2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum sen bilirsin ama babaanne de olsa bn çocukların anne nerdeyse orda olması taraftarıyım . He çok büyük olur ilerde fln neyse ama su an hala korunmaya ihtiyaçları var. Boşver evde sıkılsın ama senim yanında olsun

Bence antibiyotik kullanma sen zeroyu kullan. Bu ne salgını bilmiyorum etrafımdaki bütün çocuklar da oluyor sırayla. Ateş oluyor sonrasında ağızda ya da dudakta uçuk ve aft oluyor. En az 3 4 çocuk böyle oldu
El ayak hast kuzum. Biz kısın geçirdik onu çok zordu . Bebeklerde ağızda yara şeklinde oluyo genelde ama büyük çocuklarda döküntü tırnaklarda çıkma fln oluyo. Büyük kızımın iki tırnağı çıktı mesela . Herhangibi ilacı fln yok ateş düşürücü fln verirsin bide ağzındaki yara için bi damla vermişti Dr .

Doktorların zaten farklı konuşması beni benden alıyor. Dünkü tahlillerde bişi çıkmadı. Akşam ve gece ateşi çıktı dolven verdim dedim. Aaaa ateşimi çıktı enfeksiyon var o zaman diyor
Bizde de aynı işte. Ben bgn tekrar götürdüm doktora çünkü ateş sürekli var ve sürekli ateş düşürücü vermek zorunda kalıyorum. Dr 6.hastalık muhtemelen dedi ateş dirençli oluyor beş gün sürüyor sonra da döküntü oluyor dedi. Hafif ishal oldu bgn onda da gizli kan çıktı. Ptesi tekrar gaita vereceğiz. Benim de çok canım sıkkın ateşi olayını hiç sevmiyorum

Yaaa böyle mi oluyor. Ay evet yeğenim kışın ateş vs oldu baya sonra 2 tırnağı çıktı demek ondan

Ayy 100 yil sonra gordum mesajini tesekkur ederiiz minikler sirayla 1 yasina giriyolar buyuduler ya, seninki nasil son gelismeler neler yuruyomu napiyosunuz ozledim buralari
Ahahahah benimkinde son gelişmeler 4 azı, 1 köpek dişi çıkardı arka arkaya 13 dişi oldu yürüme nerde bacım biz ancak diş çıkarıyoruz ama bu ara sürekli ellerini bırakıp ayakta duruyor durmak istiyor. Henüz adım atmıyor tutunarak gidiyoruz her yere sen napiyorsun senin asi kızçe nasıl

Yaaa böyle mi oluyor. Ay evet yeğenim kışın ateş vs oldu baya sonra 2 tırnağı çıktı demek ondan
Evet kuzum bnce bu yani çünkü benim ikisi de aynı anda oldu bulaşıcı zaten ablamızdan geldi muhtemelen . Ve belirtiler böyleydi hatta ağız yarasında zümra kuşum ememiyordu fln. Hep bu göçmenlerden kaynaklı zaten el ayak hastalığına Suriyeli hastalığı deniyormuş

Oy yavrum benim. Evet yaa ülke ülkelikten çıktı iyice

Ayy masallah cikardigi dişlerin hakkini verse de ham ham yese bari ya, benim kızçe hala asi ve öfkeli herseye sinirleniyo bu ara yumruklarini sıkıp duruyo bizde arka dislerden cikan varmi hic bilmiyorum agzina bakip goremedim ama gülerken gordugum kadariyla alt köpek dişleri geliyo ve canini acitiyo cok galiba, bugun epey huysuzdu
Onun disinda yurume bizde de yok, patir patir kosarak emeklemeye basladi bi kaçiyo görsen tutunup yurume de var ama henuz elleri birakmadik
Kendi kendine yedirme calismalarim sürûyo hala, ara ara agizda biriktirmeye de devam, cozemedim onu

Valla yemesi bi tık düzeldi iştah açıcı almıştım ya ondan sanırım. Bide mamayı gün içinde vermiyorum sabah uyanınca bide gece yatarken veriyorum onun etkisi de oldu bence yemek yemesinde.

Aynı asilik bizde de mevcut cadı bunlar ben ona kızıyorum o da bana parmağını sallıyor hııı diye

Köpek dişleri en zor çıkan dişlermiş yaaa valla Allah yardımcıları olsun. Bizimki de 4 azıyı çıkarmış gülerken gördüm asla açmıyor ağzını

O koşarak emekleme bizde de var yaaa uçuyor resmen

Geri tükürüyor mu ağzında biriktirdiğini

Doktor şundan kaynaklı vs demedi her yerden bulaşabilir dedi. Bir ara iş yerinden arkadaş çıkardı uçuk aklım gidiyordu. Stajyere bulaştırdı. Oda çıkardı. Sonra tam bitti derken yine kendisi çıkardı. Markete gidiyorum kasiyerlerden yarısı uçuklu resmen sınandım o sıra ama onların uçukları geçtikten sonra oldu. İnsanlar azcık hijyene dikkat etse sorun olmaz. Uçuklusun ne kadar ortak kullanım varsa elleyip uçuğunu değdiyor. Kendini biraz soyutlasana Ama yok insanlar bencil.. Ne güzel eşin uyarınca dinlemiş. Benim kv kendi bildiği çaldığı düdük cinsinden

Bizim ateş düştü bgn şükür akşam üzeri doktorun dediği gibi döküntü başladı hafiften ense kısmında. Ama gece sürekli memede ve ağlamaklı uykularımız bozuldu. Beni zaten sormayın uyku neydi nasıl birseydi hatırlamıyorum

İnşallah bir an önce düzelir yaaa
Kaç gündür perişan oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…