2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yapamıyorum evde yetişemiyorum halim kalmıyo kocam alıyo ben yapamadığım zamanlar veriyorumm hatta hippin elma suyu almaya başladım kahvaltî yaparke veriyorum
Aynen canm çok da haklısın biz de herseye yetişemiyoruz. Benmki meyve suyu vs içmiyor sadece su
Ay o nasıl bir şey ben 5 tahıllısını görmüştüm onda da doğal şeker vardı sanırım.
Ben de ilk ek gıdaya başlayınca bir heves hippin 5 tahlillisini aldım ama meğer mamayla karıştırılıp veriliyormuş elimde patladı yoğurta karıştırıp versem mi acaba? M -Murphy sen bilirsin kesin nasıl vermek lazım bacım?

Bırakıyorlar canm zamanla elini tutmayı bile bırakıyor tadını Çıkarmak lazım

Reactions: Jou
Bu sabah patatesli kaşarlı omlet yaptım yedi kızım bunu seviyor bir de emzirdikten sonra 2 saat bekliyorum yedirmek için. Mesela bunu yanlış hatırlamıyorsam Jou dan okudum da uyguladım. Biraz geniz akıntısı var ihlamur da içmiyordu. Pipetle su içmeyi yeni öğrendi ben de oyun olsun diye bardaktan pipetle verdim yüzünü ekşite ekşite yarım çay bardağı içti şükür

Bende öyle ediyorum halaa süpersin kuzum

Boşver suda iyidirr

Aaa iyimiş canım az birsey koyuyoruz gerci sanki modosloma iciriyoruz

Ya hippin hazır Nelerini veriyorsun geçen hip in organik serisinden elmalı kaysılı yulaflı aldım iki kaşık sonra ağzına bile koymadı

Kızlar selam
2022 eylül annelerinden geliyorum. Oğlum 1 eylül doğumlu(3 hafta erken doğdu) dönmeyi falan çok erken yaptı. Şu anda sürünerek geri geri emekliyorda ayaklarının üstünede çok güzel basıyor herhangi bir sorun yok. Ama desteksiz halen oturamıyor 5-10 sn sonra ya devriliyor ya da hiç kendini oturma pozisyonuna sokmadan ayağa kalkıyor ellerinden tutunca. Sürekli kucakta geziyor bu yüzden oturmayı sevmediğini düşünüyorum. 5.ayda ek gıdaya başladık mama sandalyesine alışkın aslında ama bir türlü desteksiz oturma işini beceremiyoruz sizin ne zaman başladı desteksiz oturmaları sizce telaşlanmalı mıyım

Bende bu aralar benzer durumdayım. Evi temizleyemiyorum bile yemek desen zor kendim bile aç kalmaya başladım gibi.. Hep yorgunum 1-2 gündür baş ağrısıda başladı. Senin de ağrıların vs var yorgun düşüyorsun Farkında değil gibiyiz ama hepimiz yıpranıyoruz. Benim dvit düşük çıkmıştı doktorun verdiğinide kullanmadım. Ocean 1000 ilk alsam mı diye düşündüm bugün tak etti artık

Telaşlanma her çocuk farklı yaşarr ben mesela hic emeklemeden kalkmışım ayağa desteksiz oturması cok erken en iyisi 7aydan sonra daha iyi oturmaya başlıyolarr canım oyüzden yanlarına destekli birşey koy ince yastık falan bebeler duramıyo benim hic oturmak istemiyo syağa kalkmak istiyo biran önce heryere dolanıyo ayakta kafa göz girişiyo heryere

Bende bir süredir yatak düşünüyordum Saoalsın kuzum Çünkü bizim yatakta rahat ettiğini çok belli ediyor. Kendi yatağı o kadar rahat değil sanırım

Reactions: Jou
Bende bir süredir yatak düşünüyordum Saoalsın kuzum Çünkü bizim yatakta rahat ettiğini çok belli ediyor. Kendi yatağı o kadar rahat değil sanırım
Olabilirçok dönüyodu uyumak için halen yapıyo ama öyle eskisi gibi değell sallayamadığım için alıştırmaya çalışıyorum artık sallanmadan uyuması lazım

Ahhhh tamam elma konsantresi almıştım bende onla deneyeyim Saoalsın bende haftada 1-2 kere anca girebiliyorum. Yetişememeye başladım.

Kendimize bakmaya fırsat kalmadığından direncimizde düşüyor. Kan değerlerindeki düşüklüklerde yorgun hissettirirmiş. Ocak ayında kan değerlerime baktırmıştım. Dvit düşüktü birde saç dökülmesine çinko,Demir hapı vermişti doktor ikisinide kullanamadım. Yine bir baktırmak lazım aslında..

Karışım Benimkide yemiyor ilk başta vermediğimden mi bilemedim. Bazen istekli yemek yemeğe, bazen hiç istediği yok. Sütümde artık yetmiyor sanırım. Stres ediyorum bende iş, ev arası çok yoruldum. Düzen bir oturtsam iyi olucak. İş yerinde de ayaktayım sürekli yemeğe fırsatım kalmıyor. Her gün bebek ne yicek ne yapılcak telaşı… Ay şu bebişlerde bir kolaylık sağlasa analarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…