2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahahah kız alemsin doktor ekmek verebilirsin dedi. tam buğday unu ile mi yaptın ekmeği alırım bir tarif unu nerden aldın birde
Aynen canim tam buğdayla yapiyorum ekmeği alerji doktoru ozaman diyete vermisti kendin yap diye ben unu kayınvalidemden alıyorum onada köyden geliyor burdurdan tarif veririm tabiki

3 su bardaği un
1 tatli kasigi tuz
1 tatli kasigi seker
1 tatli kasigi kuru maya
2 Yk z.yagı
1 Su bardağı ılık su

Canim bunları kendin hamur kulak memesi kivaminda ele yapiscak sekilde olana kadar ayarlarsin sonra bi dinlendir 15 dk kadar bidaha yogur sekil ver yada kaba koy birazdaha dinlensin sonra 200 220 derecede ustu kizarana kadar pisir 10 dk falan ustu kizarinca 160 170 derecede 30 dk 40 dk icini pisir cikincasa keki sardigimiz gibi sar bekler sogusun

Ben uzerine cigdemde atiyorum bazen guzel oluyor

Bugün benimkine sorayım ne diyecek bakalım aşıyı yani salgın yok ki diyo osman gönülalan iyi ki denk geldi yazdığı tereddütteydim bende
Bize bu asiyida vurmazlar herlade yumurtaya alerjimiz var allahim yarabbim bu cocuk olmadik seylere tepki veriyor asida olamiyor cok uzuluyorum rotayida vurduramadik bunuda vurduramazsak eve dezenfektan makinasi aldiririm heralde

Bugün benimkine sorayım ne diyecek bakalım aşıyı yani salgın yok ki diyo osman gönülalan iyi ki denk geldi yazdığı tereddütteydim bende
Ben geçen gittiğimde sordum. Yaptırın dedi vakalar çoğalınca bakanlık ez doz çıkarttı dedibakalım senim Dr ne diyecek

Bize bu asiyida vurmazlar herlade yumurtaya alerjimiz var allahim yarabbim bu cocuk olmadik seylere tepki veriyor asida olamiyor cok uzuluyorum rotayida vurduramadik bunuda vurduramazsak eve dezenfektan makinasi aldiririm heralde
İçinde yumurta olan kızamık aşısı mıydı ya. Bende korkumdan hala yumurtayı vermedim çocuğa
Bu arada siz ne zaman başlayacaksınız canım diyeti açmaya

İçinde yumurta olan kızamık aşısı mıydı ya. Bende korkumdan hala yumurtayı vermedim çocuğa
Bu arada siz ne zaman başlayacaksınız canım diyeti açmaya
Ben actim canim yogurt verdim kapya domates ve kırmızı üzümde yedi onlara tepki vermedi ama yumurtaya verdi kendimde tuketiyorum artık herseyi yumurta ben yedigimde birsey olmuyor ama azcik kendi yedi ishal kusma ve kabarıklik oldu korkma ver ben toplu igne ucu kadar verdim ilk o bile yetti bize sende azcik ver bakalim nolcak ben bu ara cok birsey yediremiyorum disi patladi bitane cok huysuz kasigi alip geri vermiyor agliyor kendi kendine kasiyor orayi emmek istiyor sonrada

Zaten 1 yaşta olan bir aşı. Bence 1 yaşa kadar açarsınız diyeti

Reactions: Jou

Kızlar neden tereddüttesiniz içinde yumurta beyazımı ne olduğu için mi
Çiğdem mi:) İzmirlimisin sen:)
Kizlar mango veya ananas veren oldumu bebise ben vereyim diyorum shake yapıp ara öğun olarak

Ben vermedim canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…