2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ayhan ekici duruyor galiba hala ama randevu bulunmuyor onada 🥴 m.ata topçuoğluna vardı en yakın ona aldım. ömür bey il dışına cıkmış yoksa randevum vardı cuma günü 😓 iptal ettiler. iki gün ara ile kan verdim gecen hafta ilki 57 diğeri de 177 di perşembe günü. bakalım inşallah yükselmiştir inşallah değerim. uyku ve gögüs hassasiyeti dışında hala belirti yok 😆. normal mi sezeryan mı senin ilk doğumun?
Ayhan beyde randevu zor bulunuyor evet. Ilk doğum sezeryan evet canım. Yükselmiştir tabii uyku göğüs hassasiyeti gaz falanda var. Biraz da sağ komple bacak agrım var resmen damarlarda doktora soracağım neden diye kalsiyum eksikliği olabilir.

Kızlar sabah doktor kontrolüm var . Dün sabah beta hcg 25.00 çıkmıştı. Yarın beni ne bekliyor doktor neye bakacak tam olarak bilen varmı🤔 kaç haftalık olduğunu falan mı söyleyecek acaba

Nasıl olur adetim biteli 3 hafta oldu pek anlam veremiyorum bu konulara🤭
Tamam işte hemen mi hamile kaldın adet bittiği gün 😊muhtemelen setin 12 13. Günü yumurtlamasan iki haftalık bebek o da betanın bu değerde çıkmadı çok normal ama son adet tarihine göre 4 haftalıksın haftaya perşembe kesen gözükür canım

Tamam işte hemen mi hamile kaldın adet bittiği gün 😊muhtemelen setin 12 13. Günü yumurtlamasan iki haftalık bebek o da betanın bu değerde çıkmadı çok normal ama son adet tarihine göre 4 haftalıksın haftaya perşembe kesen gözükür canım
Umarım sağlıklı bir gebeliktir ya 🥳 teşekkür ederim 🙏

Kızzlar biraz önce kese görmeye geldim çok şükür rahimde keseyi gördük ama yolk kesesini henüz göremedik son adet tarihine göre 5+2 yiz sizler yolk kesesini görebilmiş miydiniz 🤗 2 hafta sonra Cumartesi miniği görmeye geleceğiz inşallah kalp atışlarını da duyarız😍
Maşallah darısı kalp atışına olsun hayırlısıyla sağlıkla ilerlesin🙏🥰

Kızlar günaydın 😊 4+3 teyim. Pazar HCG baktirmistim sabahına da gebelik testi yapmıştım bugün tekrar yaptım daha koyu pazar gününden 2 gün arayla diyoruz ya bugün tekrar baktirmam gerek değil mi? Bir de doktor kontrolüne haftaya gideyim mi sizce çok yabancıyım da konuya ben hep tek çizgiye kadar gelebilmiştim 1 buçuk senedir 😅

Kızlar günaydın 😊 4+3 teyim. Pazar HCG baktirmistim sabahına da gebelik testi yapmıştım bugün tekrar yaptım daha koyu pazar gününden 2 gün arayla diyoruz ya bugün tekrar baktirmam gerek değil mi? Bir de doktor kontrolüne haftaya gideyim mi sizce çok yabancıyım da konuya ben hep tek çizgiye kadar gelebilmiştim 1 buçuk senedir 😅
Kaç çıktı HCG?

X