2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar size bişey soracağım. Ailesi akrabası aynı şehirde olanlara bu sorum, yani sosyal anlamda destek olacak insanlarla aynı şehirde yaşayanlara. Bebeklerinizi bırakıp kendiniz bir şey yapabiliyor musunuz? Keyfi ama mesela 1 kahve içmek, avm gezmek vs gibi ya da kocanızla bir kaç saat vakit geçirmek gibi

Çok merak ediyorum bu işin sırrı nedir. Benim tanıdığım da var bir kaç kişi böyle
Bende çok merak ediyorum böyle bir arkadaşım yokki sorup öğrenelim ')
Yani daha çok ay kelimesi kullanıyordum sürekli Ayy diye tepki veriyor ama Allah kelimesi sanırım çok kullanmıyorum yinede bir gözlemlim:)

Kayınvalidem yan binada pazara gideceğim zaman yada temizlik yapacaksam çok nadir bırakıyorum ama en fazla 1 saat. Annem olsa sürekli bırakırdım ama senin varsa öyle bırakıp kendine vakit ayırmak istiyorsan mutlaka yap seninde ihtiyacın var sonuçta

Asla kv bana yakin mesela ama birakamiyorum zaten kendi cok gormek istese gelir evin yolunu bilmez bizim. Anca aydina gelince rahat ediyorum

Annem de kayınvalidem de çok yakın ama bırakmıyorum yani bırak diyen de yok gerçi. Benden mi kaynaklı acaba diye düşünüyorum, yani hakkım değilmiş gibi hissetmeye başladım. Spora başlamak istiyorum haftada 2 gün 1 saat mesela sonra diyorum senin çocuğun var bunun için mi bırakcaksın annene? 7/24 yapıştım sanki çocuğa

İlk başlarda bende senin gibi düşünüyordum, ama bunun için dediğin aslında senin için çok önemli, hem fiziksel hem ruhen sana çok iyi gelecek. Bazen eşime bırakıyorum yürüyüş yapıyorum yada markete gidiyorum döndüğüm zaman baya enerjik şekilde uyuyana kadar full ilgi gösteriyorum. Yani eşime biraz sen bakar mısın çok yoruldum kısmı olmuyor :)

Asla kv bana yakin mesela ama birakamiyorum zaten kendi cok gormek istese gelir evin yolunu bilmez bizim. Anca aydina gelince rahat ediyorum
Benim kayınvalidem de öyle canım yanaşmaz lafta çok sever. Biraz bunaldığımı hissediyorum zaman zaman böyle yalnız yürümek istiyorum mesela ama sanki istememeliyim gibi de hissediyorum. Karışık biraz

Aynen aynı evde asla olmuyor zaten hep peşimde. Annem geldi arada çağırdım yoruldum diye eee hiç değişiklik olmadı daha da yoruldum çay kahve sofra kur işinden. Ondan da vazgeçtim artık hiç yorgunum gel demiyorum. Bana da iyi gelecek hissediyorum aslında yani haftada 2 saat bile olsa yetecek

Kizlar ya benim oglan genelde birseyler yedikten 5 10 dk snra silkeleniyor gun icinde bazen 2 3 kez bazen hic yapmiyor sebebi ne olabilirki?
Bartu yerken sevmediyse silkeleniyor baya da sürüyor ama o kadar vakit geçince hiç dikkt etmedim. Ürperiyor mu acaba üşümek mi geliyor içine ya da çişini mi yapıyor o sırada bilemedim ki

Günaydın benim kızım da öyle, bir de kitliyor ağzını parmağımı zar zor sokup da alıyorum. Ne zaman baksam agzında bir şeyler çiğniyor

Anlaşılan hepimizinkiler aynı bizim kitapların da köşeleri yok. Agzindakini zorla alıyorum o zamanda kiyamet kopuyor. Kıyafetlerindeki düğmeleri bile söküp çıt çıt yaptırıyorum. Allah korusun

Anlaşılan hepimizinkiler aynı bizim kitapların da köşeleri yok. Agzindakini zorla alıyorum o zamanda kiyamet kopuyor. Kıyafetlerindeki düğmeleri bile söküp çıt çıt yaptırıyorum. Allah korusun
Hahahahah aynı aynı ağlıyo çığlık kıyamettt bi bağırıyorumki hemen bıraksın diye bianda bırakıyo

Ben anneme bırakıyorum 3-4 saat. Hatta pazar günü saçımı boyatmaya gittim tam 6 saat annemle durdu. Ama her zaman olmuyor tabi. Kendine vakit ayır mutlaka çok iyi geliyor. Cuma akşamda kız arkadaşlarımla dışarı çıkacağım uyutup iki saat bırakacağım yine. Bizim de deşarj olmamız lazım

Valla annem benden iyi bakar ahsende durur ama bırakıp gidemiyorum niye böyleyim bilmiyorum. İş yerine falan giderken bıraktım bi kaç kere bide ahsen durmuyor kadını yormasın diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…