2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahaha evettt almıcaktım ona yetişemiyodum çünkü o söyledi ben ona söylemedim almıcam diye sorunca bende dedim almayacam gerek yok diye oda saçmalama ben alıcam dedi illede öylede tamam dedikk😁🤪🤪 kolay kolay istememde güvendiğim biridir

Aynen canım yakın arkadaşlarımız ne için var
Çok iyi düşünmüş

• Muhteşem
Reactions: Jou
Balık çorbası
IMG_20230407_123426.jpg

Ne yapcam diye diye ensonda birsey buluyon haa 😂😂

Bizimki mama yedii bigüzelde kaka etti :KK70:
Napim mecbur :) sizden bişey bulamadık:) bizimki de yedi kaka etti banyo yaptı şimdi evin içinde kanguru ile dolaştırıp uyutmaya çalışıyorum :)

• Komik
Reactions: Jou
Ne gerekvardı demiiii😀😀😀😀😀
Bana bahhh yektoşa ne yediriyosan buralara çek at bizee
Ay kahvaltıyı atacaktım ama acelem vardı o ara atamadım kahvaltıda şunu yapıyorum genelde
1 yumurta sayısı
2 adet bebe bisküvisi
Ceviz
Tam buğday ekmek
Labne
Tam buğday ekmek
30 cc mama ekleyip karıştırıyorum hepsini
Benimki olagan dışı süs olcakk:KK70: hahahaha görünce bogulmada :KK70:
Biliyom seninkiniii😄😄
Bak yine aklıma geldi sinirlendim hee ben aylar önce düğün tarihi almışım kuzen sen git benim düğünden 2 hafta sonrasına gün al onun yüzünden çoğu akraba gelmedi 😡
Gıcıklar ya 😩
Öğlen ne yapacaksınız kız ben hala düşünüyorum ne versem diye
Ben yoğurt çorbası yediricemm
bende eylül düğünü istiyordum görümcem önce davrandı :KK70: ekimde yaptık bizde 1 ay arayla

ay yardım almayıncada zor kuzum ya :KK43:
Sorma bebeğim 😩

Ay kahvaltıyı atacaktım ama acelem vardı o ara atamadım kahvaltıda şunu yapıyorum genelde
1 yumurta sayısı
2 adet bebe bisküvisi
Ceviz
Tam buğday ekmek
Labne
Tam buğday ekmek

Biliyom seninkiniii😄😄

Gıcıklar ya 😩

Sorma bebeğim 😩

Bende dün yapmıştım yoğurt çorbası güzel oluyor minnoklar için

1 yumurta sayısı
2 adet bebe bisküvisi
Ceviz
Tam buğday ekmek
Labne
Tam buğday ekmek

Biliyom seninkiniii😄😄

Gıcıklar ya 😩

Sorma bebeğim 😩
Guzell bi kahvaltı bana bahhh birşey daha kiko aldırıyo bence ben hep verdim almira yavaş alırdı nerdeyse 9kilo olmuş dun dr a gittik

Kirmizi elma hasla ustune irmik yulaf pisir ustune ceviz tahin pekmez 2 dk pissin miss gibi blendir geçir buda güzel oluyo almoş bayılıyo

Kızlar selam. Sabah fix menüsü vardı kızımın haşlanmış tam bir yumurta lor peyniri ve ekmek. Öğlen kıymalı bulgurlu kabak yemeği ve bulgur yedi. Akşama da köfte patates vereceğim. Ara öğünde iki tane çilek yedi. Birkaç gündür çok mızmız 🤦‍♀️

Kizlar bu bebik benm yemeklerimden yemiyo anamin bize getirdigi yemeklerden yiyo ya, organik organik aldim meyveleri sebzeleri, cesit cesit degisik sey yapiyom, bu bzm ymklerden istiyo, ay napcm ben

Ver gitsin sende ya :) varmı alerjik bir durumu

Kizlar bu bebik benm yemeklerimden yemiyo anamin bize getirdigi yemeklerden yiyo ya, organik organik aldim meyveleri sebzeleri, cesit cesit degisik sey yapiyom, bu bzm ymklerden istiyo, ay napcm ben
Yapacağın tek şey çok özenmeyeceksin canım. Çok özenip özel özel yaptıkça yemiyorlar 😂ne varsa onu vercen yasaklar dışında tabi

Ver gitsin sende ya :) varmı alerjik bir durumu
Evt iste sut urunleri alerjisi var, domates fln da vermedim, e tuz seker yasak ztn 1 yasina kadar
Yapacağın tek şey çok özenmeyeceksin canım. Çok özenip özel özel yaptıkça yemiyorlar 😂ne varsa onu vercen yasaklar dışında tabi
Kaşık istemiyo artik galiba, prcacikli biseler verince de agzinda tutuyo, bir iki haftadir yordu beni ya yemiyo yemiyo 1bucuk saat yedirmeye ugrasiyorum

X