2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İşte baya beklemek gerek ben valla tel verdim eline dursun diye ancak öyle durdu. Aynı senin kızla benimki totosu yere değmeyecek bide kuvvetli valla eşim diyor gücüne bak şunun bezle olunca çıkıyor evet ben denedim olmamıştı

Kızlar bebelerin diş bakımını nasıl yapıyorsunuz? Birne bezde 5 noya geçen varmı?
Şuanlık bir şey yapmadım ama aklımda hep.. Osman Gönülalan diş çıkmamış olsa bile ek gıda geçişiyle beraber macunsuz çocuğa uygun fırçalarla başlayın diyordu. prima premium care uzun süredir 4 numaradayız.

Evet hanı sakınılan göz misali iste. Walla akışına da bırakamıyo insan ama. Zümra kuşum da dün geceden beri hasta ya kuzum bu kış nerdeyse bi iyi bi kötü geçti hep
Can mı Canan mı derler ya aynı o misal kendimiz olsak o kadar önemsemeyiz ama bebeler söz konusu olunca akışına bırakılmıyor. son 1 ay sonra daha rahat edecek bebişler inşallah kuzum. Son 3 senedir zaten hastalıklarda bir tuhaf hal aldı.

Annem saolsun ben yokken sıvı yağ zeytinyağı vermeye başlamış yemeklerinde azar azar.. Valla bugün pişmiş kek içinden bir lokma verdim. Yedirmiyor artık yemek bizim yediklerimizden istiyor

Bende eline fırça veriyorum çocuk doktoruna gidince sorup macun alayım diyorum büyük oğlanda kullanmamıza rağmen ön 4 dişi kırılarak gittii 2 yaşında kanal tedavisi yaptırmak zorunda kaldık
Osman gönülalan diş fırçalama ile ilgili geçenlerde instagramda kısa bir video paylaştı bence onu izlemelisin.. Macun çok gerekli değil büyük insanlar için bile ama illa macun olsun derseniz organik içerikli alın tükürme yok yutucak üstüne su içiriceksiniz diyordu. Kendi çocuğumda macun kullanıyorum diye ekledi yanlış hatırlamıyorsam böyle diyordu

Sağayım dimi doğru diyorsun.. Ya yetişemiyorum bir şeye o kadar yorgun oluyorum ki anlatamam Bizim uzun süredir kilo az artıyor. Uzun süredir 7 küsürlerdeyiz. Doktor az kilo alımı diyip duruyor. Napıcam şaşırdım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…