2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yine yemeklerde paylaşılmıyo bugün ne yaptın almiroşa
Hic kimse gelmiyo baksanaa

Sabah
peynir tereyağ labne yumurta haşlama vardı
Öğlen
Irmik yulaf kırmızı elma pişirip tahin pekmezle karıştirdım birazdaha pisirdim baya yedi çok sevdi

Akşamada

Tel sehriyeli tavuk çorbası

Sen naptın kuzuşumm sende olmasan kimsenin geleceği yok siminde geliyo hep bizimle

Evettt rabbim bidahakine sana kız nasip etsin canım benimm

Ayyy deme kız duygusallaşıyorum yaa
Allah isteyene nasip etsin kuzu benm kotam doldu. Gelin alınca kızım olcak zaten belki torunda severim
Zaman çok hızlı geçiyor her emzirmeye aldığımda aklıma bigün bırakcak bu bağımızı diyip içleniyorum kokusuna kurban olduğum

Reactions: Jou
Ayyyyöylee tabii canım benim gelinin bile kızın gibi seversin
Ben hala öpüyorum ama çok öpmesinede izin vermiyo artıkk cok öptüm koynumda çok uyudu herkes alıştırma derdi dedim alışsınn gördük kendiliğinden bıraktı ogünleri bazen öxlüyorum resmenn

Öyle valla yavaş yavaş dağılıyoruz sanırım
Ben sabah avokado ve yumurta yanına Kaşarlı pankek kivi pekmez ceviz karışımı verdim. İkinci kahvaltı elmalı tarçınlı yulaf öğlen tavuk suyunda yoğurt çorbası akşamda yoğurt çorbasına brokoli haşladım koydum öyle verdim denemelisin güzel oluyor brokoli de ekleyince

oğlumda vücudumun toparlanması 2 yıl olmuştu
kızımda hemen atlattım ama 5 kilo fazlam var
oğlumda aşırı şişmiştim ya kızımda olmadı öyle
bende emziriyorum diye diyeti öteledim
5 kilo bisey değilmiş benm 15 kg fazlam var ve doğumdan sonra emzirme sürecinde 10 kilo aldım
Kizzzz nikah elbisen oluyor mu sana valla helal olsun
Ben evleneli 3,5 yıl oldu ne gelinliğim ne düğün elbisem bana mümkün değil olsun

Yok yok dağılmak falan. Hani böyle insanların da donemleri olur ya depresif kabuğuna çekilir herkes. Şimdi topicte öyle bence Doğum günleri yaklaşıyor bak nasıl damlar herkes tek tek

Jou kiz çalışıyorum ya ondan giremiyorum. İlk haftayı atlattım şükür. Evden çalışıyorum ama yogunluk oluyor bilgisayar basindayim sürekli. Benm kız sabah 1 haşlanmış yumurta ve az bisey peynir ekmek yedi. Ara da muz yemiş. Öğlen annem onu avm ye götürdü orada kavanoz hazır mamanın yarısını yemiş. Akşam da yarım kase tarhana 5-6 lokma da kuzu eti yedi. Ha bir de her öğün elinde ramazan pidesi

Bu arada asla kavanoz mama almazdım ama bir kaç kez Jou sen veriosun diye okudum ben de bir aydır zor zamanlarda veriyorum dedim bu kız titiz o veriyorsa, benm gibi rahat insan hayli hayli verir dedim

Ayyy cano kusura bakmaa amaann vallahaa kimsede gelmiyo topik çok sessiz ondan üzüldümm haklısın kimse ben gibi ev hanımı değelll

Ooo yemiş te yemiş ooyyy

Ayyyydenedimm olmadı biliyomusunn kollarda ve göğsümde zaten süt akıyo napcam bilmiyorum almakta istemiyorum boşuna 1 kere giyerim beyaz çok giymem yanii halamda vardı oda çok uzun bana bile uzun gelirr bilmiyorum

Brokolim kalmadı ama denerimm maşaallahh size vallahaa benimki bukadar etsem yemeyy

Yok yok dağılmak falan. Hani böyle insanların da donemleri olur ya depresif kabuğuna çekilir herkes. Şimdi topicte öyle bence Doğum günleri yaklaşıyor bak nasıl damlar herkes tek tek

Kız ben o dönemin en dibini yaşıyorum şuan ama yine uslanmadım buradayım :))

Ekmeği çok seviyor bu minnoklar ya :)

Brokolim kalmadı ama denerimm maşaallahh size vallahaa benimki bukadar etsem yemeyy

Valla bende şekilden şekile girerek arkasında dolanarak bir şekilde yediriyorum o yüzden ne halım kaldı ne koltuğum :)) birde ağzını Saolsun üzerime siliyor :))

Hahahahahahaah evettt benimkide yapıyo onu üzerime siliyo ben okadar uğraşmıyorum tabii sabır lazım ciddenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…