2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bi kaç ay önce bizde de olmuştu aynısı. Hatta doktora götürmüştük nolur nolmaz diye. O da sırtını dinleyip hıriltı olup olmadigina bakmısti. Kendiliginden gecer ilaç fln bir sey vermeyin gayet normal herşeyi, gecmezse gelirsiniz demişti. Sonra 3-4 gün daha devam edip geçmişti.

Yok canim ya denizlide goturmuyorum artik aydinda doktorumuz artik ramazan öztürk cok memnunum biraz pahali ama yapicak bisey yok denizlide beni delirttilee
Gerçekten bi türlü ben de bulamadım. İnşallah bu sefer olur sevindim senin için güvendiğin bir doktor bulmana

aynen kovayım :)
valla ben mızmızlanmadan atlıyorum direkt kıskanıyo muyum ne bizimki de hiç yabancılamadı valla bana gelmeye pek hevesi yok. öyle olunca da bi üzüldüm iyice düştüm oğluşuma
ben aslında ağustosta başlıcaktım ama bakıcı ağustosta 1 aylığına memlekete gidecekmiş (gürcü). baştan söyledi, biz de kabul ettik kadını beğendiğimiz için. böyle olunca belki erken başlıcam, sonra ağustosta çalışmıcam. yada geç başlıcam eylülde. bi şirketle konuşup bakacam duruma :)

çaktırma bağımlı olmalarından şikayet ediyoruz lakin bu durum hoşumuzada gidiyor sevsin sevsin :)
zaman geçtikçe stres artıyor işyeri kabul ederse başla şimdiden canım
çocuklarımıza iyi baksınlar amin

Kızlar merhaba konu açmak istemiyorum sitede sizler varsınız zaten kardeş gibi olduk burda kafam çok karışık akıl akıldan üstündür derler sizlerin fikrine ihtiyacım var gelelim konuya, eşimle evlenmeden önce kendime ait bi ev aldım çalışıp çabalayıp, şimdi benim kayınpederin kentsel dönüşümden ev teslim alıyo satıcak eşim ve kardeşleri ve kendi bölüşecekler belli miktar düşüyo ev alsak çok borca girmek grekiyo altından kalkamayız gibi gözüküyo eşimle konuşurken bana ait evi satsak üstüne o parayı katıp geniş bi evemi geçsek? bu arada ev kirada küçük olduğu için taşındık bizde kiradayız şuan annem laf arasında asla musade etmiyo sakın oyle bisey yapma diyo ilerde nolur nolmaz diyo bana.bende eşimle ayrı gayrımız olsun istemiyorum bi yandan anneminkide mantıklı gibi valla çıkamadım ićinden ne yapsam sizler ne yapardınız şu durumda

aynı durum bendede var canım bekarken karşıdan ev aldım annemlerde yardım etti ev benim üstüme annemlerde şuan kirasını alıyor ama eşim asla o evle ilgili söz hakkı değil zaten konuşurkende ilerde çocuklarımız için artı olacak diyor
abimin kız arkadaşı vardı abimin memlekette evi kızında istnabulda evi vardı abimde ilerde 2 evi satar büyük ev alırız dedi
kız kıyameti kopardı bende abime kız haklı bekarken alınmış bir ev dedim
şahsi fikrim hayatın bize neler getireceğini bilemeyiz neler görüyoruz neler bu eşe güvenmeme değil hayata güvenmeme

Valla annem de ablam da yakinimda oturuyo ama gelip bakan yok, annem ztn yoruluyo yaşı var o bebegin yannda duruyodu en azindan ama smdi beli fln tutuldu hic duramiyo, ablam ztn kendi cocugu var diye gelmiyo bu konuda ben de bozugum cok, bu kadar yalniz kalicagimi hic tahmin etmemistm, dogumdan beri esimle sadece 1 kere ciktik, bebekle cikmayi seviyoruz hic sorun yok ama isimi halledemiyorm, ben evdeyken hic degilse bebegin yannda duruck biri lazim oluyo bazen ama kimse ortada olmuyo
Kizlar ya benim oglan genelde birseyler yedikten 5 10 dk snra silkeleniyor gun icinde bazen 2 3 kez bazen hic yapmiyor sebebi ne olabilirki?
Reflü olabilir mi? Yedikleri agzina geliyo ve yakiyo olabilir
Ben de surekli yuk oluyomsm gibi hissediyorum, ben kendi yegenime kendi cocugum gibi bakiyodm, ayni istegi karsi taraftan goremeyince birakma hevesim de kaciyo, ana olmak kolay degil ama isteyerek doguruyolar yani cocuk sahibi olmanin da bi karsiligi var isini birakicagini bilere dogurdu seni sonucta
Bizde de vardi git gide artti baya dolu dolu oksurmeye baslayinca doktora goturdm zaditen basladilar yine, alerjik bnm bebikim ztn, bi de ben evde beyaz kuru dutu kaynatip cay gibi veriyorm ymklern yaninda, o da iyi geldi twvsiye ediyorm, seviyolar da

Annem geliyor genelde ama ben ona da bırakıyorum arada. Evimiz 5 dk zaten. Valla benm ne kadar çocuğumsa onun da o kadar torunu o yüzden arada mecbur bakacak Kaldı ki severek de bakıyor. Yorucu mu evet yoruluyor ama ona göre ben de dengeliyorum. Arada söyleniyor da şakayla karışık alındığım zamanlarda oldu Anneme sık sık hediyeler alıyorum ihtiyaçları doğrultusunda. Ben de elimden geleni yapıyorum bir şekilde büyüteceğiz

Sütlacın içine koydum dutu öyle oluyor mu :)) şuan eskisi gibi yok bakalım inş devam etmez

İnş belisin de öyle geçicidir

Ben olsam kendi evimi satar üzerine katar eşinin dediği gibi yeni ev alırdım ama evi de kendi üzerime yapardım

işte istediğim ruh hali kesinlikle en doğrusu bu ilerde bizede evlatlarımız bu şekilde yapacak ve bu şekilde bir karma yaşayacağız

ASlında eşimde evle alakalı pek bişey demiyo karışmıyo sadece böyle bi fikir attı ortaya bende pek oralı olmadım umarım bidaha dile gelmez, eşimden memnunum evet ama korkuyorumda açıkçası 2.evliliğim ilk eşimde çok dilim yandı hep aynı şeyi yaşayacak deiliz ama yinedee bi korku var işte kafam ondanda çok karışıktı teşekkür ederim bu arada fikrin için

Ay o mümkün olsa seve seve eşim yapar aslında ama babası karıştırırmı aklını bilemiyorum
Ev senin bacım, iki çocuğun var 3.yu yapıyorsun o kadarı hakkın. Hem sen hamilesin sen hakkını savun ortalık karışırsa ben hamileyim üzerime gelmeyin hormonlarım fazla çalışıyor der çekilirsin kenara

YOk zaten oyle bi durumda onun uzerine yaptırmam aslında niyetim ev alsın ödesin ben tek başıma yaptıysam oda yapabilir kira derdimiz yok zaten bende zorlancam onla beraber ama sorumluluğuda artsın istiyorum. evlenene kadar 3kuruş koymamış kenara

Cano kaç yıllık evlisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…