2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar ya benim oglan genelde birseyler yedikten 5 10 dk snra silkeleniyor gun icinde bazen 2 3 kez bazen hic yapmiyor sebebi ne olabilirki?
Sürekli yapıyorsa mutlaka götür doktora. Neden olduğunu hatırlamıyorum ama soru cevap da görmüştüm bi doktorda kontrol edilmesi gerek demişti. Ahsende 1 2 kere yaptı bi daha hiç görmedim

Anlaşılan hepimizinkiler aynı 😁 bizim kitapların da köşeleri yok. Agzindakini zorla alıyorum o zamanda kiyamet kopuyor. Kıyafetlerindeki düğmeleri bile söküp çıt çıt yaptırıyorum. Allah korusun 🤲🙈
Evet yaaa özellikle yelekteki düğmeyi görünce tamam üstünden çıkarana kadar bırakmıyor

Benim kayınvalidem de öyle canım yanaşmaz lafta çok sever. Biraz bunaldığımı hissediyorum zaman zaman böyle yalnız yürümek istiyorum mesela ama sanki istememeliyim gibi de hissediyorum. Karışık biraz 😅
Aslinda istemek en dogal hakkin bende istiyorum kuzum ama gercekten hevesle bakabilcek birisi olunca gonlu rahat ediyor insanin

Bartu yerken sevmediyse silkeleniyor baya da sürüyor ama o kadar vakit geçince hiç dikkt etmedim. Ürperiyor mu acaba üşümek mi geliyor içine ya da çişini mi yapıyor o sırada bilemedim ki😂
Ah bende bi cözebilsem her ihtimali degerlendiriyorum ama netlestiremedim

Sürekli yapıyorsa mutlaka götür doktora. Neden olduğunu hatırlamıyorum ama soru cevap da görmüştüm bi doktorda kontrol edilmesi gerek demişti. Ahsende 1 2 kere yaptı bi daha hiç görmedim
VAlla canim byle yapmaya devam ederse goturucem zaten. Insan korkuyor ya 😶

Ben anneme bırakıyorum 3-4 saat. Hatta pazar günü saçımı boyatmaya gittim tam 6 saat annemle durdu. Ama her zaman olmuyor tabi. Kendine vakit ayır mutlaka çok iyi geliyor. Cuma akşamda kız arkadaşlarımla dışarı çıkacağım uyutup iki saat bırakacağım yine. Bizim de deşarj olmamız lazım 😎
Kesinlikle biraz kafamı toparlamaya ihtiyacım var. Peki annen mi size geliyor ona mı bırakırsın?
Valla annem benden iyi bakar ahsende durur ama bırakıp gidemiyorum 🙊 niye böyleyim bilmiyorum. İş yerine falan giderken bıraktım bi kaç kere bide ahsen durmuyor kadını yormasın diye düşünüyorum
Bakım konusunda benim de şüphem yok ama ben de yormasın diye düşünüyorum. Ne gerek var ya ağlarsa diyorum vs bir sürü cümle işte. Dişçi doktor vs zorunluluk hallerinde ben de bıraktım yine bırakırım ama keyfi bırakma konusunda hem nasıl diyeceğimi bilmiyorum hem de yargılanırım gibi düşünüyorum

Aynen aynı evde asla olmuyor zaten hep peşimde. Annem geldi arada çağırdım yoruldum diye eee hiç değişiklik olmadı daha da yoruldum çay kahve sofra kur işinden. Ondan da vazgeçtim artık hiç yorgunum gel demiyorum. Bana da iyi gelecek hissediyorum aslında yani haftada 2 saat bile olsa yetecek

Çağırırsan yorulursun tabi yaw :) ben genelde giden taraf oluyorum kayınvalidemlere falan mesela eheheh. Annene bırakıyorsın kız ne olacak bizden güzel bakıyorlar valla

Yaaa sevdaa canımm nasıl durumlar? Alışmaya başladın mı? Ben dönmedim işe, izni uzattım 9 eylülde döneceğim inşallah.

Kuzum çok şükür güneş alıştı ablaya başlarda zorlandım. Çok bakıcı bulamadım haftada 2 gün ise gittim annem eşim beraber baktı
Şimdi içim rahat sürekli irtibat halindeyiz ağlamıyor ama gözlerinde sanki annesini bekliyorum görüyorum:KK43:
İyi yapmışsın kuzum benim zamanım olsa keşke bende geciktirmek isterdim
Neredeyse 1,5 yaşında olacak bidik ❤️

Çağırırsan yorulursun tabi yaw :) ben genelde giden taraf oluyorum kayınvalidemlere falan mesela eheheh. Annene bırakıyorsın kız ne olacak bizden güzel bakıyorlar valla
Çok doğru sen git ben gitsemde kız bende gerçi ama en azından yemek derdim olmuyordu gerçi annemde gitti memlekete kaldık tek Gugubi Gugubi senin annende benim annem gibi bide bizde bence şey var çekinme ben hayatta anneme iş veremiyorum

X