2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kucuk şehirde yaşamak ozellikle yeni memurlar için güzel,her açidan avantajlı.bide muge anliyi izlemek enerjiyi düşuruyo bence,biraz açayim dedim ruhum daraldi.issiz yerlerde ölenler,namussuz adamlar:))
Biz memnunuz o yüzden bi süre daha tayin istmeeyiz dediğin gibi. Yaa ben severim müge anlı ama izleyemiyorum bebişim anca uyusun iş güç derken bitiyo program

Kucuk şehirde yaşamak ozellikle yeni memurlar için güzel,her açidan avantajlı.bide muge anliyi izlemek enerjiyi düşuruyo bence,biraz açayim dedim ruhum daraldi.issiz yerlerde ölenler,namussuz adamlar:))
Benim enerjimi modu düşük insanlar düşürüyo ya sürekli kendi sorunundan bahseden her şeyden şikayetçi olanlar hiç dayanamıyorum onlara uzaklaşıyorum hemen aynı ortamda çalışmak zorunda olunca kötü oluyo tabi kaçacak yer de yok

Bazi insanlarin enerjisi karşi tarafa cok daha fazla etkiliyo bence.sizin ablaninda durumu bu olabilir.bu arada nasil oldunuz,bebek ve siz?

Benim de bi arkadasim vardi.surekli herşeyden sikayet eder kendini anlatir,acindirirdi.butun kotu enerjisini bize aktardi şimdi kendisi cok onemli bi bankanin genel müduru olmak üzere

Neyse deneyecem tamam:)) başka bildiğiniz bisey var mi ya, bi misafir kalktiktan sonra ya da disarda biyere otururken orayi elimizle biraz supurup oyle oturmak,daha once oturan kişinin enerjisinin bize gecmesini engelliyomuş

Adaçayı yakıp evde gezdiriyorum birde

Benim de bi arkadasim vardi.surekli herşeyden sikayet eder kendini anlatir,acindirirdi.butun kotu enerjisini bize aktardi şimdi kendisi cok onemli bi bankanin genel müduru olmak üzere
Hadi ya maşallah iyi ilerlemiş benim de modum düşer sonra gün boyu keyfimi yerine getirmeye uğraşırım en iyisi uzak durmak

Kuzum Ankara da kime götürecektiniz? Çok zorlu bir süreç annelik Bebişlerin keşke hiçbir sıkıntısı olmasa.. Biz anneler en çok iyi beslenmelerini ve güzelce uyumasını kısaca mutlu olmalarını istiyoruz. İnşallah huzursuzluğu hemencik biterse güzelce beslenir

Kız nazar boncuğu daha çok çeker derler aslında hiçbir işlevi yok o boncukların.. Kardeşim mi birisi yıllar önce anlatmıştı tam hatırlamıyorum. Bende duymamıştım hatta annemde ben doğana kadar duymamış. Benim üstüme çırpılmaya gelmişler annemi yaşı büyük bir komşusu uyarmışta anneminde öyle haberi olmuş

Nasil ya tam anlamadim?nasil cirpilmaya geliyolar?

Aynen seveninde sevmeyeninde nazarı değermiş. Hatta anne babanın bile çocuğuna nazarı değermiş. Çok sık maşallah derim o yüzden

Muhabbeti tam okuyamadım ama kendi yorumumu yapayım, o kişide görmek istemediğiniz size olumsuz çağrışım yapan bir özellik vardır ya da hareketi tipi bir çağrışım yapmış olabilir. Enerji dediğimiz de öyle bişey zaten ama illaki bi yerden çıkar o enerji

yani karsidaki kişinin iyi ya da kotü enerjisini almamimizin sebebi,bize nasil hissettirdiği,nasil çagrişimlar yaptiği oyle mi? Bizimle alakali yani,karşidakiyle alakali değil?

Cano petekler tıkıyor ya
Yatak odası 21 20 şu sıra çok soğuk normalde 22 23 fln di
Petek kapatsak daha soğuk olur ben gunduzleri yatak odasında gece salonda yatiriyorum yakında besige sığmayacak park yatakta yatak odasında yatması gerekecek
Elektrikli soba yakarız diyoruz ya da o küçük üflemek soba varya ondan alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…