2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahaha hangi kavanoz mamadan kuzum
Du kız şimdi kafamı karıştırma marka sordun bi tirstim hipp verdim muzlu kayısılıydi sanırım. Milupa verdim kayısı püresi. Bir de hippindi sanırım probiyotik muzlu yogurtu vardı onu verdim ama hiç beğenmedi onu çöpe aaa bir de hipp yine böyle hupletmeli çekilen paket var ya ondan verdim muz havuç elma karışık o çok güzeldi yarısını yediydi havaalanında kurtardı o beni

Reactions: Jou
Haha güldürdün benii
Evett evettt coğunu ben öyle verdim halada alıyorum kurtarıyo benii pürelerr hipinde sütlaçını almıştım

Benim de çocuğumda süt alerjisi çıktı.kalsiyum takviyesi olarak ne veriyorsunuz?

Bebekler söz konusu olunca sürdüğümüz kreme bile dikkat ediyoruz. Bende her şeyi düşünmeye irdelemeye çalışıyorum. Özen gösterdikçe bir şey çıkıyor aksi gibi.. Dış görünüşten soğukmuş gibi anlaşılan insanlar oluyor tanıdıkça bir şeyler paylaştıkça durum değişiyor

Kaşar normalde sert ya birde pişince yumuşayıp sünüyor. Bebeklere zor olur diye düşünüyordum O yüzden veremedim ben daha..
evet kakaolu ve fıstıklı helvasını denedim güzel baya..
Annem yanımda ama evde olduğum her fırsat bende bebe iş ev çok yoruluyorum. Anneme sadece market alışverişi iş harici vermiyorum oda rahatsız yoruluyor, annemde bende de dinlenme yok tabi.. Baş ağrısına uyandım bugün

Ben krep yaparken de çoğu zaman süt kullanıyorum tatlı güzel bir tadı var valla severek yiyor minnok :) 5te yiyor akşam yemeğini 7 7.30 gibi de mama yiyip uyuyo
L lyss Jou annem geçenlerde pankek için kullanmış bana demedi. Sert olmuş tam buğday unu ile az yemiş benim oğlan.. Sordum ney ney kattın diye süt dedi. Dedim naptın 1 yaş öncesi süt verilmiyor. Az yedi zaten dedi annemde. Geçen gün Osman Gönülalana sorulmuş. Oda yanlış hatırlamıyorsam direkt değil bir şeyin içine katılıyorsa sorun olmaz demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…