2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tp kuz

Yap kuzum ya sizde kendiniz içerken tereyağında naneli pul biberli sos yap dok üstüne .
Sorma Ahh bnm kız zaten zayıftı iyice gitti . Bn de takviye kullaniom hep kuzum ya. İştah açıcı fln ne varsa .
Abur cubur biz de çok sevioz 😂🙈eşimle bn de çok yeriz . Bi dolabımız var o hep dolu okurdu akşamları çayla illa yerdik de bu ara biz de pek almioz 🙈

Bizimde kilerde bi bölüm komple cips bisküvi kek dolu oglaninda sürpriz kutusu var oradan seçer artık yok dedik yemek yemiyor sürekli abur cubur onla.beraber bizde kestik 😀

Kaşık biberon kullansan canım olmaz mi.
Walla tarhanayı sevdiyse bol bol ver kuzum şifa olsun . Yalnız onlar da bebek fln dioz ama azıcık tuz bile olsa nasıl hoşlarına gidiyo 😂🙈
Ya bn de annemin yaptığı tarhana var . Domates fln koyuyo mu o bilemedim bi sorayım yarın

Bi sor bakalım kuzu dogru bide domates olursa sıkıntı Allahtan az verdim ama domates yoktu ya
Şeyden alırız ya internetten özel satılandan ins onu sever bunu sevdi.cunku
Ay bizim yemekten verdim.az bisi geçen tuzsuz ama soğan yağ var hemencik istedi çok fenalar 😀

Eşlere de çiksin artik sesimiz he he:)) bizim felsefemiz bu ailecek eşimle.kimseyle kavga etme,sorunlu insanlardan uzak dur..

Eee yani seninle geçiriyoruz ömrü:)
Cok doğru hayatımızı yoracak insanları hayatımızda neden tutalım
Eskiden ne kadar çok insanı hayatımda tutmuşum gençliğin verdiği sabır olsa gerek :)

Kaşık biberon kullansan canım olmaz mi.
Walla tarhanayı sevdiyse bol bol ver kuzum şifa olsun . Yalnız onlar da bebek fln dioz ama azıcık tuz bile olsa nasıl hoşlarına gidiyo 😂🙈
Ya bn de annemin yaptığı tarhana var . Domates fln koyuyo mu o bilemedim bi sorayım yarın

Kuzen öyle.yapmis kuzu kasik biberon ama çok az yemiş 😞

Eee yani seninle geçiriyoruz ömrü:)
Cok doğru hayatımızı yoracak insanları hayatımızda neden tutalım
Eskiden ne kadar çok insanı hayatımda tutmuşum gençliğin verdiği sabır olsa gerek :)
işte bir musibet bin nasihatten yegdir demis atalarimiz,boylece sen de oğrenmis olmuşsun canim.iyi gelmeyen insanlari hayatimizda tutmanin bi anlami yok,bize zarar

Bi sor bakalım kuzu dogru bide domates olursa sıkıntı Allahtan az verdim ama domates yoktu ya
Şeyden alırız ya internetten özel satılandan ins onu sever bunu sevdi.cunku
Ay bizim yemekten verdim.az bisi geçen tuzsuz ama soğan yağ var hemencik istedi çok fenalar 😀
E bacım soğan da etkiler mi ki ya . Walla bizimkileri bıraksak baya yiyecekler de ne bileyim ya tat yok tuz yok baharat yok 😂haklılar walla.
Heh bnd bebek tarhanası diye baktım bugün ama bilemedim de ya .
Geçen instagramda bi dr diyo ki hanı bal çikolata çilek gibi yasak gıdalar dışında diğerlerini yavaş yavaş deneyin diyo . Sen tarhana verdikten sonra bi tepki vermediyse vücut demekki sıkıntı yok kuzum

