2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende 4+5 te gideceğim inşallah bende görürüm ya beni çok mutlu ettin acaba çok mu erken dedim doktor çağırdı
Kan değerin yüksek ise görebilirsin ben 4+0 iken beta 795 ti kan değerin yüksek ise görünür bebeğin ❤ 1000 üzeri görünüyor minnacık bisey bende varla yok arası gördüm cuma tekrar çağırdı bakalım ne olacak eşim pek istemiyor bebeği

Kaçıncı çocuk acaba ?
2 oğlum var ve buna korunurken hamile kaldım eşim duyunca inanamadı dogurucam dediğimde tepkisi olumsuzdu şimdi kararı bana bıraktı bende dogurucam dedim dr cuma günü karar verin dedi Dün gece eşim cumayı beklemeye gerek yok dedi ama ben kararliyim doğurmaya çok karışık bizim durum maalesef

Doğuracak ana kabullenmiş bu eşlere ne oluyor anlamıyorum. O Allahın size bir hediyesi, lütfen eşinizin aklınızı karıştırmasına izin vermeyin. Diğer evlatlarınızdan hiç bir farklı yok onun

Doğuracak ana kabullenmiş bu eşlere ne oluyor anlamıyorum. O Allahın size bir hediyesi, lütfen eşinizin aklınızı karıştırmasına izin vermeyin. Diğer evlatlarınızdan hiç bir farklı yok onun
Ben kararımı verdim zaten geri caydıramaz evet zor bir karar benim için ve korunurken olması mucize o yüzden onuda diğer evlatlarım gibi görüyorum eşimi duymuyorum sanki hamile değilmişim gibi davranıyorum laflarına kulaklarımı kapadım

Selam kızlar nasılsınız 2022 haziran anneleri diye başka bir grup dha var oraya da gelin daha kalabalık nasıl geçiyor bende çokça uyku var akşam başımı kaldıramıyorum

Ben 3 kere baktırdım betaya. Baktırın bence düzenli artışı görün mutlaka. Ben 6 haftada gitmeyi düşünüyorum doktora erken gidip stres olmamak için

aynen kalsiyum eksikliği de yapar ağrı ve kramp. keşke ssvd destekleyen bi dr. olsa boluda ama coğu desteklemiyor bile

Kaç kere kan testi verdin canım ? ben geçen hafta pazartesi günü verdim 19 küsürdü, doktor 2 gün sonra tekrar et dedi 70 çıktı birde dün yaptırdım 827 çıktı doktorum çarşamba günü gel keseye bakalım dedi. Beta Hcg 1500 olunca kese görünüyormuş ultrasonda

Ben 3 kere baktırdım betaya. Baktırın bence düzenli artışı görün mutlaka. Ben 6 haftada gitmeyi düşünüyorum doktora erken gidip stres olmamak için
Bugün tekrar baktiracagim Perşembe de baktiririm belki bende önümüzdeki hafta gideyim diyorum ama bakalım. Çalıştığım okulda covid olan hocalar var çok tedirginim
1 kere verdim henüz 79 çıktı. Bugün tekrar vereceğim sonra da duruma göre devam ederim önümüzdeki hafta giderim doktora sanırım

Selam kızlar nasılsınız 2022 haziran anneleri diye başka bir grup dha var oraya da gelin daha kalabalık nasıl geçiyor bende çokça uyku var akşam başımı kaldıramıyorum
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun. Bende de sadece uyku var başka belirtim yok bazen acaba bir şeymi oldu diye çok tedirgin oluyorum. İlk gebelik herkes öyle şeyler yazıyor ki şok oluyorum. ilk zamanlar kasığıma batıp geçiyordu şimdi sadece uyku.

Merhabalar hepimize hayırlı olsun yok korkmayın herkeste farklı seyrediyor ben kızımda çok uyuyor ve çok bulantı yaşıyordum şimdi bu 2.bebegim sabah hafif bulantı oluyor ve gün içinde ara ara uyku basıyor

Adetin geçince mi kan verdin ve kaç cıktı senin beta günlerimiz ayni olduğu için merak ettim
Evet geçince verdim. 122 çıktı ilk verdiğimde
Bir de bu covid belası var başımızda ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…