2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende sade düşünüyorum ama daha bişey bulamadım
Buluruz anam
Yok bacım yemiyolar zorlama

Ahh ins kuzum ya . Yaz bebesi olduklarından mi anlamadım ama burnumuzun akması bi geçmesi. Neyse bu kadarlık olsun da alıştım artık zaten.

Ek gıda çok almıyorlar kuzu ondan ya
Biberonunda sevmiyor bizimki

ayni kiz valla, sabahlari uyaninca yanima yataga aliyorum, kafa atiyo tokat atiyo tekme ariyo dayak yiyoruz bildigin
Afiyet olsun yedi mi sevdi mi bari? Kaşik catal gorunce agiz acan bebikler gormek istiyorum artik ya
Buluruz anam

Yok bacım yemiyolar zorlama
Ne inat be keçi gibi yemedimi yemiyo

Ya kızlar ya bizim kız artık iyice huysuzlaşti
Şimdi ayağıma aldım sürekli sil baştan salla ya da meme yapıyoruz gece sıfır uyku çok yorucu
dolunaydanmidir nedir sapitti bebeler yine, bnmki de uykusu var uykuya direniyo bu ara, bu gecr yine 45dk ugrastim, emerken emerken kalkip gidiyo yuz ustu donuyo sirt ustu donuyo tirmaniyo biseyler biseyler

Sıpa bunlar

Seviyordu balığı normalde ama çok yemedi dışardaydık çok uykusuz kaldı ondan pek yemedi bizimki el görünce açıyor kaşığı sevmiyor bence

Hahahahha benimkide ne yazıkki durmuyoo belim koptu artıj

Happy birthday yazısının aynısını aldım işte aradığım tarz balonların linkini istiyoruum
eveet ben de senin yolladığın fotoyu çok beğenmiştim ben aliexpress ten aldım balonları yolluyorum linkleri:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…