2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Dediğin gibi arada bir sıkıntı olmaz bencede.. İllaki vericez nereye kadar doğal yapabiliriz ki.. Açma güzelmiş ahahah annem ben doğduğum ilk gün yoğurt vermiş bana doktorda biraz geç kalmadın mı demiş

Çok zor zamanlar kuzum İnsanın 1 tane bile yanında aklı selim destekçi biri olmaz. Bende çok kötüydüm lohusalıkta sağlık ocağındaki ebe bu çocuk bir şekilde büyür senin iyi olman lazım demişti.

Kizlar ya ben pinpirigim hadi neysede size noldu gı verin bisey olmaz ben veriyorum valla herseyi sadece alerjisi olan besinleri vermiyorum aptamil ve hippin kasik mamalarinida aldim aksam sofraya bizle oturuyor hem yemek sularindan veriyorum hem mamasini yapiyorum hangisini tercih ederse onu yediriyorum ekmek bile verdim ( bugday unuyla yaptim kendim ) yogurdu sevmedi ayran yaptim kasik kasik icti artık eskisi kadar kasmiyorum annem 40lıyken herseyi yedin ablaninkilerde yedi herkes verdi sende ver dedi kuzenimin oglu 8 aylik 1 aydir ozel mama yapmiyor ne piserse onu yediriyor insanlar rahat tamam biz okadar olmayalim ama yinede verin herseyi tatsin bence

İçinden gelenin senin sütün olduğunu anlaşa da emmiyo mu kuzum .
Sen bak beni dinle biberona değil kaşık biberona koy . Bn suyunu fln su an hep onunla iciriom

Kuzu kasik biberon daha rahat oldu annemde buradaydı ona da gösterdim bu şekilde icirirsin anne diye kızım ben unuturum yaklaşınca gösterirsin dedi anne 10 gun kaldı zaten dedim

Ahahaha çok güldüm yaa neden peki yoğurt vermiş ki sütü gelmemiş mi :))

Öyle kuzu yanında anlayan biri olmayınca zor
Yanında hiç kimse olmayınca hele daha daha zor
Benimde alt komşum sagolsun güneş memeyi almayınca kafasını yapistiriyordu memeye:)

Doğru vücut çekiyordur. Ahhh kuzum ya inşallah hemencik iyileşir

Geçmiş olsun kuzum ilaçlarla toparlar bizim boğaz da kirmiziymis aferin verdi
Ağız damlası burun spreyi göz kulak arkasida mantar olmuş krem sürüyorum Nasıl oldu anlamadım iyi olmadan yıkamam
Yaaaa 20 c oda ya 50 de yanıo kışın ne olacak ya

Reactions: Jou
Öyle kuzu yanında anlayan biri olmayınca zor
Yanında hiç kimse olmayınca hele daha daha zor
Benimde alt komşum sagolsun güneş memeyi almayınca kafasını yapistiriyordu memeye:)
Ben iki bebede de sadece kendim yaptim ne yaptiysam.annem geldi iksinde de ama sadece uyumama yardimci oldu bide evi temizledi,duzenledi felan.ilk dogum yaptim, bebek üzerine okuduğum butun kitaplari,yayinlari,internet bilgilerini yoğurdum hadi Bismillah dedim..
Bebegi kucağima aldım..aboooo dedim,bunun okuduklarimla alakasi yok.tekrar tekrar okuyorum,gece gunduz araştiriyorum hizli hizli,gaziydi,emmesiydi,uyumasiydi,aglamasiydi,psikolojisiydi..hersey kitapta okudugun gibi olmuyomuş dedim kendime.ama hep kendi kendime arastirdim ve buldum.hic yardim almadım kimseden kontrole gittiğimiz doktor dışinda tabi.ama onunda ne soyleyeceğini aşşa yukari ben biliyodum:))
Ben bu saçlari değirmende ağartmadim diyebilirim

Seninki baya ağırrr sevdoş ooyyy allah yardım etsin cok zor ben bugün yiprandım cidden nezormuş

Ahahah kız alemsin doktor ekmek verebilirsin dedi. tam buğday unu ile mi yaptın ekmeği alırım bir tarif unu nerden aldın birde

Helalllll yorumlarından belli kuzum tabi tecburede önemli ama kitaplarında cook faydası var
Kuzu bende oda yok ne ev işi ne uykusu
Uyumak dus almak hayal
Eşim ilkinde anlamıyordur ki şimdi aynı koşullar artı cocuk mis gbyiz
Uykusuzluğu biliyoruz yorgunluk hep.var.
Genelde 2 Numarada tecrübe konuşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…