2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çağırırsan yorulursun tabi yaw :) ben genelde giden taraf oluyorum kayınvalidemlere falan mesela eheheh. Annene bırakıyorsın kız ne olacak bizden güzel bakıyorlar valla
Ondan hiç şüphem yok da benim anlatmak istediğim yük olacakmışım gibi hissediyorum sanki emrivaki olacak gibi. Bilmiyorum bu hissi atamıyorum içimden. Yorulduğumdan bahsettiğimde hep eee ana olmak kolay değil deyip zamanında kendi fedakarlıklarından vs bahseder annem. Ben sen doğunca mis gibi işimi bıraktım der mesela en basiti. Galiba bunlar içimde yer etti

O gözlerdeki anne seni bekliyorum bakışı hiç bitmeyecek bence bitmesin de zaten. Hep kavuşalım yavrularımıza. Çok sevindim düzene oturtmana da. Umarım benim de şansım yaver gider

Annem bekarlığımda ve hala bütün işi kendi yapıp sen yorma kendini dediği için sanırım bu rahatlık.
Yorulduğumu bende anneme söylediğimde aynı tepkiyi veriyor ama sen bakabilir misin dediğimde severek bakıyor. Sonuçta Hergün akşama kadar bakmayacak öyle olsa bu düşüncede haklısın

O gözlerdeki anne seni bekliyorum bakışı hiç bitmeyecek bence bitmesin de zaten. Hep kavuşalım yavrularımıza. Çok sevindim düzene oturtmana da. Umarım benim de şansım yaver gider

Amin kuzum hep birlikte olalım evlatlarımızla insallah bütün yavrular sevgiyle aile sıcaklığı ile büyüsün
İnsallah canım ilk zamanlar zorlanacak ama alışacak

Aynen bi atamadım şu çekinmeyi üstümden. Her şeyi kendim halledeceğim illa, yardım isteyemiyorum bir türlü. Kendi annemden bile.
Bence çocukken bize verilen mesajlar çok önemli. Ben bu yüzden gerek duyduğumda bile yardım isteyemeyen biriyim. Anlattıkların biraz olsun içimi rahatlattı sonuçta talep etmeden ne tepki alacağımı da bilemem. Yakın zamanda deneyeceğim

Benim annemde öyle ben derdimi anlatırım o benden daha dertlidir hep bide halsiz genelde yorgun evin içinde hemen atar kendini koltuğa
Bu seferde kıyamıyorum bende yaslarida var ama bi sonrakinde bırakıp eve geçicem gözüm görünce olmuyor

Ahahah 56 yaşında benim annem aslında çok gezer 1 gün bile evde durmaz, yapcak bişey bulamadıysa da market market gezer yani ben ona gitsem de sıkılıyor siz oturakoyun deyip çıkıyor

Ahahah 56 yaşında benim annem aslında çok gezer 1 gün bile evde durmaz, yapcak bişey bulamadıysa da market market gezer yani ben ona gitsem de sıkılıyor siz oturakoyun deyip çıkıyor
Benim annemde 62 li işte 61 yaşında bizim hatunlarda böyle ne edelim bizde aslında biraz istemeyi bileceğiz
Annem kadin ilk bebeğimde geldi eşim ben annemi gece nöbetine almadık dayanamaz diye eşim ise gidiyordu duruyordu ben dikisliyim zor duruyorum ama duruyorum bundan 7 sene önce işte düşün

Bende birinden bisi isterken of öyle zorlanıyorum ki annem dahi olsa sevmiyorum bu huyumu ya

Aynen kuzu sen o ışığı yakalamışsın
Allah için bizimkilerde söylesek bakarlar kadıncağız idare etti ben ise giderken h içi 2 gün

1 2 saat işim var diyebilirsin bence yargılamazlar

Ama yanında durmasın dimi ben hep duruyorum hata ediyorum ben durunca kız benden gitmiyor kimseye bende sıpa
Bazen evin içinde bile görünmemeye çalışıyorum iş yapamıyorum direk anne
Benimki duruyor ben olsamda. Ama bayadır iş yerine gitmedim bırakıp tepkisi ne olur bilemiyorum bizim de gün gün değişiyor bazı günler çok çok düşkün oluyor bana hiç rahat bırakmıyor

Kızlar ya belis sabah kalktı boğazında hırıltı var balgam var sanırım öksürüyor geçiyor sonra yine oluyor sırtını dinledim hırıltı yok. Acaba mevsim değişikliği mi geldiğimden beri çünkü bende öyleyim sizin bebeler de oldu mu böyle birşey ne önerirsiniz biraz önce ıhlamur içti başka ne yapabilirim. Bugün gözlemlicem duruma göre yarın doktora götürürüm

ben daha hiiiç bırakamadım kayınvalideler şehirdışında ama onlar geldiğinde de çıkın dediler, çıkamadım. yapamadım yaa bırakamıyorum başkasına. hem kontrolü bırakamadığımdan, hem de özlerim diye. 1 kere doktora giderken babasına bıraktım, 2 saat ayrı kaldık. en uzun o. eskiden daha çok ihtiyaç duyuyodum yalnız çıkmaya ama alıştım sanırım. şimdi bakıcı başladı ama. işe dönmeden alıştıracam kendimi bikaç saatle başlayıp. yoksa hergün ağlamaktan çalışamam ben

Geçmiş olsun Burnunu yıka canım serum fizyolojik ile ben buhar veriyorum bir de

Benimki duruyor ben olsamda. Ama bayadır iş yerine gitmedim bırakıp tepkisi ne olur bilemiyorum bizim de gün gün değişiyor bazı günler çok çok düşkün oluyor bana hiç rahat bırakmıyor

2 sabahtır beni görüyor mutlu uyanıyor gülüyoruz ben babasına bırakıp çıkıyorum akşamları özlediği iiçin demekki bırakmak istemiyor yavrum
işyerinde abi vardı 2 çocuğu vardı o zamanlar ben den sonra 1 tane daha yaptı
o zaman diyordu çocukları bırakıp gidemiyoruz gidersek mutlu olamıyoruz keyif alamıyoruz
dedim abi saçmalama ya eşler olarak birbirinize vakit ayırmanız şart
sonuç her evlilik yıl dönümünde oğluşumu bırakmayı düşünüp alıyorduk içimiz rahat etmiyordu
sonra 4. senemizdi sanırım almadık pişman olduk tat alamadık sonraki sene aldığımızdada pişman olduk
sıkıldım ben eve gidelim kakam geldi derken 1 saatte yemek yedik kalktık ne güzel mis gibi boğaza bakan bir balıkçıydı

mevsimsel sanırım kuzu güneşde emerken hırıltı çıkarıyor takip et sen yinede artarsa hemen baktırırsın
burnu tıkalıysa serum la hava verebilirsin

bende ilk defa uyuttuktan sonra 1 saat dışarı çıktım eşimle sanki dünyalar benim oldu 2 çay içtik muhabbet ettik geldik
arada zaman lazım gerçekten
bakıcın hayırlı olsun canım biraz sancılı süreçler ama geçecek düzelecek diye düşün
çalışan anneler bu konuda daha hassas oluyor zaten benden ayrı diyip bırakamıyorsun oğlumu hiç bırakıp dışarı çıktığımızı hatırlamam evlilik yıl dönümlerinde bile yanımızdaydı hee karar aldım artık başbaşa olalım diye ama bakalım son dk vicdan yaparım yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…