2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben hiç çıkarmadım maskeyi nereye gidersem gideyim takarım ama işte çift taraflıda takmak gerekiyor 😕 Takmak lazım kimse dikkat etmiyor. Adam maskeliyim görüyor geliyor dibimde hapşırıyor. Takana da saygı düşünce yok.
Hasta olanlar taksa herşey düzelecek ama işte insanlar bencilleşmiş,rahatini düşunuyo,karşisindaki umrunda değil.

Şimdi hatirladim sen kv apt de oruruyodun demi kuzu? Çikma şansin varsa ara katlar daha sıcak oluyo eger 1 deysen şuan.oralarda doğalgaz döşenmiyo mu?
bide sicakligin fazla ya da eksik oldugunu en iyi sen anlarsin,burnun,yüzün hafif üşuyosa soguktur oda mesela.termometre belki yaniltiyodur.ben her zaman bebeklerimden biraz daha ince giyinirim.bi de onlara battaniye orttuysem ben de battaniye orterim ya da yorgan.kucukken kizim ustunu acardi israrla,ben de kendi uzerimi açardim ki sicakligi kontrol etmek icin.
Bende öyle deneyeyim kuzum, kendi yüzümde bebeğin yüzünde klima kapalıyken soğuk oluyor. Kıyafet vs deneyeyim. Evet kv ile aynı apartmandayım iyi hatırladın 😊 ara katta kv oturuyor. Onun üstü son kat oda daha döşenmedi içi boş. Oda paraya bakıyor. Doğalgaz hattı burda yok. Anca Muğla merkeze kadar gelmiş. 2-2,5 saatlik mesele Muğla merkez öyle düşün.

Bende öyle deneyeyim kuzum, kendi yüzümde bebeğin yüzünde klima kapalıyken soğuk oluyor. Kıyafet vs deneyeyim. Evet kv ile aynı apartmandayım iyi hatırladın 😊 ara katta kv oturuyor. Onun üstü son kat oda daha döşenmedi içi boş. Oda paraya bakıyor. Doğalgaz hattı burda yok. Anca Muğla merkeze kadar gelmiş. 2-2,5 saatlik mesele Muğla merkez öyle düşün.
Kv en iyi kata kendisi yerleşmiş,1.katlar genelde soguk oluyor canim ya,bi de betonmuş yerleriniz,hic bebeklik bi daire değil

Canim senin bebis nasıl oldu kabarıklar gectimi?

Kuzu gözleri kızardı en son göz damlası ise yaradı bence uyaninc foto gondercem doktora ona göre göz e git ya da Gitme diyecek
Adenovirüs den suphelendi oda gözde kalıcı hasar bırakabilir fln dedi h sonu kafam bir milyondu hicbisi.yaomak gelmedi içimden
Yoğurt vermicem kuzu bir süre

canim xiaomi ile olcuyosan o yanlis bence yaa. ankara kisinda bile %60 gosteriyor 😂
Aynen o marka kullanıyorum 🙈 Sıcaklığı doğru ölçüyorda nem bir tuhaf.. Bende şüphelendim iş yerimde kalibre sıcaklık nem ölçer var yanına götürdüm. Onda da tuhaf bir şey var sıcaklık hiç değişmedi. Kendi bölümümdeki kalibre sıcalık nem ölçerek denicem bu hafta unutmazsam.
Ayy Ankara da mı oturuyorsun annemler Ankarada hep 😍

Bizim evde aile binası.yalitim.yok
Dışarıya göre evin içi.aninda buz gb oluyor
Dogalgaz yetersiz.oldugu için bende klimayı çalıştırıyorum bide bizimki karanlıkta uyumaya alışkın yatak odasının altıda boş dükkan gb bisi.buzhane bildiğin kafasına tülbent örttüm serin diye aman ya
Evet bir de o var bere takmıyor benim bebe ya da kafadan çıkıyor. Ya çok sıkı ya da bol bereler.. Senin bina da baya soğuktur 😔 evde olunduğundan dışarı hep soğukmuş gibi geliyor. Balkona çıkınca sıcaklık daha iyi anlıyoruz.

Valla kizlar ben cook cok onemli birsey olmadiktan sonra gitmiyorum hastaneye artik hem para tuzagi hemde salgin korkum var.. ebeyi ariyorum aklima birsey takilirsa bide saglik personeli kuzenlerim var onlarla surekli irtibat halindeyim ! Doktoruma sorcagim birsey olursada mesaj atiyorum oda sagolsun geri donuyor donmek zorundalar zaten ebede oda okdar paramizi yediler 🤣

Ahahaha hakkını versinler tabiki de🤣
Kuzu bende gerekmedikçe gitmiyordum
Ama göz v ates olunca mecbur gittim
Zaten doktor bile arkadaşa gelmeyin demis ates olmadıkça n haldeyiz

Sorma kuzu sağlık para ticaretine döndü artık
Her gittiğimizde muayene ücreti artıyor 275 tl ile başladık güneşle simdi 400 e çıktı bi bakıyorum 350 bi 370 bi 400 dedik haftalık çıkarmayın yorar sizi tek sefer de çıkarın
Biz zaten ozele gidiyoruz cano yaa vallahaa hayat zor zaten herseye zor

Sorma kuzu sağlık para ticaretine döndü artık
Her gittiğimizde muayene ücreti artıyor 275 tl ile başladık güneşle simdi 400 e çıktı bi bakıyorum 350 bi 370 bi 400 dedik haftalık çıkarmayın yorar sizi tek sefer de çıkarın
Biz kadin doguma gittiģimiz siralarda,doktorum eşimle bana içini dökuyo..diyo ki; şimdi benim 1 yıl önceki ciroma ulaşmam icin kliniğinimde en az 500-600 yapmam gerek muayene ucretini,x bey,y hanım..biz de eşimle haklısıniz hocam diyoruz ,kendi ayağimiza sıkıyoruz:KK70:

Bilmiyorum ki vücut ısısı az oluyor üşüdüğünü düşündüm. Yerler fayans birde yalıtım yok evde giriş katta olunca sıkıntı işte.. Sen evde grip oldun dimi çok geçmiş olsun.. İnşallah çok çabuk geçer 🙏 Bebişin burnu mu akıyor?
Evett ben son grip olunca gecti buna demekkii 1haftadır hastaydımm evet akıyo tıkalıydı sprey sıkıncq

En ust kata da sanirim icini yaptirdiktan sonra tasinabileceksiniz? Peki yerlerinize taşın üzerine parke döşettirmeyi düşundunuz mu hic?
Burdan taşınma düşünüldüğü için yanaşmıyorlar döşemeye.. Bilmiyorum kuzum ne desem boş havada kalıyor. Bakalım eşimle bir konuşacağım ne yapılabilir.

X