2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi yaaaa kötü oldu hemen bulaşıyor demekki

Olacağı vardı canım elinden ne gelirr inşaallahh cok uzamadan geçer ya

Saolasın canım senin bebişede geçmiş olsun. Bende dün akşam ilk defa dolven verdim hemen etki etti. Gece 5 gibi yine verdim. Ateş düşürücü hariç bir şey verdiler mi? İburabin zero şurup gibi

2gündür böyle antibiyotiği bırakalı 3gün oldu şimdi dr devam edin dedi ventolin bide iburamin zero bide alerjen damlasına devam 5gün tekrsr gitcez günden güne yavaş yavaş iyilesiyo neseki dünden iyi
Ayy jou sen iburamin zero kullanmışmıydın minnoşa ne kadarlıktı burda kaç kiloydu. 2 yaş altı kullanılmaz yazıyorda kafam karıştı.

Reactions: Jou
Kızım bugün 1 yaşında oldu. Ne çabuk zaman geçti, dün gibiydi buraya kayıt olduğum, gebeliği birlikte takip ettiğimiz ve doğumum… Anne olmak ne kadar güzelmiş. Güzell yaşların olsun yavrum, minik serçem Anne mutluluğu göşyaşısı düsürüyorum

Ayy jou sen iburamin zero kullanmışmıydın minnoşa ne kadarlıktı burda kaç kiloydu. 2 yaş altı kullanılmaz yazıyorda kafam karıştı.
Evett kuzum kullanmıştım o çok iyii yazısına bakma doktorun verdiyse kullan benimde öyleydi ama agır olduğu için kullaniliyomuş sabah akşamdı galiba ya eczane yazmadımı ustune

Saolasın canım senin bebişede geçmiş olsun. Bende dün akşam ilk defa dolven verdim hemen etki etti. Gece 5 gibi yine verdim. Ateş düşürücü hariç bir şey verdiler mi? İburabin zero şurup gibi
Bana gece şurup içermekte zorlanırsan dolven yerine fitil ver diye iburabin fitil verdi ikisi birbirinin muadiliymis zaten. Ben fitil atmaktan korkuyorum nedense şırıngayla şurubu zorla da olsa içirmek daha kolayima geliyor. Az önce yine çıktı bu sefer de parol şurup verdim. Parolla da calpolun içeriği aynıymış. Benim kız calpol içmemek için çok direniyor diye dr belki sever aynı içerikli parol vereyim dedi ama yine aynı zorla içiriyorum. Geçmezse pres tekrar gideceğiz. Belirsizlik de hiç sevmediğim bir şey. Hastalığı varsa bir adı vs olsun ateş var ama neden var belli değil anksiyete yapıyor bende

Canim oncelikle geçmis olsun.genelde doktorlar virus kaynakli olabilir diyo direk ama çogunlukla çocuk terliyken uşumuş felan oluyo.geçer annesi endişelenme

Oyyy kuzum ya baya da yüksek. Çabucak geçer inşallah insan tedirgin oluyor ateşte olunca

Geçmiş olsun canım ya

Doğum günü kutlu olsun

Canim cok geçmis olsun.6. Hastalik herpes virusu kaynakli diye biliyorum.şukur ki artik buyuduler.bu uçuk illeti cok ağir seyretmez.neyse bir avantaji gecirmiş olacak.uçuk çikaran cok insan var çunku.bende hic çikmaz ama kv de çikardi.ilk cocugumda,ucuk cikarmiş kizimi opecek diye ağlamiştim eşimin yaninda.o gun bu gundur ucukluyken eşim hep uyarir kv yi yaklaşmaz bile cocuklara :)

Tabi hemen bulaşırmış böyle şeyler. Çok sıkıldım sen özen göster millet 1 snlik zevkleri için bebeleri umursamıyor bile
Aman onlar anca "cereyan yapar" halıya bastır" "soğuk alır" gibi abuk subuk şeylerin peşini koşarlar. Kendi mikroplarından, hastalıklarından sakınmazlar. Ortalık 40 derece sıcakta kasım kasım kavrulurken arkandaki kapat kapat cocuga cereyan yapar desinler anca

Evett kuzum kullanmıştım o çok iyii yazısına bakma doktorun verdiyse kullan benimde öyleydi ama agır olduğu için kullaniliyomuş sabah akşamdı galiba ya eczane yazmadımı ustune
Daha yeni aldım. Ankaradaki doktor yazdı kuzum muayene tarzı olmadı ben şikayetleri söyledim sabah öğle akşam dedi. Bende internetten prospektüs okudum. Şimdi fethiye içinde doğum zamanı kontrol eden doktora sonuçları götürdüm antibiyotik verdi. Viral de antibiyotik verilmiyor diye biliyorum kafam 1 milyon oldu.

Reactions: Jou
Doktorların zaten farklı konuşması beni benden alıyor. Dünkü tahlillerde bişi çıkmadı. Akşam ve gece ateşi çıktı dolven verdim dedim. Aaaa ateşimi çıktı enfeksiyon var o zaman diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…