2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
oo siz şimdiden hazırsınız 🥳👯‍♀💃

biz geçen hafta yaptırdık bir sıkıntı yaratmadı. Zaten öyle huzursuzluk ates yapan bir aşı olmadığını söylemişti doktorum. 12. Ay aşısı sıkintılıymış d.gününde fln getirmeyin sakın kutlamayı yapın sonra getirin bi kaç gün sıkıntı yaratabilir dedi.

Dışarıyı düşündüm ama her yer çok pahalı malum, fiyat bile almaya lüzum gormüyorum kesin faiş rakamlar soyleyecekler diye 🙈 bizde bahçe var ama aksama kadar gunes aliyor maalesef. Akşam yemegi seklinde barbekü partisi havasinda yapabiliriz belki 🤣

vallahi iyi hatırlattın aslında bizimde bahçe var arkada tarafta orayı süsleyebiliriz yaaaaaaaaaaaaaaa :KK70:

11 ayda kontrolde doktor tarih belirler diye düşünüyorum canm 1 yaş sonrası dedi sanki. Valla hepsi üst üstte gelmiş menenjit zor bi aşı keyfi kaçıcak güneşin inşallah çok ağrısı olmaz bizim dozlar tamamlandı 13 ayda var bi tek erken başlamıştık. Umca damla ve ocean propolis aldım büyük oğlana ben doktorunla konuş belki takviye verir sizede

kuzu biz menenjite geç başladık güneşde kulak iltihabı çıktı o yüzden 2 doz bu ay olacak
büyüke evet bende umca verdim 2 şişe bitirdi iburamin dedi ateşi çıkıyor diye içmiyor beni acı ilaçlar kustuyor diyor
bricayl mı ne var ya balgam sökücü onuda içmiyor

kuzu biz menenjite geç başladık güneşde kulak iltihabı çıktı o yüzden 2 doz bu ay olacak
büyüke evet bende umca verdim 2 şişe bitirdi iburamin dedi ateşi çıkıyor diye içmiyor beni acı ilaçlar kustuyor diyor
bricayl mı ne var ya balgam sökücü onuda içmiyor
İburamin zero tatlı aslında cold acı bahaneside var şimdiden gemiş olsun okullar varken hastalık bitmiyor 2. Çocukların kaderi hastalık resmen abi çabuk atlatıyor allahtan. Buarada kurutma makinen geldimi nasıl memnun musun hangi marka aldın bende araştırıyorum niyetim var

Konseptiniz ne olcak canm neler düşündün
Deniz kızı 🥲

Hattaa aldim kızıma çoktan elbise
Kendimede nikah elbisem vardı beyaz onu dizimin biraz üstünr kadar terziye kestircem mor ayakkabi ve mor tac ve taşlısı ikitane baya güzel olcazz 🥲🥲 kocamada spor takım :KK70:

Son düzenleme:
Deniz kızı 🥲

Hattaa aldim kızıma çoktan elbise
Kendimede nikah elbisem vardı beyaz onu dizimin biraz üstünr kadar terziye kestircem mor ayakkabi ve mor tac ve taşlısı ikitane baya güzel olcazz 🥲🥲 kocamada spor takım :KK70:
Harika düşünmüşsün canm çok güzel oluyor deniz kızı konseptleri kız olunca hep rengarenk çeşit çok oluyor 😍 minnaklarım ya büyümüşlerde yaş alcaklar 😇

• Muhteşem
Reactions: Jou
vallahi kuzu büyüdükçe bırakmak istemiyorlar oyunu sanırım bide her seferinde ağlaya ağlaya uyuyor zor gerçekten
abla sağolsun kendi içinden gelerek yapıyor dolapta ne bulursa pişiriyor geçen hafta ıspanak aldım duruyordu akşam yıkadım doğradım hazırladım yazdım abla zamanın olursa pişirebilir misin diye bazen ben yazıyorum bazen söylemiyorum o kendisi yapıyor baştan ben yaparım demişti bizde çocukla yapamayaabilirsin önemli olan çocuğumuz demiştik
Evet ya çocuk önemlisi ama vakit buluyorsa da yapsın boşver o kadar para aliyo. Abla da nasıl uyuyormuş mu canım zorluyo mu yoksa .
Ya bu ara uyumak istememe biz de de var özellikle akşamları baba abla var fln. Eşim sallayacağı zaman biraz oyna önce diyorum . Oynuyo fln ondan sonra yaptırıyo yoksa direk yatırırsa ağlıyo bağırıyor. Oyunun tadını aldılar

X