2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Verme canim bende yumurta vermiycem bizim gecti cok sukur 8. Aydan sonra tekrar deniycem bide benim doktor 2 gun sadece emzir sutun yetersw dedi ben 2 gundur ek gida vermiyorum bugun tekrar baslicam bakalim

Cok şükür geçmiş olsun vallahi çok zor ya
Bende sabah kahvaltıda 1/6 yumurta verdim
1 çay kasigindan az pekmez verdim şu takviye ettim çok az muz verdim
Tarhana yaptım tuzsuz tatsız:)
Ben ek gida da biraz ilerlim.diuorum ocakta haftada iki gün olmayacağım annem bakacak
Süt saçma olayına giremiyorum sürekli memede kiz azbisi sagdim biberonu verdim ama tam kavramadi diliyle itttirdi oyoy

Geçmiş olsun canim.ya
Bebelerimize ne oldu böyle
Bizim Kizdada oksuruk vardi doktor çok yoğun olursa günde iki kere hava ver dedi
Serum olsun 5ml kadar dedi
Ama yinede sen ciğerlerini kontrol ettir

Vallahi sıkıyoruz
Bende haftaya aşı için gelicem dedim doktorumuza c tesi izinliyim dedi.yapmayin ya dedim dedi dinlenelim dedi ayda bir c trsi gelmiyoruz dedi bende çok az ayda bir hocam dedim halbuki buda benim.isime gelmiyor ki hehehehe

Oy oy bizim gb olmuşsunuz aynı anda hastalık çok zor
Ins hava iyi gelir viks ise yarar baya

Ordanda tarhananay bakim.canim
Başka disardan pure fln alır.miyiz ki
Kurabiyeleri 2.ay sonra yenir herhalde:)
Wefooddan üzüm özü aldım çok güzel, irmik pirinç unu aldım güzel ama bebe bisküvisi çok kötü asla ezilmiyor taş gibi. Ogden şehriye kesme kuskus aldım onları açmadın henüz. Belu’dan sebzeli kaşık maması aldım semizotlu onu da kullanmadım. Bir de 2 gündür hipp yulaflı elmalı sütlü kaşık maması yapıyorum 1 öğün 4-5 kaşık yiyor

Beb bisküvisini kendin yapabilirsinn Zekta1 yaptı oğluşuna yemis yemiş durmuş

eveet ankaradayim :) ay kontrol edince buraya da yazsana nemin sonucunu. ben trendyol yorumlara da baktim, nem yanlis diyen baya kisi var bu arada.

canim sicakligi dogru olcuyo gibi geldi bana. nemde tuhaflik var
Tamamdır canım kontrol edince buraya yazıcam sen bakar ol belki etiketi unuturum

Bere istemiyi bizim kiz dedin gb rahat olmuyo
Evde adim atiyo ya ev ayakkabısı aldım soğuk oluo ama olmadi h sonu degistircem
Aynen dışarısı sıcak ev soğuk gelio bazende
Ay bende şu çok bilindik panduf muydu ne ondan aldım bugün geldi. Ay tüm analar toplanıp dua edelim şu kış hemencecik geçsin yaz gelsin ilk defa yaz gelsin istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…