2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Bizimde kilerde bi bölüm komple cips bisküvi kek dolu oglaninda sürpriz kutusu var oradan seçer artık yok dedik yemek yemiyor sürekli abur cubur onla.beraber bizde kestik

Bi sor bakalım kuzu dogru bide domates olursa sıkıntı Allahtan az verdim ama domates yoktu ya
Şeyden alırız ya internetten özel satılandan ins onu sever bunu sevdi.cunku
Ay bizim yemekten verdim.az bisi geçen tuzsuz ama soğan yağ var hemencik istedi çok fenalar

Eşlere de çiksin artik sesimiz he he:)) bizim felsefemiz bu ailecek eşimle.kimseyle kavga etme,sorunlu insanlardan uzak dur..

Eee yani seninle geçiriyoruz ömrü:)
Cok doğru hayatımızı yoracak insanları hayatımızda neden tutalım
Eskiden ne kadar çok insanı hayatımda tutmuşum gençliğin verdiği sabır olsa gerek :)

Kuzen öyle.yapmis kuzu kasik biberon ama çok az yemiş

Eee yani seninle geçiriyoruz ömrü:)
Cok doğru hayatımızı yoracak insanları hayatımızda neden tutalım
Eskiden ne kadar çok insanı hayatımda tutmuşum gençliğin verdiği sabır olsa gerek :)
işte bir musibet bin nasihatten yegdir demis atalarimiz,boylece sen de oğrenmis olmuşsun canim.iyi gelmeyen insanlari hayatimizda tutmanin bi anlami yok,bize zarar

E bacım soğan da etkiler mi ki ya . Walla bizimkileri bıraksak baya yiyecekler de ne bileyim ya tat yok tuz yok baharat yok haklılar walla.
Heh bnd bebek tarhanası diye baktım bugün ama bilemedim de ya .
Geçen instagramda bi dr diyo ki hanı bal çikolata çilek gibi yasak gıdalar dışında diğerlerini yavaş yavaş deneyin diyo . Sen tarhana verdikten sonra bi tepki vermediyse vücut demekki sıkıntı yok kuzum

Dün köye gittik biz yemek yiyoruz kızda kanepede oyuncaklarıyla oynuyor zaten halsiz sürekli yatmak istiyor hali yok. Kuzenler geldi aaa nasıl yatıyor virt zirt dediler yarım saat sonra ahsen çıldırdı resmen ağlamalar falan. Öyle ağlamaz yani durduk yere. Anneannem okudu tuz çevirdi sonradan aklımıza geldi bizimde nazar değdiği

Ama dikkat et insanlar nasılsa bu kızmıyorum diye sabote etmesinler
Bnde sabırlıyımdır ama yanı hiç tartışmayacak kadar değil . Surat fln çok yaparım belli ederim direk tavrımı
yok ben suratta yapmam,mesafe koyarim araya o kadar.zaten cok cok aşiri samimi olmuyorum ailem ve cok eski bikac arkadasim disinda kimseyle.cok samimiyet tez ayrilik getirir demisler:) ben de eskiden bazen sinirlenirdim,belli ederdim,baktim ki bu şekilde ortak noktaya varılamıyo vazgeçtim.

En iyisi kuzum ya çünkü karşındaki anlamak istemiyorsa her türlü anlamiyo
Eski dostlar gibisi yok zaten . İnsan bi de belli bi zamandan sonra hayatına artık yeni birilerini almak istemiyo hani tanıyacaksın öğreneceksin fln zor geliyo . Bn öyleyim yanı bi kaç yıldır

Bana her hafta temizliğe bir abla geliyor. Çok da iyidir severiz de. Ama her geldiği gün kızım uyumuyor çok huysuz oluyor. İlk zamanlar tesadüf dedim ama sonra sonra baktım bu kadar tesadüf olamaz. Ben de o gelmeden çıkıp anneme gidiyorum bazen o zamn sorun yok. Bunun bilimsel açıklamasını belki yapamam ama kesinlikle enerji diye birsey var

Gugubi bi kac yer söyledi yazarım kuzum

Yok yaşamadı bencede aslında aşırı olmadıkça yapılabilir yani

Ay vallahi hep.diyorum benim cocumu ben bilirim ben istediğimi yaparım
Bak.yavrum nazara geldi demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…