2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahaha hangi kavanoz mamadan kuzum 🤣🤣
Du kız şimdi kafamı karıştırma marka sordun bi tirstim 🤣 hipp verdim muzlu kayısılıydi sanırım. Milupa verdim kayısı püresi. Bir de hippindi sanırım probiyotik muzlu yogurtu vardı onu verdim ama hiç beğenmedi onu çöpe 😁 aaa bir de hipp yine böyle hupletmeli çekilen paket var ya ondan verdim muz havuç elma karışık o çok güzeldi yarısını yediydi havaalanında kurtardı o beni 😁

• Komik
Reactions: Jou
Du kız şimdi kafamı karıştırma marka sordun bi tirstim 🤣 hipp verdim muzlu kayısılıydi sanırım. Milupa verdim kayısı püresi. Bir de hippindi sanırım probiyotik muzlu yogurtu vardı onu verdim ama hiç beğenmedi onu çöpe 😁 aaa bir de hipp yine böyle hupletmeli çekilen paket var ya ondan verdim muz havuç elma karışık o çok güzeldi yarısını yediydi havaalanında kurtardı o beni 😁
Haha güldürdün benii😀😀
Evett evettt coğunu ben öyle verdim halada alıyorum kurtarıyo benii pürelerr hipinde sütlaçını almıştım

Evet kalsiyum takviyesi verdi.sut urunleri tuketme bi bakalim 2 hafta snra kontrolü var orda takip edelim dedii. Ilk cok bocaladiim.korktum bisey olursa bebegime diye annelik psikolojisi insallah zamanla gecer de rahat ederiz tesekkurler cevap icin💜💜❣️
Benim de çocuğumda süt alerjisi çıktı.kalsiyum takviyesi olarak ne veriyorsunuz?

Tereyağında peynirrr piştikten sonra labne nane

Bandır bandır yedireyimm 😋😋

20230401_091713.jpg

Ya kuzum etki etmedi sanki ve aksine kremi sürerken değdiği etrafına da yayıldı ya. Kullanmicam artik
🥰oyy kuzum ya walla ne bileyim soğuk tipimde ben . Genelde hep öyle de denilir düşünülür. Ama tabi samimi olduklarıma çok ponçikimdir 😂🙈
Eskiden daha sert ketum dururdum ama anne olduktan sonra çoğu şey değişti bende 🙏🏼😌🫠
Bebekler söz konusu olunca sürdüğümüz kreme bile dikkat ediyoruz. Bende her şeyi düşünmeye irdelemeye çalışıyorum. Özen gösterdikçe bir şey çıkıyor aksi gibi.. Dış görünüşten soğukmuş gibi anlaşılan insanlar oluyor tanıdıkça bir şeyler paylaştıkça durum değişiyor ☺️

Neden yiyemezsin bence denemelisin ben pankek falan da hep koyuyorum mesela. Tahinide mutlaka güzeldir bunlar öyleyse :) şekersiz helvası da var mesela onu denedin mi onu da merak ediyorum. Bizim burada meşhur beton helva var ben oradan alıyorum tahini kendileri yapıyorlar.
Okadar çok ihtiyaç duyuyorum ki annemler ablam falan keşke yakın olsaydı diyorum. Arada anneme verir çok kaçardım mesela gezmeye 🙈
Kaşar normalde sert ya birde pişince yumuşayıp sünüyor. Bebeklere zor olur diye düşünüyordum 🙈 O yüzden veremedim ben daha..
evet kakaolu ve fıstıklı helvasını denedim güzel baya..
Annem yanımda ama evde olduğum her fırsat bende bebe iş ev çok yoruluyorum. Anneme sadece market alışverişi iş harici vermiyorum oda rahatsız yoruluyor, annemde bende de dinlenme yok tabi.. Baş ağrısına uyandım bugün 🥲

Ben krep yaparken de çoğu zaman süt kullanıyorum🙈 tatlı güzel bir tadı var valla severek yiyor minnok :) 5te yiyor akşam yemeğini 7 7.30 gibi de mama yiyip uyuyo
L lyss Jou Jou annem geçenlerde pankek için kullanmış bana demedi. Sert olmuş tam buğday unu ile az yemiş benim oğlan.. Sordum ney ney kattın diye süt dedi. Dedim naptın 1 yaş öncesi süt verilmiyor. Az yedi zaten dedi annemde. Geçen gün Osman Gönülalana sorulmuş. Oda yanlış hatırlamıyorsam direkt değil bir şeyin içine
7D91BA26-AC07-44EB-8CB2-F24685C4E164.png
katılıyorsa sorun olmaz demişti.

X