2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bence normal kuzum ya 3-4 gün çokta uzun bir süre değil bence
Ek gidada aliyor ya gunluk yapmasi gerekir diye dusundum formul mamada bile 5 gün dü sınır dr oyle demisti bide ben bu kakadan cok cektim ya surekli gliserin kansuk kullandik ilk 3 ay ondan korkuyorum tembellik olusmasin diye cunku 10 gun yapmadigi oluyordu sadece beni emerken iste boyle boyle bende hep takıntılar oluştu eskisi kadar kasmiyorumda ama ister istemez tedirgin oluyorum

Yaaa sen işe gidiyorsunnn. Nasıl olacak derken derken başladın da normalin bile oldu. Darısı bize🤩 sabah nasıl hazırlanmak zor oluyor mu? Bir de bebeğin sen geri gelince ya da giderken tepki veriyor mu?
Evet kuzum başladım valla, sabahları zor oluyor ya hele bebe çok sık uyanmışsa.. Demir takviyesi felanda biraz zorlaştırıyor. Emzir 1 saat bekle ver 1 saat sonra tekrar emzir meselesi vaktimi alıyor. Bazen 1 saat bekleyemiyorum açıkcası daha koşa sürede işlemi uyguluyorum. Ne bulursam onu geçirip çıkıyorum apar topar evden 🤣 Giderken pek hatırlamıyorum koşturmadan ama eve geldiğimde çok mutlu oluyor. Bazen sarılıyor çığlık çığlığa 😍 Şimdilik az gittiğimden zorlansamda idare ediyor.

Ek gidada aliyor ya gunluk yapmasi gerekir diye dusundum formul mamada bile 5 gün dü sınır dr oyle demisti bide ben bu kakadan cok cektim ya surekli gliserin kansuk kullandik ilk 3 ay ondan korkuyorum tembellik olusmasin diye cunku 10 gun yapmadigi oluyordu sadece beni emerken iste boyle boyle bende hep takıntılar oluştu eskisi kadar kasmiyorumda ama ister istemez tedirgin oluyorum
Canını sıkma benim bebiş anne sütü alıyor kaka aralıkları baya uzundu. Doktor normal dedi. Diğer doktor neden sebep böyle dedi. Ek gıdaya yeni geçtik bakalım nasıl olucak.

X