2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hasta olanlar taksa herşey düzelecek ama işte insanlar bencilleşmiş,rahatini düşunuyo,karşisindaki umrunda değil.

Bende öyle deneyeyim kuzum, kendi yüzümde bebeğin yüzünde klima kapalıyken soğuk oluyor. Kıyafet vs deneyeyim. Evet kv ile aynı apartmandayım iyi hatırladın ara katta kv oturuyor. Onun üstü son kat oda daha döşenmedi içi boş. Oda paraya bakıyor. Doğalgaz hattı burda yok. Anca Muğla merkeze kadar gelmiş. 2-2,5 saatlik mesele Muğla merkez öyle düşün.

Kv en iyi kata kendisi yerleşmiş,1.katlar genelde soguk oluyor canim ya,bi de betonmuş yerleriniz,hic bebeklik bi daire değil

Canim senin bebis nasıl oldu kabarıklar gectimi?

Kuzu gözleri kızardı en son göz damlası ise yaradı bence uyaninc foto gondercem doktora ona göre göz e git ya da Gitme diyecek
Adenovirüs den suphelendi oda gözde kalıcı hasar bırakabilir fln dedi h sonu kafam bir milyondu hicbisi.yaomak gelmedi içimden
Yoğurt vermicem kuzu bir süre

canim xiaomi ile olcuyosan o yanlis bence yaa. ankara kisinda bile %60 gosteriyor
Aynen o marka kullanıyorum Sıcaklığı doğru ölçüyorda nem bir tuhaf.. Bende şüphelendim iş yerimde kalibre sıcaklık nem ölçer var yanına götürdüm. Onda da tuhaf bir şey var sıcaklık hiç değişmedi. Kendi bölümümdeki kalibre sıcalık nem ölçerek denicem bu hafta unutmazsam.
Ayy Ankara da mı oturuyorsun annemler Ankarada hep

Evet bir de o var bere takmıyor benim bebe ya da kafadan çıkıyor. Ya çok sıkı ya da bol bereler.. Senin bina da baya soğuktur evde olunduğundan dışarı hep soğukmuş gibi geliyor. Balkona çıkınca sıcaklık daha iyi anlıyoruz.

Ahahaha hakkını versinler tabiki de
Kuzu bende gerekmedikçe gitmiyordum
Ama göz v ates olunca mecbur gittim
Zaten doktor bile arkadaşa gelmeyin demis ates olmadıkça n haldeyiz

Biz zaten ozele gidiyoruz cano yaa vallahaa hayat zor zaten herseye zor

Biz kadin doguma gittiģimiz siralarda,doktorum eşimle bana içini dökuyo..diyo ki; şimdi benim 1 yıl önceki ciroma ulaşmam icin kliniğinimde en az 500-600 yapmam gerek muayene ucretini,x bey,y hanım..biz de eşimle haklısıniz hocam diyoruz ,kendi ayağimiza sıkıyoruz

Evett ben son grip olunca gecti buna demekkii 1haftadır hastaydımm evet akıyo tıkalıydı sprey sıkıncq

En ust kata da sanirim icini yaptirdiktan sonra tasinabileceksiniz? Peki yerlerinize taşın üzerine parke döşettirmeyi düşundunuz mu hic?
Burdan taşınma düşünüldüğü için yanaşmıyorlar döşemeye.. Bilmiyorum kuzum ne desem boş havada kalıyor. Bakalım eşimle bir konuşacağım ne yapılabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…