2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Daha yeni aldım. Ankaradaki doktor yazdı kuzum muayene tarzı olmadı ben şikayetleri söyledim sabah öğle akşam dedi. Bende internetten prospektüs okudum. Şimdi fethiye içinde doğum zamanı kontrol eden doktora sonuçları götürdüm antibiyotik verdi. Viral de antibiyotik verilmiyor diye biliyorum kafam 1 milyon oldu.
Anladım canım sabah öğlen aksamdı sanırım benimkide çok hatirlamıyorum 6 7 aylıktı çünkü
Iburamini kullanabilirsin

Şuan biz de de durum benzer. Sabah iyi idi. İşe gittim 11 gibi annem ateşi var dedi. Çocuk yanıyor 37 küserlerse.. Öğlen gibi oldu 38,9.. Doktora götürdüm enfeksiyon kaptırmışsınız dedi. Bu çocuk öpülüyor mu ya da ateşli biri yaklaştı mı yanına dedi. Bir güzel azar yedik. Boğaz sürüntü, kan ve idrar alındı. Doktoru çıkışta zor yakaladım. Kanda sıkıntılı bir şey gözükmüyor yarın konuşuruz dedi. Doktorlarda bir tuhaf yarına kadar ne yapacağız hiç söyleyip demiyor. Hocam ateşi napıcaz dedi. Bir şey olacağını sanmıyorum diyor 😒 calpol vermiştik dedim. Ben ısrar edince 1 dolven 1 calpol dedi. Akşam 10 gibi zar zor dolven verdik güzel düştü ateşi şimdi yine çıktı. Ankaradaki doktora yazmıştım belirtileri direkt ya el ayak ağız veya adenovirüs dedi. Akşama başka belirtileri söyleyince viral bir hastalık bunara salgın var adenovirüs dedi.
çok geçmiş olsun canım viral bir enfeksiyondur muhtemelen
güneşde diş dönemi çok hasta oldu gece uyumama ağlama krizleri
en son kulakta sıvı olduğu için antibiyotike başladık
15 gün maaf olduk
rabbim şifa versin

Çok sağol cnm. Dün gece 39 du bu gece demin 40 oldu. Gündüz 38 civarı oluyor. Doktor dönüşümlü ver dedi mecbur veriyorum. :KK43: ilaç verince düşüyor Allahtan ama kaç gün daha böyle sürecek mental olarak bitiğim ☹️
geçmiş olsun canım ya
diş dönemi ile hastalıkta çakışıyor umarım kısa zamanda atlatırsınız
yavrular hasta olunca bitiyoruz resmen

Ya canı sıkıldıkça da işte kuzum bise ler istiyo tutturuyo fln dimi. Du bakalım yazı böyle geçirelim de eylülde daha başka ekşınlar bizi bekler 😂
aynen canım dönem dönem değişiyor ruh halleri zor vallahi ya
çok sıkılacak muhtemelen 10 gün acaba kalsa mı babannede memlekette ama bu sefer aklım kalacak

Ay Allahım ne yapacaz biz 😞 diğer doktorda antibiyotik verdi. Viralde antibiyotik etkisiz diye biliyorum.
Bence antibiyotik kullanma sen zeroyu kullan. Bu ne salgını bilmiyorum etrafımdaki bütün çocuklar da oluyor sırayla. Ateş oluyor sonrasında ağızda ya da dudakta uçuk ve aft oluyor. En az 3 4 çocuk böyle oldu

cimcime yaaa güneşde bana kaşıkla mama yediriyormuş ımmmm çok güzelmiş diyorum kahkaha atıyor
gecede uyumadı zilli en son saat 4 dü yattığımızda kocayla dönüşümlü yattık
Ahsende öyle sürekli bişeyler yedirme derdinde duvardan bişey alıyor güya ağzıma veriyor yediği her şeyi ağzıma sokuyor 😂

Ayyyy niye uyumadı yine bu kız diş mi geliyor acaba

Ahsende öyle sürekli bişeyler yedirme derdinde duvardan bişey alıyor güya ağzıma veriyor yediği her şeyi ağzıma sokuyor 😂

Ayyyy niye uyumadı yine bu kız diş mi geliyor acaba

Çok fenalar zilliler ya

ay bilmiyorum kuzum ya acaba sıcaktan mı ben ince uzun kollu bacaklı yatırıyorum ama yanlış mı yapıyorum sen nasıl yatırıyorusn

Çok fenalar zilliler ya

ay bilmiyorum kuzum ya acaba sıcaktan mı ben ince uzun kollu bacaklı yatırıyorum ama yanlış mı yapıyorum sen nasıl yatırıyorusn
Bende öyle yatırıyorum kısa kollu yatırmıyorum daha bi kere yatırdım da gece kolları üşümüş geri giydirdim. Ama sıcaktan uyuyamıyor olabilir çünkü ahsen kıpır kıpır oluyor sicak olunca camı açıyorum bende hemen

Dreamgirls Dreamgirls simin55 simin55 bakın takip ettiğim biri bu da. Hep aynı tip bişey ateş sonrası ağız yarası falan
Screenshot_20230623_173409_Instagram.jpg

Bende öyle yatırıyorum kısa kollu yatırmıyorum daha bi kere yatırdım da gece kolları üşümüş geri giydirdim. Ama sıcaktan uyuyamıyor olabilir çünkü ahsen kıpır kıpır oluyor sicak olunca camı açıyorum bende hemen
Tamda cam kenarında yatıyor kuzu ya o yüzden üşür mu acaba diyorum

X