2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sweetgirlcandy 9. Ay aşısını sordum bakanlık yapılsın dendiyse bir bildikleri vardır boştan yere koymazlar ben öneriyorum dedi. Menenjitte var aynı ay dedim. İkisinide olabilir dedi. Yumurta alerjisi olan bile acilde vurdurup yarım saat bekliyor dedi. Bilemedim yani yapılsın dendiyse bir bildikler vardır demek bir garip geldi.
Osman gönül alanın videosunu izledim senle konuştuğumuz gün instagramda önermiyorum demişti. Videoda doktorunuz bazı koşullarda öneriyorsa olabilir gibisinden bişi demiş şimdi hatırlamıyorum o nedir anlayamadım.

Annemde aslında çok rahat bir insan değildir ama öyle bir şey yapmış çok sıkıntı çekmiş oda küçüklüğünden bu yana, inşallah bundan sonrası güzel geçsin

Annemde öyle kv yaninda bir göz odada yaşamış evlenmiş 16 yaşında çocuksun
İstanbula gelmişler yatak döşek yok battaniye yok çok yoksulluk çekmiş simdide var yiyemiyoruz kızım diyor inşallah güzel geçer kuzu

Haklisin kuzum güneş hanımda ana görünümlü babacı suan kucağımda bağırıyor babasına beni al oynat diye
Yerim onu bazen benimkide ole yapıyor
Derdi varsa bende :)

sweetgirlcandy simdi gordum yazdiklarini gecmisolsun, insallah acilir artik şu bebikin iştahi, cocuk yemeyince anne hasta oluyor resmen, mama kutunuzu en son ne zmn acmistiniz? Bazen nem aliyo hava aliyo bisey oluyo bozuluyo
Ay bende yemiyorum iştah motivasyon hiç bir şey kalmadı. Az içse o da yok. Yeni mamayı da denedim. Biberonu hiç almıyor ki ağzına. Siz naptınız?

Bugün benimkine sorayım ne diyecek bakalım aşıyı yani salgın yok ki diyo osman gönülalan iyi ki denk geldi yazdığı tereddütteydim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…