2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Verme canim bende yumurta vermiycem bizim gecti cok sukur 8. Aydan sonra tekrar deniycem bide benim doktor 2 gun sadece emzir sutun yetersw dedi ben 2 gundur ek gida vermiyorum bugun tekrar baslicam bakalim

Doktor beni çarşambadan beri arayacak daha arayacak bekliyorum. Yoğunluk var diyorlar hep
Çok yoğun canım ve koridor hep öksüren çocuklar ile dolu
canim xiaomi ile olcuyosan o yanlis bence yaa. ankara kisinda bile %60 gosteriyor
Ahaa işte aradığım yorum. Ya Bi tuhaf dimi bende inanmıyorum misal içerisi iyiyken 23 küsür gösteriyor sonra hafif üşüme geliyor bakıyorum yine aynı derece yanlış ööçtüğüne eminim ama ispatlayamam
haa bide öylede tıkanaymı anamm
Cok zormuş cidden ağlıyo ara ara cokta uykusuz
Evet canım tıkanıyor. Bana Dr burnunu sürekli temizle yoksa ciğerlere iner ddi burun temizlemek de ayrı işkence

BEn temizleme diye anladım kızz ama neseki enerjisi varr halsiz değill memede istiyo

Canım sizede geçmiş olsun umarım sıkıntısız atlatır

Ayy kuzum dünden beri bende hastayım bakamadım buralara. Nebülizatör veriom iste serum sikiom içine kuzum sabah bi de akşam. Ama iste cok izin vermiyo yarısı içine yarısı dışına gidiyo fln. Az önce de tencereye azcık vikis koydum kaynattım koridora koydum ikimize de iyi gelsin diye .

Benden geçti bebeğimm anne sütundende geçer miş maaleseff onca aylar sonra ilkkez manava gittim ondan sonra kaptim sifayi zaten ama neseki ii yaaa enerjisi tavann hali var çok şükür

İyi çok şükür canım. Sütten geçtiğini bilmiyordum kız. Neyse ki çabuk atlatıyorlar

Reactions: Jou
eveet ankaradayim :) ay kontrol edince buraya da yazsana nemin sonucunu. ben trendyol yorumlara da baktim, nem yanlis diyen baya kisi var bu arada.
canim sicakligi dogru olcuyo gibi geldi bana. nemde tuhaflik var

BEn temizleme diye anladım kızz ama neseki enerjisi varr halsiz değill memede istiyo
İyi bari çok şükür canım inşallah en kısa zamanda atlatır
eveet ankaradayim :) ay kontrol edince buraya da yazsana nemin sonucunu. ben trendyol yorumlara da baktim, nem yanlis diyen baya kisi var bu arada.

canim sicakligi dogru olcuyo gibi geldi bana. nemde tuhaflik var
Bizde de sıcaklık tuhaf sanki küçücük şey zaten gücü yetmiyordur

Kızlar ya benım kız krup olmus galıba gece bı anda öksürdü korkunc sekilde bol bol emzirdim yastıkla destekledım. Sabah azaldı ama bu sefer öksürüğünde başgam var galiba. Yemesı ıcmesı ıyı keyfi yerınde sureklı de öksürmüyor yatar pozisyondayken sadece. Nr yapmam gerek yardım

Bere istemiyi bizim kiz dedin gb rahat olmuyo
Evde adim atiyo ya ev ayakkabısı aldım soğuk oluo ama olmadi h sonu degistircem
Aynen dışarısı sıcak ev soğuk gelio bazende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…