2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
x
Ay şu aliexpress i ben beceremiyorum yaa böyle helyumlumu geliyo hoş alsamda yetişmez sanırım benim partiye kadar
yok sönük geliyor. 1 ayda geliyormuş, bizimki 24 mayısta yetişir o yüzden diye düşünüyorum.
ben de böyle uçan halde seviyorum ama helyumla şişirtmeye uğraşamam sanırım . o yüzden şu ilk fotodaki gibi yapıcam balonları. bi de 2. fotodaki gibi balon standı alıp onu da masaya koyucam. hayvanları filan da yerleştirecem artık bi şekil

Eklentiler

• 1E985974-36B9-4145-8412-089859ECFAA2.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 34
  • FE570387-02F8-409C-89D9-A33C37AE1C5E.jpeg
    113,6 KB · Görüntüleme: 34
Dolaba mı atıyorsun cano
Aynen kuzu yemeden 1-2 saat önce çıkarıyorum ama
Çok iyi oluyo dimi
Leeeennnn çorbamız aynı ama ben şehriye çorba ettumm cekmeyide unuttum anamm hehehehehbende bizim tambuğday ekmeğinden veriyorum
Aynı gittik bugün he ^^
Çok güzel ama ben alsam asla yetişmez bide doğumgününden bir hafta önce kutlayacağım güzelmiş bak işte ben bu tarz seviyorum

Ayy yok kız yok aman yeminle yatana dek oturamıyorum 76 kg ile doğuma giren ben şu an 53 kg yum.Kafa da kalmadı sürekli unutkanlık öyle ikisi bir arada büyür vs çoook zor.Bir de kıskançlık oluyor büyük olan içine kapandı iyice.Şimdiden kavga ediyorlar daha sen 10 aylıksın ablanın elindeki her oyuncağa yapışıyor vermeyince bir bağrıyor bir ağlıyor bir de kızı itiyor görseniz.Mental ve bedensel sağlık için araya yaş farkı koyunEşinizle de arabız açılıyor sürekli herkes gergin evde.

Biraz ıspanaklı bulgur pilavı gibi oldu ama aslında ıspanak yemeği :))
Eki Görüntüle 3220248
Kız en son benim bebe doğmuştu haziranda şu an neredeyse yürüyor tutunarak kalkıp turluyor evi sen in ki kaçında doğdu
Bizim bir ay oturmamız dahi yasaktı ameliyattan ötürü.Biraz kaybımız var şu an tutunarak kalkıyor adım atmaya korkuyor.Kızım 10 aylıkken yürümüştü her bebiş farklı gelişimi

Ay ama yaş farkı olunca kıskanan çocuk yine kıskanıyor ya bizim yiğenlerde de olmuştu. Huyu suyu değişti oğlanın seninki içe kapanmış oda tam tersi çok konuşuyordu analığın her hali zormuş be bacım Allah hepimize kolaylık versin

Günaydın kızlar. Dün pek giremedim disarilardaydim çarşı işlerim vardi onları hallettim. Kızıma da bayramlık aldım yaa ne güzel bir duyguymuş baya iş hallettim. Kafamda olup da halledemediğim tek iş doğum günü organizasyonu onu da bu hafta halledecem insallah.

Ben yandım o zaman

Reactions: Jou
Ooo sende mi organizasyona girisiyosunn bitek ben giriştim sandım yavv kendimi cok yalnız hissettim bayramlık alındı heehhh benimkine almadım dolu dolu elbiseleri var giymeden kaldırılacak ensonda bazalara bosuna almadım ama cokta güzel bayramlıkları var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…