2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kalp atışıyla ikisini garantiye almış bence

Canım ben de tez canlılık yapıp erken gidicektim sonra erteledim. Çünkü ihtimaller üzerinde konuşuyorlar ve ben kafaya takıyorum, 6+4 te randevum var perşembe günü iki kez gidicem

Kafamı tutamıyorum kuzu, normalde sabah akşam içiyordum, sabah içmeyi bıraktım çünkü okulda devriliyorum
Kuzum bende doktorumu aradım şimdi dün de olmuştu bayılacak kadar döndürüyor Allah korusun fitile geçelim bulantı ve gaz da yapar dedi afedersin sürekli gazda var bende o da o yüzden miş fitil kullanacam ben artık mecbur

Ben keseyi 4+2 de gördüm minnacikti listeye eklersen sevinirim

Haydi sağlıkla inşaallah kime aldin ben ilk zamanlar Ayhan Ekici ile başlamıştım 37de kaybettim hoca üniv gitti. Son hcg neydi sende
ayhan ekici duruyor galiba hala ama randevu bulunmuyor onada m.ata topçuoğluna vardı en yakın ona aldım. ömür bey il dışına cıkmış yoksa randevum vardı cuma günü iptal ettiler. iki gün ara ile kan verdim gecen hafta ilki 57 diğeri de 177 di perşembe günü. bakalım inşallah yükselmiştir inşallah değerim. uyku ve gögüs hassasiyeti dışında hala belirti yok . normal mi sezeryan mı senin ilk doğumun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…