2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kucuk şehirde yaşamak ozellikle yeni memurlar için güzel,her açidan avantajlı.bide muge anliyi izlemek enerjiyi düşuruyo bence,biraz açayim dedim ruhum daraldi.issiz yerlerde ölenler,namussuz adamlar:))
Biz memnunuz o yüzden bi süre daha tayin istmeeyiz dediğin gibi. Yaa ben severim müge anlı ama izleyemiyorum bebişim anca uyusun iş güç derken bitiyo program 😂

Kucuk şehirde yaşamak ozellikle yeni memurlar için güzel,her açidan avantajlı.bide muge anliyi izlemek enerjiyi düşuruyo bence,biraz açayim dedim ruhum daraldi.issiz yerlerde ölenler,namussuz adamlar:))
Benim enerjimi modu düşük insanlar düşürüyo ya sürekli kendi sorunundan bahseden her şeyden şikayetçi olanlar hiç dayanamıyorum onlara uzaklaşıyorum hemen 😂 aynı ortamda çalışmak zorunda olunca kötü oluyo tabi kaçacak yer de yok

Bana her hafta temizliğe bir abla geliyor. Çok da iyidir severiz de. Ama her geldiği gün kızım uyumuyor çok huysuz oluyor. İlk zamanlar tesadüf dedim ama sonra sonra baktım bu kadar tesadüf olamaz. Ben de o gelmeden çıkıp anneme gidiyorum bazen o zamn sorun yok. Bunun bilimsel açıklamasını belki yapamam ama kesinlikle enerji diye birsey var 🙈
Bazi insanlarin enerjisi karşi tarafa cok daha fazla etkiliyo bence.sizin ablaninda durumu bu olabilir.bu arada nasil oldunuz,bebek ve siz?

Benim enerjimi modu düşük insanlar düşürüyo ya sürekli kendi sorunundan bahseden her şeyden şikayetçi olanlar hiç dayanamıyorum onlara uzaklaşıyorum hemen 😂 aynı ortamda çalışmak zorunda olunca kötü oluyo tabi kaçacak yer de yok
Benim de bi arkadasim vardi.surekli herşeyden sikayet eder kendini anlatir,acindirirdi.butun kotu enerjisini bize aktardi şimdi kendisi cok onemli bi bankanin genel müduru olmak üzere :KK70:

Neyse deneyecem tamam:)) başka bildiğiniz bisey var mi ya, bi misafir kalktiktan sonra ya da disarda biyere otururken orayi elimizle biraz supurup oyle oturmak,daha once oturan kişinin enerjisinin bize gecmesini engelliyomuş

Adaçayı yakıp evde gezdiriyorum birde

Benim de bi arkadasim vardi.surekli herşeyden sikayet eder kendini anlatir,acindirirdi.butun kotu enerjisini bize aktardi şimdi kendisi cok onemli bi bankanin genel müduru olmak üzere :KK70:
Hadi ya maşallah iyi ilerlemiş 😂 benim de modum düşer sonra gün boyu keyfimi yerine getirmeye uğraşırım en iyisi uzak durmak 😁

Canlar tek tek alıntılayamadım teşekkür ederim bizi düşündüğünüz için. Hala devam içmemeye. Bugün en sonunda eşime dedim Ankaradaki doktora götürelim. Aradık gelmeyin demiş. Eşim anlatmış her şeyi. Üst diş zorlar diğerlerine göre daha ağır olur demiş. İştahsızlık dönemine de denk gelmiş olabilir demiş. 2 tane şurup yazmış iştah için. Birisine baktım alerji şurubu onu vermem uyku falan yapıyormuş ki alerjilik durumumuz yok ki. 3 4 gün verin düzelmezse idrar tahlili verin demiş. Keşke verebilsek de aklımızdan çıksa idrar yolu enfeksiyonu. Eczacı da başka bir iştah şurubu önermiş bitkisel falan övmüş. Eşim onu da almış gelmiş.

Bu arada sürekli beyaz diş görünüyor yom oluyor. Anneannem geri gömülür o dedi. Bugün tetagil ve diş fırçası ile masaj yaptım beyaz olan yer koyulaştı morardı sanırım çıkmaya yakın. Gerçekten çok çok zormuş annelik. Bıngıldak tabi gün içinde ara ara çöküyor su veriyorum düzeliyor. Ek gıda yine iyi gidiyordu 2 gündür onu da istemiyor. Her şeyden tiksinmiş gibi. Ağzını silerken bile gözlerini kapatıp dudağını büzdürüyor. Lütfen dua edin düzelsin 🙏🏻
Kuzum Ankara da kime götürecektiniz? Çok zorlu bir süreç annelik 😔 Bebişlerin keşke hiçbir sıkıntısı olmasa.. Biz anneler en çok iyi beslenmelerini ve güzelce uyumasını kısaca mutlu olmalarını istiyoruz. İnşallah huzursuzluğu hemencik biterse güzelce beslenir 🙏

