2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi gözünüz aydın darısı kalp atışına ben henüz gitmedim. Kızlardan da giden yok daha sanırım kese için yolk kesesi ne oluyor tabloya ekleyim hemen sizi ilk kese gören olarak

Hadi gözünüz aydın darısı kalp atışına ben henüz gitmedim. Kızlardan da giden yok daha sanırım kese için yolk kesesi ne oluyor tabloya ekleyim hemen sizi ilk kese gören olarak
Teşekkür ederiim amin hepimize inşallah Yolk kesesi, bebekten önce ultrasonda görülebilen bir yapı boş gebelik olmadığının önemli belirtilerinden biriymiş. Doktorum vajinal görebiliriz ama gerek yok dedi o yüzden merak ettim sizler bu haftada görebildiniz mi diye Bir de araştırdım normalmiş sanırım 6 haftadan sonra karından görülebiliyormuş

Anladım Bende 6.haftada gitmeyi düşünüyorum bakalım inşallah sorunsuz devam eder

Anladım Bende 6.haftada gitmeyi düşünüyorum bakalım inşallah sorunsuz devam eder
Bende senin gibi düşünüyorum canım haftaya pazartesi randevum da bi kaç gün daha geçmi gitsem diyorum ihtimaller üzerine konuşuyor ya doktorlar çok stres yaptırıyor insana şimdi gidecem kese varsa bebek daha gözükmüyor sa öyle bi korkutacak yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum

Ben de bekliyorum 6 hafta olduğu zaman gideceğim doktora kalp atışını duyarız inşallah

Bende öyle düşünüyorum canım ya. Haftaya çarşamba tam 6 hafta oluyor benim hesaplarıma göre. O hafta gideyim diyorum. Haftaya pazartesi kaç haftalık oluyor ki senin bilmiyorsun değil mi?

Bende öyle düşünüyorum canım ya. Haftaya çarşamba tam 6 hafta oluyor benim hesaplarıma göre. O hafta gideyim diyorum. Haftaya pazartesi kaç haftalık oluyor ki senin bilmiyorsun değil mi?
Ben hiç bilmiyorum ki pko olduğu için geç döllenme olmuş 46.gün öğrenmiştim 84 le geçen cumartesi 265 di doktorda haliyle bişey demedi keseyi görelim haftasını öyle belirleriz dedi

Yaş 25 ilk çocuk keseyi 5+6 da gördük )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…