2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım ins ya. Dr götürmeden evde halleşeyim diom. Sarımsaklı zeytinyağ yaptım akşam hepimizin ayağına süreyim yatmadan kemik suyu çorbası yaptım. Bebise de versem olur mu ki ya kuzum . Dana kemik

Kuzum ins evde halledersin hastaneler beter gerçekten bebislere dana eti onermiyorlar diye biliyorum

Kizlar şimdi bi konudan bahsetmek isriyorum.son zamanlarda ilgimi çeken bir konu.siz insanlarin enerjilerinin evinize,ruhunuza yansima yaptiğina inaniyo musunuz? Son zamanlarda bebek gormelere cok misafir geldigi icin aklima takiliyo..bazi insanlarin enerjisi beni düşuruyo gibi hissediyorum gerçekten de.bazi yontemler var misafir gidince koltugu sirkele,evi disa dogru supur felan,siz inaniyor musun ne bileyim ya da ilgilenen oldu mu boyle şeylerle?

Enerjimi alan insanlar oluyor
Ama yontemlerini bilmiyorum
Sirkeli su koruma amaçlı hep kv de der bana silerken az bi cimcik at diye

Walla hastaneler de sağlam olan da hasta gelecek baksana.
Kız versem baya yiyecekti ya yarın kuzu kemikle kıyma aldırayım bari ya .

Aynen bende aldiracagim düdüklüdemi kaynatsak kuzu
Nasil yaptın çorbayı
Ay bizim cadı çorbayı çok seviyor
Tavuk çorbası verdim tatlandirdim
Bugun ona özel.tarhana yaptım 10.kasik fln yedi

Soralım bakalım fikri n olacak
Canim. Bende asla on yargılı biri değilim hatta arkadaşlar olumsz yorum yaptığında ya belki şu sebepten derim
koca bana kızar zaten hep muhalefet ol sen der
Geniş bakarım ama bazı insanların enerjilerini hiç ama hiç anlamıyorum

Ben de ayni yaa,biri hakkinda ortamda kotu yorum yapildiginda,o yapilan kişinin perspektifinden bakmaya çalişilir,onyargiki olmayin derim:))

Ben çok bilmiyorum ama mesela annem bana birisi giderken bebeği kaldırıp tam nasıldı hatırlamıyorum ama silkme gibi bir hareket yaptırttı özellikle adetli birisi gelmişse.. Çırpmaya mı ne gelinirmiş ben tam bilmiyorum öyle şeyleri.. Ne kadar doğru tartışılır tabi. Ama göze inanıyorum gerçekten bilerek ya da bilmeyerek gözü değen oluyor resmen enerjimizi almış gibi kesin bişi oluyor. Yıldız düşüklüğü diyorlar.

Canlar tek tek alıntılayamadım teşekkür ederim bizi düşündüğünüz için. Hala devam içmemeye. Bugün en sonunda eşime dedim Ankaradaki doktora götürelim. Aradık gelmeyin demiş. Eşim anlatmış her şeyi. Üst diş zorlar diğerlerine göre daha ağır olur demiş. İştahsızlık dönemine de denk gelmiş olabilir demiş. 2 tane şurup yazmış iştah için. Birisine baktım alerji şurubu onu vermem uyku falan yapıyormuş ki alerjilik durumumuz yok ki. 3 4 gün verin düzelmezse idrar tahlili verin demiş. Keşke verebilsek de aklımızdan çıksa idrar yolu enfeksiyonu. Eczacı da başka bir iştah şurubu önermiş bitkisel falan övmüş. Eşim onu da almış gelmiş.

Bu arada sürekli beyaz diş görünüyor yom oluyor. Anneannem geri gömülür o dedi. Bugün tetagil ve diş fırçası ile masaj yaptım beyaz olan yer koyulaştı morardı sanırım çıkmaya yakın. Gerçekten çok çok zormuş annelik. Bıngıldak tabi gün içinde ara ara çöküyor su veriyorum düzeliyor. Ek gıda yine iyi gidiyordu 2 gündür onu da istemiyor. Her şeyden tiksinmiş gibi. Ağzını silerken bile gözlerini kapatıp dudağını büzdürüyor. Lütfen dua edin düzelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…