2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay ben ağlaya ağlaya sezeryana girmiştim şok olmuştum bi anda olunca

Kızlar ben hastaneye gidiyorum nst çektirmeye. Bugün hareket etmedi Ahsen müzik falan açtım ama yok. Doktor hareketleri azalırsa hemen gel diye tembihlemişti son gittiğimde. İçime bi kurt düştü

Yok kızlar ya etmedi. Tatlı da yedim karnımı da doyurdum. Müzik açtım bu aralar ona ediyordu hiç hareket olmadı. Şimdi bağladılar nst ye kalp atışı var korkma dedi ebe. Bekliyorum bakalım

Sanırım sezeryana alacaklar korkuyorum

Bi anda olunca daha da fena oldum kızlar korkum tavan şu an ağlıyorum sürekli

Kızlaaaaaar ben geldiiiiim

Çatır çatır doğurdum diyom bizimkilere iyiyim birazdan ayrıntıları yazcam

Ben ve doğuma gidişim ayyy nasıl duygulandım beni teselli edişiniz, destek oluşunuz, heyecanla bekleyişiniz

Oo fena ya, bende de vakum mu forseps ki neyse bisey kullanicaklardi, ben onu duyunca zaten en son baya bi zorladm zorladm korkudan, neyse gerek kalmadi sukur, ne oldugunu da bende bilmiyorm he korkunc bisey saniyodm ondan korkuma zorladm aynen dedigin gibi eve geldik kac gun kollarm bacaklarm tutmadi agir spor yapmisim gibi kasilmis kalmisti heryerim, bizimki benzer olmus ya, o dikislerin acisi falan of of bi yandan da habire agliyodum baya psikolojim bozulmustu dogum maceramdan o ara
Ay ben ağlaya ağlaya sezeryana girmiştim şok olmuştum bi anda olunca
Ay hatirliyorum, pat diye sezaryene almistlardi, herkes tek tek gittikce biz de korkuyla bekliyoduk siramizi kurbanlik koyun gibi

Normal doğum alttan dikiş sezeryan dikişi daha iyi o derece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…