2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sana yemin ediyorum gece kaçta yatsam o saatte kalkıyor
Gece 12 olmuş kalkiyor 1 de yatcam kalkiyor 😀 bi bebek anasını nie bu kadR cok sever bacim

Bünyen nasıl dayanıyor buna peki ben isyan bayrağını çekerdim herhalde en son galiba toplanıp anneme giderdim 😂

Öyle kuzu yanında anlayan biri olmayınca zor
Yanında hiç kimse olmayınca hele daha daha zor
Benimde alt komşum sagolsun güneş memeyi almayınca kafasını yapistiriyordu memeye:)
Bende bebe yapıştırmada tecrübe kazandım artık 🤣 ahahahah ebe yapıştırırken anam ne güzel yapıyor ben neden yapamıyorum diyordum 🤣

Vallahi benim oğlumda kızım gibiydi alıştım herhalde:)
Kiz.anama gitsemde uyuyamıyorum ki 🤣

İlk 2 ay annem yanımdaydı çok uyanırdı ağlardı susmazdı annem hemen alır sen git uyu derdi ne güzeldi beee. Ama o gittikten sonra gece uyumazdı yine o ağlardı ben ağlardım :)

Helalllll yorumlarından belli kuzum tabi tecburede önemli ama kitaplarında cook faydası var
Kuzu bende oda yok ne ev işi ne uykusu
Uyumak dus almak hayal
Eşim ilkinde anlamıyordur ki şimdi aynı koşullar artı cocuk mis gbyiz
Uykusuzluğu biliyoruz yorgunluk hep.var.
Genelde 2 Numarada tecrübe konuşuyor 😀
Canim benim gozlemledigim sen güneşi ilk bebeğin gibi buyutuyosun.bunun nedeni; cunku oğlun biberonla besleniyomuş,kizin memeyle..biberonla beslenen bebekle meme emen bebek iki ayrı dünya gibi..uyku duzenleri,yeme duzenleri,psikolojileri cok ayri..meme emen bebek uyumakta zorlanir,ek gida alsa bile memenin verdiği hazzı arar,meme sarhoşu gibi dolanir,memeyi birakip buyuse bile o hissiyati unutmaz:))

Helalllll yorumlarından belli kuzum tabi tecburede önemli ama kitaplarında cook faydası var
Kuzu bende oda yok ne ev işi ne uykusu
Uyumak dus almak hayal
Eşim ilkinde anlamıyordur ki şimdi aynı koşullar artı cocuk mis gbyiz
Uykusuzluğu biliyoruz yorgunluk hep.var.
Genelde 2 Numarada tecrübe konuşuyor 😀
Kız az onceki sana yazdiklarimi okudumda memeyi biraktirasim geldi :KK70:

Bugün sonunda ek gıda için doktor aradı hızlıca konuştu. Yoğurt için sütü pastörize yapıyoruz ya dedim. Ne pastörizesi açıktan al yap temiz güvenilir hayvan olsun dedi 🤣 zyağı için kriter var mı dedim. Rivera olmasın soğuk sıkım olsun fark etmez dedi. Aman bizler nasıl büyüdük dedi 🤣
Oooo senin gibi birine bu doktor yakışmaz 😂 hepsini geç ay açık süt nedir yaa istediği kadar temiz olsun 🙊
Dogru vallahi ne bulsalar veriyorlarmis😂😂😂
Anneme soruyorum sütüm 3.gun geldi naptiniz anne diyorum köyde süt gelmeyince şekerli su inek sütü fln verirdik diyo
Evet ya anneanneme soruyorum süt gelmezse napıyorlardı diyorum geliyordu gelene kadar bekliyordu çocuk diyo. Gelmezse de inek sütü. Teyzemin gelmemiş oğluna direkt çiğ süt vermişler 😳
Nerede bu millet yaw ohhoooo sweetgirlcandy sweetgirlcandy @Jou
Burda burda vallah çöktüm bişey yapasım yok o derece😢

İlk 2 ay annem yanımdaydı çok uyanırdı ağlardı susmazdı annem hemen alır sen git uyu derdi ne güzeldi beee. Ama o gittikten sonra gece uyumazdı yine o ağlardı ben ağlardım :)

Ay ne güzelmiş yaaaaaa
Bende çok ağladım ağlama krizlerinde susturamadikca çok zordu neyse geçti gitti 😀

Canim benim gozlemledigim sen güneşi ilk bebeğin gibi buyutuyosun.bunun nedeni; cunku oğlun biberonla besleniyomuş,kizin memeyle..biberonla beslenen bebekle meme emen bebek iki ayrı dünya gibi..uyku duzenleri,yeme duzenleri,psikolojileri cok ayri..meme emen bebek uyumakta zorlanir,ek gida alsa bile memenin verdiği hazzı arar,meme sarhoşu gibi dolanir,memeyi birakip buyuse bile o hissiyati unutmaz:))

Evet 2 si cok ayri dünya canim
Ablamda kayinvalidemde sanki ilk çocuğun gb davranıyorsun dediler çişi poku takılıyorsun
Dedimki cinarin ne kadar yediğini görüyordum emdiği için sütüm yetiyormu yetmnyorh kaygım var alerjisi var mı yokmh sutumdd gectimi bide emen bebek olduğu için mi bilmiyorum benim dışımda 5 Ay boyunca durmadi babasiyla yakinlasti 1 aydır fln

X