hic duymadim o silkme hareketini,ewt değişikmiş.ben hic bilmiyodum bi tarz şeyleri yeni yeni onume gelince ilgimi ćekmeye başladi.hatta ben nazara da inanirim ama fazla takilmam,kv gilin bize aldiği nazar boncuklarini say say bitmez,hepsi bi koşede oyle eskiyolar,nazar boncuğunun korumasina da inanmam:))ama enerji kavrami bi mantikli gelmeye başladi bana
Kız nazar boncuğu daha çok çeker derler aslında hiçbir işlevi yok o boncukların.. Kardeşim mi birisi yıllar önce anlatmıştı tam hatırlamıyorum. Bende duymamıştım hatta annemde ben doğana kadar duymamış. Benim üstüme çırpılmaya gelmişler annemi yaşı büyük bir komşusu uyarmışta anneminde öyle haberi olmuş 🙈

Kız nazar boncuğu daha çok çeker derler aslında hiçbir işlevi yok o boncukların.. Kardeşim mi birisi yıllar önce anlatmıştı tam hatırlamıyorum. Bende duymamıştım hatta annemde ben doğana kadar duymamış. Benim üstüme çırpılmaya gelmişler annemi yaşı büyük bir komşusu uyarmışta anneminde öyle haberi olmuş 🙈
Nasil ya tam anlamadim?nasil cirpilmaya geliyolar?

Bende nazara inanıyorum
Eşimin isyerinde seker bi abla var nazarı çok değermiş aaa bu çok güzel dese başına bisi gelirmiş kızın 40 li cikmadan görüntülü arayınca kaçardı gormezdi bana foto gösterme sonra dermiş eşime:)
Kimi insanın nazarı değermiş
Bide komik gelebilir belki ama kızımın fotosunu 5 ayı gectikte sonra paylaşmaya başladım ki çok nadiren abisiyle olanları koyuyorum ne zaman koysam gerçekten bi hastalık bi huysuzluk giriyor yani Dreamgirls Dreamgirls
Aynen seveninde sevmeyeninde nazarı değermiş. Hatta anne babanın bile çocuğuna nazarı değermiş. Çok sık maşallah derim o yüzden 🙈

Bazen biri gelip gittiğinde cidden benim de enerjim dusuyo ya da yukseliyo.insanlar hakkinda önyargili biri de degilimdir bu arada asla..bak Gugubi Gugubi ye de soralim.bu enerji olayini biz mi uyduruyoruz yoksa ciddi ciddi etkiliyo mu ruh halimizi:)
Muhabbeti tam okuyamadım ama kendi yorumumu yapayım, o kişide görmek istemediğiniz size olumsuz çağrışım yapan bir özellik vardır ya da hareketi tipi bir çağrışım yapmış olabilir. Enerji dediğimiz de öyle bişey zaten ama illaki bi yerden çıkar o enerji😌

Muhabbeti tam okuyamadım ama kendi yorumumu yapayım, o kişide görmek istemediğiniz size olumsuz çağrışım yapan bir özellik vardır ya da hareketi tipi bir çağrışım yapmış olabilir. Enerji dediğimiz de öyle bişey zaten ama illaki bi yerden çıkar o enerji😌
yani karsidaki kişinin iyi ya da kotü enerjisini almamimizin sebebi,bize nasil hissettirdiği,nasil çagrişimlar yaptiği oyle mi? Bizimle alakali yani,karşidakiyle alakali değil?

Soguk dedigin nekadar derecesi bak biz bugece yatakodanın kaloriferi kapattık inan kızımm sabah a kadar kesintisiz uyudu uyanmadı 1 kere uyandı memeye sadece kendiniz soguk desenizde bebek üşümüyodurr haa 21den assağa oluyosa tabi sogukturr rusyalılar 18derece tutuyormuş odayı düşün yanii benim oda kalorifer kapalı olunca 22 ye düştü sabaha karşı
Simdi az açtımm 10na kadar iyice soğuk oluyo sonra
TErmometre cidden önemli uzmanlar hep.öneriyor 21-23 arası olması lazım diye serin olcakki burnu açılcak banada çok iyi geldi burnum açıldı hiç beklemiyodum kızım çok rahat uyudu

Cano petekler tıkıyor ya
Yatak odası 21 20 şu sıra çok soğuk normalde 22 23 fln di
Petek kapatsak daha soğuk olur ben gunduzleri yatak odasında gece salonda yatiriyorum yakında besige sığmayacak park yatakta yatak odasında yatması gerekecek
Elektrikli soba yakarız diyoruz ya da o küçük üflemek soba varya ondan alırız

X