2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende var bunun polar olmayanı aşırı sıcak tutuyor çıkarınca ayakları sıcacık

hic duymadim o silkme hareketini,ewt değişikmiş.ben hic bilmiyodum bi tarz şeyleri yeni yeni onume gelince ilgimi ćekmeye başladi.hatta ben nazara da inanirim ama fazla takilmam,kv gilin bize aldiği nazar boncuklarini say say bitmez,hepsi bi koşede oyle eskiyolar,nazar boncuğunun korumasina da inanmam:))ama enerji kavrami bi mantikli gelmeye başladi bana

Bende nazara inanıyorum
Eşimin isyerinde seker bi abla var nazarı çok değermiş aaa bu çok güzel dese başına bisi gelirmiş kızın 40 li cikmadan görüntülü arayınca kaçardı gormezdi bana foto gösterme sonra dermiş eşime:)
Kimi insanın nazarı değermiş
Bide komik gelebilir belki ama kızımın fotosunu 5 ayı gectikte sonra paylaşmaya başladım ki çok nadiren abisiyle olanları koyuyorum ne zaman koysam gerçekten bi hastalık bi huysuzluk giriyor yani Dreamgirls

Aynen bende aldiracagim düdüklüdemi kaynatsak kuzu
Nasil yaptın çorbayı
Ay bizim cadı çorbayı çok seviyor
Tavuk çorbası verdim tatlandirdim
Bugun ona özel.tarhana yaptım 10.kasik fln yedi
Düdüklüde yaptım kuzum kemikli eti haşladım . Sonra ayırdım etlerini parçaladım . Tencerede unu kavurduk kokusu çıkana kadar üstüne et suyunu döktüm sarımsak koydum parçaladığını erleri de koydum kaynattım. Sonra da ayrı kapta yoğurtla limon suyunu çırptım yavaş yavaş ilave ettim . Efso bi çorba oğluna fln içir kuzum şifa kaynağı

kiz ayniymişizya bu konuda:))ben de birinin hakkinda bilip bilmeden hatali konuşursam bunun vicdani yükümlulügu altinda ezileceğimi,hatta o haksizliğin gelip beni bulacağini düşunurum

Vallahi aynıyız kiz :)))
Bunu söylediğine göre sevdiklerinle tartıştığın zaman haklıda olsan söylediklerinin pişmanlığını yaşıyorsunuz sen

Aynen bende aldiracagim düdüklüdemi kaynatsak kuzu
Nasil yaptın çorbayı
Ay bizim cadı çorbayı çok seviyor
Tavuk çorbası verdim tatlandirdim
Bugun ona özel.tarhana yaptım 10.kasik fln yedi
Ver ver tavuk çorbası iyidir bnde verdim geçen de bn tarhana almadım kuzum ya. Bilemedim alsam mi napsam . Sevdi mi seninki nerden aldın tarhanayı

Ay yapım.kuzu oglus kilo vermiş doktor
Zinko balık yağı ne varsa verdi 1.ay sonra goturcem tekrardan yapım hemen
Sürprizi yasakladık abur cubur yok
İlk defa eve aburcubur almadan geldiler

Ben de inaniyorum nazara ama boncuklara inanmiyorum.ben hic paylasmam foto:)

AA nazar insanı çatlatır derler bizim buralarda kuzum. Bn de bebişin foto sunu aylık haftalık foto çektikçe yüzünü kapatıp koyardım ama her koyduktan sonra bi huysuzluk fln bi gün annem çok kızdı niye koyuon fln dedi. Dedim yüzünü kapatıyorum anne . Olur mu dedi insan gözü bu kıyafetine bile nazar eder . O gün beri hiç koymuyorum kuzum ya . Biraz daha büyüsün bakalım da

Ver ver tavuk çorbası iyidir bnde verdim geçen de bn tarhana almadım kuzum ya. Bilemedim alsam mi napsam . Sevdi mi seninki nerden aldın tarhanayı

Kuzum oglana aldığım tarhana var bi abla yapıyor onunla yaptım tuzsuz baharatsiz
Olur herhalde yani ama sevdi versem baya yerdi yani yarında sebze çorbası ya da tavuk.yapim diyorum ise başlamadan en azından ek gıda ile bi sekilde aç.kalmasin istiyorum biberon almadı yarın tekrar denicem

Cook doğru kuzum ya
Bende son bu süreçten sonra Karar aldım

Tp kuz
Yap kuzum ya sizde kendiniz içerken tereyağında naneli pul biberli sos yap dok üstüne .
Sorma Ahh bnm kız zaten zayıftı iyice gitti . Bn de takviye kullaniom hep kuzum ya. İştah açıcı fln ne varsa .
Abur cubur biz de çok sevioz eşimle bn de çok yeriz . Bi dolabımız var o hep dolu okurdu akşamları çayla illa yerdik de bu ara biz de pek almioz

Vallahi aynıyız kiz :)))
Bunu söylediğine göre sevdiklerinle tartıştığın zaman haklıda olsan söylediklerinin pişmanlığını yaşıyorsunuz sen
bU da ayni..yalniz bise soyleyeyim mi,ben hayatta esim disinda hemen hemen hic kimseyle tartişmam,kotu olmam.eşim de oyle benim.hatta bi insan benimle tartişabilecek noktaya gelmişse ona helal olsun

bU da ayni..yalniz bise soyleyeyim mi,ben hayatta esim disinda hemen hemen hic kimseyle tartişmam,kotu olmam.eşim de oyle benim.hatta bi insan benimle tartişabilecek noktaya gelmişse ona helal olsun

Bende kolay kolay gelmem eşim derki.senin
Sesin bi bana çıkar zaten der

Kaşık biberon kullansan canım olmaz mi.
Walla tarhanayı sevdiyse bol bol ver kuzum şifa olsun . Yalnız onlar da bebek fln dioz ama azıcık tuz bile olsa nasıl hoşlarına gidiyo
Ya bn de annemin yaptığı tarhana var . Domates fln koyuyo mu o bilemedim bi sorayım yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…