2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Allah yardımcın olsun süt ürünleri alerji olunca durum kötü

Kizlar bu bebik benm yemeklerimden yemiyo anamin bize getirdigi yemeklerden yiyo ya, organik organik aldim meyveleri sebzeleri, cesit cesit degisik sey yapiyom, bu bzm ymklerden istiyo, ay napcm ben
Az az ver ve takip et cnm herhangi bir alerjik durum oluyor mu bakarsın. Bizde de süt alerjisi vardı Dr verme dediği halde ben 7.ay yoğurdu verdim az az. Önce yanakları kızarıyordu şimdi zamanla geçti. Peki tereyagiyla pişmiş bir yemek verdiğinde bir şey oluyor mu? Ben ilk öyle başlamıştım.

Aa yapayım kız ama bu yazdığımda yektoşa aldırdı 10 kg dı 10.300 olmuş
Kizlar bu bebik benm yemeklerimden yemiyo anamin bize getirdigi yemeklerden yiyo ya, organik organik aldim meyveleri sebzeleri, cesit cesit degisik sey yapiyom, bu bzm ymklerden istiyo, ay napcm ben
Kuzu başta bende hep öyle yaptım hatta organik tarhana sebze çorbası falan aldım hep ziyan oldı şimdi bize yaptığım yemeklerden veriyorum arada çünkü çok seviyor bizimle aynı şeyleri yemeye

Vallahaa benimde 1 haftada 300 gram aldi

Anca uyuttum da geldim ben pertim çıktı
Emzirince akşam uyuyordu bir süre memede tutup beşiğine koyuyordum mis
Şimdi yeni huylar edindi memeyi emip oyuna geçiyor ayağıma alıyorum çığlık kiyamet. Ayağa kalkıp kucakta yatırıp sallayınca uyuyor şimdi o da çok yorucu babasıyla nöbetleşe kucakta salladık da öyle uyudu yine. Yandık biz

Reactions: Jou
Hahahaha huy degiştirmiş senin bu bebe

Benim gunduz 2 den sonra uyumadı 7de uyudu uyandı derken iyice uykuya daldı artık
Vallahaa değişik huylar oluyo beybimm napcazz

Şimdide kızılcık şerbeti izliyoreeee

ben de sizden gaza gelip doğumgünü siparişlerimi verdim evde 6-7 kişi olacağımız için sade bişey olacak. şunları aldım bakalım nasıl olacak

Eklentiler

• 3FE969D3-48BC-47C0-B645-D94013584022.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 31
  • F439752D-18B9-4E02-B234-C6D152AAA841.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 31
Kizlar idrar tahlili istediler bebikimden ama veremiyoruz bi turlu o torbayla, verebilen var mi o sekil ? Püf noktasi nedir
Cano alt açma ser altına. Yapıştır poşeti. Daya suyu Benimki 2 kere verdi 45 dk da yaptı çişini o dönem mama falan içmiyordu belki ondan geç bilmiyorum. Bide göbek deliğini ıslak mendille sildim sonlara doğru hemen yaptı etkisi var mı bilmiyorum instagramda görmüştüm

Ben hep öyle uyutuyorum. Ama önceye göre kısa sürede dalıyor

sweetgirlcandy yapıyoduu hatta göbek deliğin altına 3 5 defa okşucaksın onun videosu vardı unuttum yaa
Denedim onu, sildim ufledim mufledim yok yapmadi, ztn dogru duzgun yapistiramadm poseti de, kici basi bi durmuyoki biraksam parende aticak
Valla tereyagli biseyler yeni verdi, dun corbama yesillendi corbamdan verdi mercimek corbasi tereyag vardi icinde, alerji gorunurde yok henüz, ama cok cok az ictigi icin anlasilmaya da bilir, bu aksam uyurken biraz kivrandi gaz karin agrisi fln biseyler vardi alerjiden mi nedir o bilmiyorum, keci sutu aldim yogurt denemesi yapicam ben de tekrar
Bi de yumurta beyazi verdim bu aksam, daha dogrusu bebek keki yaptm yumurtanin tamamini kullandim, toplam 5 tane kek cikti yarim kek yedi, insallah ona da alerjisi yoktur
Ay dedim organik yesin temiz yesin daha minikken diye aldim aldim, yok sevmiyo ya
Kiz bnm bebe bi acayip, kendi istemezse su da icmiyo, sen teklif edicen o cani isterse icicek hanimefendi zorla tikamiyorum agzina kiyameti kopariyo, 3 kere yapistirdim bugun, bezi bagladm ustune, birinde kaka yapti gitti poset ztn ikisinde de nasi becerdiyese poseti birakip beze isemis, gotunun ustunde durmuyoki kipir kipir kipir her yöne dönüyo, demin uyuturken tam 45dk güres ettik, sanirsin erkek cocugu, bu nasi kiz be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…