2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim oğluyla öksürmeye başladı ilk başta oyun yapıyor sandık ama dün gerçek olduğunu anladık. Bugün hafif hırıltı gibide var
Aynen aynen dün gece kısmen daha iyi anladık yarin dra gidicez bugün yokmuş aksi üstüne aksilik 4 saat uykuyla duruyorum pek uyumadı kafası sırtı ateş içindeydii olçüyomm 37 lerde sadece normal diş çıkarıyo dedim herhaldee ama oksürük çok kötü bi öksürüyo bana bakiyo heemenn bende gülüyorumm neşesi de yerinde enerjisi tavan maşaallahh

bana neoldu gibi bakiyo şaşkın gibi bide

Kış ayını sevmedim yaaa.. Bizde de ateş düşük.. Numaradan öksürüğe başladı bayadır yapıyordu. Sık sık olmaya ve şiddetli gibi olunca anladık numara değil. Sanırım bizde yarın doktora gideriz. Keşke dr gelip baksa o ortamlarada sokmak zor ya Bizim ev soğuk oluyor galiba ya.. Gece boyu klimada yakıyorum. Bazen burnu kurumasın die söndürüyorum.

Kuzu bende güneşe dokuunduğumda hissediyordum yanıyor olcuyordum 36.5
Ama benim kız emerken hep terler.kafasj hiç terlemedi ağrısı varsa huyszsa calpol ver ben oyle yaptım doktordan önce doktor dan sonrada aferin devam ettim

Reactions: Jou
Oyle birşeyide yok kuzum doktora gitmeden bise etmek istemiyorum

Aynen bizde üstüne yorgan örtüyoruz diye kısa kol zıbın üstüne uzun kolla yatırıyordum. Terlemesin diye. Şaşırdım napıcam ne giydireceğim diye..
Canim siz klima kullandiğiniz icin ayari zor oluyodur,kapat aç..gece emzirmek icin kucagina aldiginda muhakkak uzerine battaniye felan ört.yorganin alti sicak dişarisi soguk olursa uşütür.gerçi yapiyosundur belkide

Yok yaaa soguktan değil asıl sıcaktan hastlaanırlarmış evin ortamın derecesi 21 en ideal olması lazımmış

Canim siz klima kullandiğiniz icin ayari zor oluyodur,kapat aç..gece emzirmek icin kucagina aldiginda muhakkak uzerine battaniye felan ört.yorganin alti sicak dişarisi soguk olursa uşütür.gerçi yapiyosundur belkide
Ahh kuzum yapmam mı her emzirmede ensesine kadar battaniye ile örtüyorum. Benim bebe kurtlu eliyle açmasına rağmen örtüyorum. Sırtı ister istemez uyurken terliyor. 2,5 togluk uyku tulumu var ama oda çok mu olur bilemedim.
Büyük adam klima ile idare ediyorda bebekle olmuyor. Sürekli çalıştırma sorun değil ama burnu kuruyor mu çok mu sıcak oldu. 21 dereceye ayarladın ki klima çalışmıyor oda sıcaklığı 21 derece olarak algılıyor. Mecbur 30 da çalıştırıyorum. Kapattığın an soğuyor oda.. Gerçekten ne yapıcam bilemedim.

Öyle diyip işte kapattığım oluyor kuzum ya da 21 dereceye ayarlıyorum klimayı çalışmıyor. Bir uyanıyorum buz gibi
Belki sana oyle geliyodur genelde ben cok üsurümm bugece klimayi kapattık termonetre var 23 gösteriyodu yan ve ustünden kaynaklı demekki öyle uyuduk nem olmasın diye 5ten sonr auyudu8bucuga kadar ama şuan burnu şarıl şarıll ben 2gün griptim maaleseff anneden geçiyor emzirdikçe bi yarın olsada gitsek bu gecede uyku yok gibi

Kuzum geçmiş olsun artık iştahı yerine gelsin minnokun ya.

Jou kuzum sanada geçmiş olsun nasıl şimdi almira

Reactions: Jou
canım benim işte o dengesiz sicaklik cocugu hasta ediyo.bak sana örnekle açiklayayim daha da otursun.biz kizim 1 yaşina kadar kiradaydik,orda merkezi sistem doğal gaz vardi.gece belirli saatlerde kapaniyodu,biz ayarlayamiyoduk.ev sicak ama bazi saatlerde kapatildiği icin dengesizlik oluyodu.kizim 1 yaşina kadar 2 kere hastalandi o evde.sonra kendi evimize taşindik kombili..Maşallah diyerek başlayayayim:))benim kizimin 1 yasindan 7 yaşina kadar hiç polikilinik muayenesi yoktur.3-5 kez kulak agrisi,burun tikanikligi yuzunden acil ya da saglik ocaginda hallettik.evin derecesi en az 25 tir.25-26 arasinda surekli.biraz terlese bile ev sogumadigi icin üşümuyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…