2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Eskiden ne fenaymış
Bebis yemeyince öyle oluyor dimi

Söz konusu evlat olunca akan sular duruyor
Kuzum doktora goturdun ya kilosuna baktirabildinmi.icin rahat ederdi
Acile gittik ya orda benle tartıp baktılar 7600 çıktı. 1 Aralıkta 7300 dü. Ama 7600 de üstünde kıyafetleri peluş montu vardı 150 gr falan almış oluyor aşağı yukarı

Hemde hiç ay benim bu halim ne olcak gönlüme göre bir doktor bulamıyorum. Aslında buldumda aramıza mesafeler girdi 1 haftadır bekletiyordu ek gıda için bir dönüş yapamadı. Muayene günüde uzunca anlatmam lazım dedi. Toplasan adam akıllı bir şey yok. Olanda çok hızlı söyledi geçti Konuşmanın ilk başında ise 10 gün olmuş bir şeylere başlamışsınızdır dedi. Hayır başlamadım dedim

Her bebeğin karakteri de değişik oluyor kuzum benimki de emiyor ama herkese gidiyor. Ama bu aralar bazı zamanlar ısrarla beni istiyor. Bazen odadan çıkartmıyor beni ağlıyor arkamı döner dönmez. Çoğu zamanda takmiyor Bugün babası çağırdı kucağımdaydı. Normalde gider ama babası almasın diye bana dönüp sarıldı

Acile gittik ya orda benle tartıp baktılar 7600 çıktı. 1 Aralıkta 7300 dü. Ama 7600 de üstünde kıyafetleri peluş montu vardı 150 gr falan almış oluyor aşağı yukarı
Bence iyi almış sanki kuzum. Ama yemedikçe doymuyor mu stresine giriyoruz çok haklısın o konuda sonuçta sıvı alması da önemli..

Oyy iste nasıl geçiyo günler dimi kuzum ilkinde baya zorlu olmuş sürecin . O günler de insan geçmeyecek diyo sonra anı olarak kalıyo iste.
Bn bi de sünnet olduğu İçin hurmayla ve hacdan gelen suyla açtırdım ağzını

Kuzu kasik biberon daha rahat oldu annemde buradaydı ona da gösterdim bu şekilde icirirsin anne diye kızım ben unuturum yaklaşınca gösterirsin dedi anne 10 gun kaldı zaten dedim
Yaa iyi hadi işe yaradı desene kuzum çok sevindim
Oyyy 10gun mu kaldı hadi bakalım inş alışma sürecini atlattın mi sonra kolaylaşır kuzum stres yapma

Ooooo kuzu çevirdim deseydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…