim doktora baktı bi ultrason alalım dedi
Sonra çocuğum içerde git gel yapa yapa boyun damarında kanama olmuş ve kanama durunca orası kitle gb taşlaşmış
Velhasıl hayatımda duymadığım tortikolis yani boyun eğriliği ile karşı karşıya kaldım
Fizik tedavi sonrası 6 aylıkken şükür geçti
Sonra bende ikincide korktum

Dikişi hissettim bende ama o an ki şükür bitti ile sanki hiç acımıyormuş gb ne tuhaf sen diyince hatırladim

Yok bebegim ben düşünmüyorum bütün mirasım almiraya yaşasin hayatını bu devirde yetismek zor

Sen bilirsin lafıma geleceksiniz almıra kardeş kardeş diyip duracak ay kardeşi olsun diyeceksiniz hoooop
Şebnem ferah SİL BAŞTAN BAŞLAMAK GEREK BAZEN HAYATI SIFIRLAMAK

Ben normal doğurdum hemen ayaktaydım, kendi işimi kendim yaptım diyenler nasıl oluyor? Bence alayı yalancı bunların O alttan dikiş ağrıları çok fenaydı gercekten iki hafta ben de kendi işimi kendim goremedim, tuvalete gidip gelme disinda bi sey yapamadim. Totomu oturdugum yerden kaldirinca bile cok fena bir baskı oluşuyordu orda.

Vallahi canım
Bende şaşıyorum yani arkadaşımda dedi beş dk doğurdum
Diğer arkadaşım benle bir di ikincide resmen doğuma zor yetiştim kafasını hissediyordum dedi
Sana şunu söyleyeyim çok düşünmemek lazım rahat insaların hersey rahat ilerliyor
Kendi adıma konuşayım ben çok düşünürüm ay nasıl olacak nasıl bitecek diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…