2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Anladım canım sabah öğlen aksamdı sanırım benimkide çok hatirlamıyorum 6 7 aylıktı çünkü
Iburamini kullanabilirsin

çok geçmiş olsun canım viral bir enfeksiyondur muhtemelen
güneşde diş dönemi çok hasta oldu gece uyumama ağlama krizleri
en son kulakta sıvı olduğu için antibiyotike başladık
15 gün maaf olduk
rabbim şifa versin

geçmiş olsun canım ya
diş dönemi ile hastalıkta çakışıyor umarım kısa zamanda atlatırsınız
yavrular hasta olunca bitiyoruz resmen

Ya canı sıkıldıkça da işte kuzum bise ler istiyo tutturuyo fln dimi. Du bakalım yazı böyle geçirelim de eylülde daha başka ekşınlar bizi bekler
aynen canım dönem dönem değişiyor ruh halleri zor vallahi ya
çok sıkılacak muhtemelen 10 gün acaba kalsa mı babannede memlekette ama bu sefer aklım kalacak

Ay Allahım ne yapacaz biz diğer doktorda antibiyotik verdi. Viralde antibiyotik etkisiz diye biliyorum.
Bence antibiyotik kullanma sen zeroyu kullan. Bu ne salgını bilmiyorum etrafımdaki bütün çocuklar da oluyor sırayla. Ateş oluyor sonrasında ağızda ya da dudakta uçuk ve aft oluyor. En az 3 4 çocuk böyle oldu

cimcime yaaa güneşde bana kaşıkla mama yediriyormuş ımmmm çok güzelmiş diyorum kahkaha atıyor
gecede uyumadı zilli en son saat 4 dü yattığımızda kocayla dönüşümlü yattık
Ahsende öyle sürekli bişeyler yedirme derdinde duvardan bişey alıyor güya ağzıma veriyor yediği her şeyi ağzıma sokuyor

Ayyyy niye uyumadı yine bu kız diş mi geliyor acaba

Ahsende öyle sürekli bişeyler yedirme derdinde duvardan bişey alıyor güya ağzıma veriyor yediği her şeyi ağzıma sokuyor

Ayyyy niye uyumadı yine bu kız diş mi geliyor acaba

Çok fenalar zilliler ya

ay bilmiyorum kuzum ya acaba sıcaktan mı ben ince uzun kollu bacaklı yatırıyorum ama yanlış mı yapıyorum sen nasıl yatırıyorusn

Çok fenalar zilliler ya

ay bilmiyorum kuzum ya acaba sıcaktan mı ben ince uzun kollu bacaklı yatırıyorum ama yanlış mı yapıyorum sen nasıl yatırıyorusn
Bende öyle yatırıyorum kısa kollu yatırmıyorum daha bi kere yatırdım da gece kolları üşümüş geri giydirdim. Ama sıcaktan uyuyamıyor olabilir çünkü ahsen kıpır kıpır oluyor sicak olunca camı açıyorum bende hemen

Tamda cam kenarında yatıyor kuzu ya o yüzden üşür mu acaba diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…