2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım benim Allah yardımcınız olsun inşallah şu dönemi çabucak atlatırsınız iştahı açılır bıngıldak çökmesi nasıl oluyor. Bazen aklıma takılıyor fark edilir dimi
Amin canım gözle görülmüyor saçı olduğu için ben elimi başında gezdirirken farkettim. Gerçi dikkatli bakılırsa görülüyorda. Suyu içince düzeliyor kuzum vücut aç ve susuz kaldığında oluyormuş

Anladım canım ya bizimki çok su içmiyor ondan sordum ara sıra kontrol edeyim bende

canım bizde de oluyodu bıngıldak çökmesi 3-4. ayda filan. internette susuz kalmaktan dolayı yazıyor diye panik oldum. zaten sütüm az muhabbeti de vardı. doktoru aradım sordum, basınç farkından da olur arada, geçer sonra panik yapma dedi. ara ara oldu geçti sonra cidden. sen tabi sıvıyı ihmal etme ama çok da panik olma.

Tabiki o da var ama yine de severim yine de yeni insanlarla tanişmayı:)

Nazar boncuğu korumasına ben de inanmam ama enerji düşüren insanlar var malesef. Kv evde üzerlik otu yakar mesela ocakta nazara iyi geldiğini söylüyor
Benim kv de de cok takar nazardan korunmaya hatta abartır.ben de inaniyorum tabiki ama abartmadan.aslinda enerji konusunu da bundan dolayi açtim.dun bi tanidik geldi bebegi gormeye,morali bozuktu cok enerjisi düşuktu belli.sonra bebegimi sevdi ama cok hoşuna gitti bizimki,nasil guluyo kadina,yuvarlani yuvarlaniyo kadina bakiyo felan.kadinda sagolsun cok sevdi nasil tombik nasil hareketli felan filan.ben hissettim boyle bişeyler,pek hissetmem normalde bu tarz şeyleri.biraz okudum felan.aksam ablasiyla oynarken burnunun kenari soyulmuş kanamaya başladi,baya kanadi,kizima soruyorum
oynarken oldu dedi,ne değdi anlamadik tam olarak.neyse bununla atlatalim dedim kendi kendime:)babanneminde kapisinin onunde üzerlik otu asılı olurdu hep,ben anlamazdim onun neden orda oldugunu,arada yakarmiş:)

Gün içinde oluyor ara ara su veriyorum hemen

Oyy kuzum kıyamma ya geçmiş olsun onunla inşallah işte insan bilrmiyo nerden geleceğini . Biz evden çıkarken girerken vs vs sürekli duamızı okuyoruz elimizden geldiğince . Allah korusun hepsini evet eskilerde üzerlik çok yaygınmış

Sağol canim.cok sevimli olduklari bi döneme girdiler,dikkatli olmak gerek, bebekleri gosterirken,paylaşirken:)

Sağol canim.cok sevimli olduklari bi döneme girdiler,dikkatli olmak gerek, bebekleri gosterirken,paylaşirken:)
Bir kez dahi paylaşmışlığımız yok normalde de foto paylaşmazdık zaten ama işte milleti görünce ayrı bi tatlılık yapacakları tutuyor bi şirinlikler falan

Neyse deneyecem tamam:)) başka bildiğiniz bisey var mi ya, bi misafir kalktiktan sonra ya da disarda biyere otururken orayi elimizle biraz supurup oyle oturmak,daha once oturan kişinin enerjisinin bize gecmesini engelliyomuş
Biri kalkınca hemen oturmamak gerekir diye duymuştum biraz bekleyip oturun derler. Ama otobüste falan nasıl olacak ben küçük şehirde yaşıyorum otobüs yok zaten burda yürüyerek heryer de büyük şehirde yaşayana zor o kalabalıkta

Canim bebisinin reflu,laktoz intoleransi,yani belirli bi mide problemi hic yoktu değil mi?acaba midesi rahatsiz olduğu icin mi yemek istemiyo diye düşundum,tabi dişte etkilidir ama

Hakikaten otobuste felan nolcak..demek ki buyuk şehirdekilerin enerjilerinin düşuk olmasi hemen birbirlerinin yerine orurmaktan:))seninki en guzeli hem spor hem otobuse mecbur degilsin

Hakikaten otobuste felan nolcak..demek ki buyuk şehirdekilerin enerjilerinin düşuk olmasi hemen birbirlerinin yerine orurmaktan:))seninki en guzeli hem spor hem otobuse mecbur degilsin
Enerji düşüklüğü nedenini de tespit etmiş olduk ahaahah evet rahat oluyor küçük şehir yürüme mesafesinde olunca heryer

Enerji düşüklüğü nedenini de tespit etmiş olduk ahaahah evet rahat oluyor küçük şehir yürüme mesafesinde olunca heryer
Kucuk şehirde yaşamak ozellikle yeni memurlar için güzel,her açidan avantajlı.bide muge anliyi izlemek enerjiyi düşuruyo bence,biraz açayim dedim ruhum daraldi.issiz yerlerde ölenler,namussuz adamlar:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…