Bende nazara inanıyorum
Eşimin isyerinde seker bi abla var nazarı çok değermiş aaa bu çok güzel dese başına bisi gelirmiş kızın 40 li cikmadan görüntülü arayınca kaçardı gormezdi bana foto gösterme sonra dermiş eşime:)
Kimi insanın nazarı değermiş
Bide komik gelebilir belki ama kızımın fotosunu 5 ayı gectikte sonra paylaşmaya başladım ki çok nadiren abisiyle olanları koyuyorum ne zaman koysam gerçekten bi hastalık bi huysuzluk giriyor yani @Dreamgirls
Dün köye gittik biz yemek yiyoruz kızda kanepede oyuncaklarıyla oynuyor zaten halsiz sürekli yatmak istiyor hali yok. Kuzenler geldi aaa nasıl yatıyor virt zirt dediler yarım saat sonra ahsen çıldırdı resmen ağlamalar falan. Öyle ağlamaz yani durduk yere. Anneannem okudu tuz çevirdi sonradan aklımıza geldi bizimde nazar değdiği

Ama dikkat et insanlar nasılsa bu kızmıyorum diye sabote etmesinler
Bnde sabırlıyımdır ama yanı hiç tartışmayacak kadar değil . Surat fln çok yaparım belli ederim direk tavrımı
yok ben suratta yapmam,mesafe koyarim araya o kadar.zaten cok cok aşiri samimi olmuyorum ailem ve cok eski bikac arkadasim disinda kimseyle.cok samimiyet tez ayrilik getirir demisler:) ben de eskiden bazen sinirlenirdim,belli ederdim,baktim ki bu şekilde ortak noktaya varılamıyo vazgeçtim.

yok ben suratta yapmam,mesafe koyarim araya o kadar.zaten cok cok aşiri samimi olmuyorum ailem ve cok eski bikac arkadasim disinda kimseyle.cok samimiyet tez ayrilik getirir demisler:) ben de eskiden bazen sinirlenirdim,belli ederdim,baktim ki bu şekilde ortak noktaya varılamıyo vazgeçtim.
En iyisi kuzum ya çünkü karşındaki anlamak istemiyorsa her türlü anlamiyo
Eski dostlar gibisi yok zaten . İnsan bi de belli bi zamandan sonra hayatına artık yeni birilerini almak istemiyo hani tanıyacaksın öğreneceksin fln zor geliyo . Bn öyleyim yanı bi kaç yıldır 🙈

Kizlar şimdi bi konudan bahsetmek isriyorum.son zamanlarda ilgimi çeken bir konu.siz insanlarin enerjilerinin evinize,ruhunuza yansima yaptiğina inaniyo musunuz? Son zamanlarda bebek gormelere cok misafir geldigi icin aklima takiliyo..bazi insanlarin enerjisi beni düşuruyo gibi hissediyorum gerçekten de.bazi yontemler var misafir gidince koltugu sirkele,evi disa dogru supur felan,siz inaniyor musun ne bileyim ya da ilgilenen oldu mu boyle şeylerle?
Bana her hafta temizliğe bir abla geliyor. Çok da iyidir severiz de. Ama her geldiği gün kızım uyumuyor çok huysuz oluyor. İlk zamanlar tesadüf dedim ama sonra sonra baktım bu kadar tesadüf olamaz. Ben de o gelmeden çıkıp anneme gidiyorum bazen o zamn sorun yok. Bunun bilimsel açıklamasını belki yapamam ama kesinlikle enerji diye birsey var 🙈

E bacım soğan da etkiler mi ki ya . Walla bizimkileri bıraksak baya yiyecekler de ne bileyim ya tat yok tuz yok baharat yok 😂haklılar walla.
Heh bnd bebek tarhanası diye baktım bugün ama bilemedim de ya .
Geçen instagramda bi dr diyo ki hanı bal çikolata çilek gibi yasak gıdalar dışında diğerlerini yavaş yavaş deneyin diyo . Sen tarhana verdikten sonra bi tepki vermediyse vücut demekki sıkıntı yok kuzum

Gugubi bi kac yer söyledi yazarım kuzum

Yok yaşamadı bencede aslında aşırı olmadıkça yapılabilir yani

Dün köye gittik biz yemek yiyoruz kızda kanepede oyuncaklarıyla oynuyor zaten halsiz sürekli yatmak istiyor hali yok. Kuzenler geldi aaa nasıl yatıyor virt zirt dediler yarım saat sonra ahsen çıldırdı resmen ağlamalar falan. Öyle ağlamaz yani durduk yere. Anneannem okudu tuz çevirdi sonradan aklımıza geldi bizimde nazar değdiği

Ay vallahi hep.diyorum benim cocumu ben bilirim ben istediğimi yaparım
Bak.yavrum nazara geldi demekki :KK43:😞

X